رفتن به مطلب

لطفا این صفحه رو ببینید(اسکرین شات گرفتن ازگوشی)

koke_sa

ارسال‌های توصیه شده

سلام لینک زیر رو ببینید.

گفته برای گرفتن اسکرین شات به دسترسی روت نیاز هست . من برام مهم نیست دسترسی روت بخواد یا نه . فقط کدی میخوام که بشه باهاش اسکرین شات از خود گوشی گرفت . دقیقا مثل نگه داشتن دکمه پاور و ولوم . چه تغییری باید به کد بدم ؟

http://www.b4x.com/android/forum/threads/taking-a-screenshot-via-shell-command.27212/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام لینک زیر رو ببینید.

گفته برای گرفتن اسکرین شات به دسترسی روت نیاز هست . من برام مهم نیست دسترسی روت بخواد یا نه . فقط کدی میخوام که بشه باهاش اسکرین شات از خود گوشی گرفت . دقیقا مثل نگه داشتن دکمه پاور و ولوم . چه تغییری باید به کد بدم ؟

http://www.b4x.com/android/forum/threads/taking-a-screenshot-via-shell-command.27212/

سلام.

خدمت شما

Dim Obj1, Obj2 As Reflector
    Dim bmp As Bitmap
    Dim c As Canvas
    Dim Obj1, Obj2 As Reflector
    Dim Out As OutputStream

Obj1.Target = Obj1.GetActivityBA
    Obj1.Target = Obj1.GetField("vg")
    bmp.InitializeMutable(Activity.Width, Activity.Height)
    c.Initialize2(bmp)
    Dim args(1) As Object
    Dim types(1) As String
    Obj2.Target = c
    Obj2.Target = Obj2.GetField("canvas")
    args(0) = Obj2.Target
    types(0) = "android.graphics.Canvas"
    Obj1.RunMethod4("draw", args, types)
    Out = File.OpenOutput(File.DirRootExternal & "/" , "m.jpg", False)
bmp.WriteToStream(Out, 100, "JPEG")
Out.Close

سوالی بود بفرمایید

لینک ارسال

درود بر شما

اولا این ک عنوان تاپیک هایی مانند لطفا بیا تو و فوری و لطفا کمک کنید و از این قبیل زیاد جالب نیست و فکر نمیکنم تاثیری در روند انجام کار شما داشته باشه :)

نکته دوم‌ هم اینه ک بنده با گوشی هستم و الان دسترسی ب سیستم ندارم

درمورد اسکرین شات واستون ی ساب میذارم شما خودتون تایپ کنید گمون میکنم مشکلتون حل بشه

اول کتابخانه Reflection رو فعال کنید

در ساب دکمه مورد نظر واسه شات گرفتن هم بنویسید TakeScreenShot  

:)

عکس کدارو در لینک زیر ببینید : 

http://s5.picofile.com/file/8216175934/Screenshot_2015_10_08_15_11_30

لینک ارسال

من واقعا دیگه نمیدونم منظورم رو چطور برسونم که دقیق متوجه شن .  من نمیخوام از اکتیویتی عکس بگیرم میخوام از هوم گوشی یا هرچیزی روی هوم گوشی هست عکس بگیرم یع حالتی که اکتیویتی پشتش شیشه ای باشه که هوم گوشی مشخص بشه . ببنید شما در هر کجا از گوشی دکمه پاور و ولم رو نگه دارید از همونجا براتون عکس میگیره منم میخوام بنامم همینکار رو انجام بده . این سورسی که شما دادید رو خودم دارم و فقط از اکتیویتی عکس میگیره . من یه جا خوندم برای اینکار نیاز به دسترسی روت داریم خب سورسش رو پیدا نمیکنم .

لینک ارسال

من واقعا دیگه نمیدونم منظورم رو چطور برسونم که دقیق متوجه شن .  من نمیخوام از اکتیویتی عکس بگیرم میخوام از هوم گوشی یا هرچیزی روی هوم گوشی هست عکس بگیرم یع حالتی که اکتیویتی پشتش شیشه ای باشه که هوم گوشی مشخص بشه . ببنید شما در هر کجا از گوشی دکمه پاور و ولم رو نگه دارید از همونجا براتون عکس میگیره منم میخوام بنامم همینکار رو انجام بده . این سورسی که شما دادید رو خودم دارم و فقط از اکتیویتی عکس میگیره . من یه جا خوندم برای اینکار نیاز به دسترسی روت داریم خب سورسش رو پیدا نمیکنم .

من سایت مرجع رو هم نگاه‌کردم‌ خود اقای‌ ارل گفتن ک امکان پذیر نیست

sketch_1444306602788.jpg

بازم شما سایت مرجع رو بررسی کنید :)

لینک ارسال

اها،شرمنده بد متوجه شدم.باشه.دنبالش هستم.پیدا شد میفرستم همینجا

لینک ارسال

یه سوال فقط توی b4a امکان پذیر نیست ؟

سوال دوم روشی هست که بشه دکمه پاور و دکمه ولوم رو همزمان صدا زد ؟ مثلا یک دکمه روی صفحه بزاریم با رویداد کلیک کدی باشه که بشه دکمه پاور رو صدا زد .

لینک ارسال

فکر نمیکنم بشه دکمه پاور و ولوم گوشی رو باهم باهاش کاری انجام داد ولی دکمه ولوم رو میشه ب تنهایی استفاده کرد :

Sub Activity_KeyPress (KeyCode As Int) As Boolean 'return true if you want to consume the event

Select KeyCode

Case KeyCodes.KEYCODE_VOLUME_UP

Log("Up")

Return True

Case KeyCodes.KEYCODE_VOLUME_DOWN

Log("Down")

Return True

End Select

End Sub

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...