رفتن به مطلب
  • 0

mr.creator

سوال

سلام

این ارور به خاطر چیه منو کفری کرده

invalid double:""

دارم سعی میکنم که برای فیلد های تاریخ و زمان محدودیت ایجاد کنم ولی هی این ارور لعنتی رو میده :|

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان من در برنامه قسمت منوی پروجکت رو میزنم وبه روی قسمت پکیج نییم که میرم اطلات کتاب رو اونجا میزنم اما هنگام تایید ویا okبا ارور Invalid name مواجه میشم درضمن اگه این قسمت رو امجام ندم مشکلی پیش میادلطفا اگه میتونید راهنماییم کنید. باتشکر

لینک ارسال

چه اطلاعاتی رو اونجا میزنی؟(اگه میشه پکیج نیم و ... رو اینجا بزار)

منم با این مشکل موجه شدم ولی اطلاعات رو تغییر دادم درست شد.

لینک ارسال

بالاخره با کلی آزمایش و خطا فهمیدم مشکل چیه

مشکل اینجاست که اگر فایل php ما با فرمت utf8 ذخیره شده باشه خطا می زنه

اما اگر با فرمت ANSI باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد.

لینک ارسال

[قسمت اول که چیزی نمینویسم قسمت دوم اسم کتاب رو به انگلیسی می نویسموقسمت سوم با توجه به فیلم آموزشی که گرفتم از قسمت ir.perseincg.bookوبقیه اسم کتاب رو مینویسم ودر هنگام okارور invalid name رو میده.

لینک ارسال

یک روش دیگر برای افرادی که نیاز به فرمت utf-8 دارن وجود داره که انم ذخیره به صورت utf-8 with bom هست

این فرمت در کدام برنامه ساپورت میشه و میتونیم با این  سیو کنیم . ایا  این با ASCI  یک نوع فرمت دارند؟

لینک ارسال

بالاخره با کلی آزمایش و خطا فهمیدم مشکل چیه

مشکل اینجاست که اگر فایل php ما با فرمت utf8 ذخیره شده باشه خطا می زنه

اما اگر با فرمت ANSI باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد.

فکر کنم این تاپیک قدیمی باشه

اما چون من امروز  به این مشکل خوردم بدون توجه به نوع فرمت سیو کردن و 4 ساعت  ملق خوردم...فکر میکنم دوستان که با فایل تکست کار میکنن بهتره این مورد  رو  یاد بگیرند تا الاف نشن.

ممنون از شما دوست عزیز بخاطر ارسال پاسخ سوال خودتون.

لینک ارسال

درود

برنامه رو روی حالت debug کامپایل کن و متن کامل ارور و خطی که برنامه سرش استوپ میشه رو اینجا بذار

شاید برنامه نویس(!) باشیم ولی غیب گو نیستیم برادر

لینک ارسال

منم درست همین مشکل رو دارم وقتی یک عدد رو از وب سرویس می گیرم و با msgbox نمایش میدم یک عدد اعشاری هست مثل این 6.78555155 ولی وقتی می خوام همین رشته رو به متغیر double منتقل کنم خطای invalid double میده لطفاً راهنمایی کنید Debug هم کردم از همون سطری که می خواد رشته دریافتی رو منتقل کنه به double خطا می گیره.

لینک ارسال

یک روش دیگر برای افرادی که نیاز به فرمت utf-8 دارن وجود داره که انم ذخیره به صورت utf-8 with bom هست

لینک ارسال

همون عددی که از وب سایت میگیرین همون ابتدا مساوی با double قرار بدین که این مشکل پیش نیاد

لینک ارسال

نمیدونم برای چی بود دقیقا ولی میدونم باید یه f آخر عددهایی که ار نوع double هستن بزاری یعنی این:(نمیدونم مطمعن نیستم این بود یا چیز دیگه ولی شما اینم امتحان کنید*ناز*)

double=4.56987f;
لینک ارسال

این ارور مال وقتیه که رشته ای که از وب میگیرید احتمالا یه حرف یا کاراکتر یا هر چیزی غیر از عدد توش باشه مثلا سمی کالن(;) مقدارو بریزین توی یه فایل استرینگ و با دیباگ دقت کنیین ببینین دقیقا چی رو بر می گردونه.

تابع NumberFormat رو هم یه نگاهی بندازین چیز خوبیه.

لینک ارسال

اینم نشد. هر کاری می کنم نمیشه عدد روی میگیرم ذخیره می کنم دوباره فراخوانی می کنم هنگام نمیایش درسته ولی تبدیل به double نمیشه. گرفتار شدم به خاطر این

لینک ارسال

ویرایش پست هم عمل نکرد دوباره از نوع پیام میدم. عددی که بر می گردونه دقیقاً این هست و هیچ چیزی هم اضافه و و کم نیست چون اول و آخرش رو علامت گذاری کردم دیدم اضافه نداره چیزی 6.7507407407

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...