رفتن به مطلب

مشارکت در پروژه مارکت اندروید

جواد زبیدی زاده

ارسال‌های توصیه شده

ا سلام خدمت یکا یک همکاران

با این که خیلی از برنامه نویسان اندروید  برای فروش برنامه های خود مجبور هستند برنامه ها رو توی مارکت کافه بازار و مایکیت منتشر کنند و این مارکت ها دارند داد میزنند که داریم کلاه برداری میکنیم و این بزرگترین ضرر به برنامه نویس هستش چرا ؟

چون

اگر برنامه شما قیمتش 2000 تومان باشه  و هزار بار فروش بره مبلغی که به کافه بازار میرسه 800 هزار تومان مفت و بدون هیچ زحمتی و فقط یک میلیون دویست هزار تومان به دست برنامه نویس که واقعا پوستش کنده میشه تا برنامه رو بنویسه میرسه خوب به این کار چی میگن ؟  کلاه برداری

همه اینها به کنار جدیدن بازار داره کم کم به برنامه های که رایگان منشتر شده اند زیادی و بیش از حد گیر میده همون برنامه رو یک سری تغییر بدید تغییرات کوچیک و پولی کنید میبینید بدون هیچ مشکلی تایید میکنه

حالا بنده  تصمیم گرفتم مارکتی طراحی کنم که دیگه نیاز نباشه برنامه نویس این جوری باج بده تا برنامش فروش بره فقط چون دست تنها هستم و حدودا 5 پروژه دیگه ریخته سرم به چند نفر که با اصول برنامه نویسی آشنایی دارند  نیاز دارم تا این برنامه رو تکمیل کنم

سرور ، تبلیغات ، هزینه های اولیه مورد نیاز مانند مجوز و دیگر مسائل همش با بنده هستش

مستندات سمت وب سرویسش آماده هستند 2 نفر از دوستان اکلیپس اعلام آمادگی کردند دوستانی که در زمینه b4a مهارت دارند ومیتونند مستندات سمت بیسیک فور انردوید رو بنویسند و یا طراحی و گرافیک بلد هستند و مایل بدون پیام بدن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب یعنی اگه شما موفق بشید و یه مارکت بسازید  اونوقت هزیینه هایی داره که باید بدید مثل هاست که باید از یه جایی تامین بشه

خب شما میخواید چکار کنید :fekr:  :fekr:  :fekr:             از جیبتون بدید     :ok:        یا                    درصد از برنامه نویس کمتر بگیرید :fekr:  :fekr:  :fekr:

لینک ارسال

پس دوست عزیز زود تر تمومش کن استفاده کنیم

لینک ارسال

دوست عزیز یه مارکت حداقل ماهی 20 تومن فقط هزینه ی سرورهاش هست . بعد شما می خواین بیاین با بیسیک مارکت بنویسید . بارها سر این مسائل بحث شده از شرکت های بزرگی مثل همراه اول و ایرانسل داخلش موندن با طرز صحبت شما معلوم اطلاعات چندانی در مورد این جور چیزها ندارید . پس بی خیال شین لطفا وقتتون با این چیزا نگیرین قابل توجه شما بعضی از چیزایی که می خواد را خدمتتون عرض می کنم.

1.داشتن مجوز که یه مقدار درصدی از فروش برنامه ها باید بابت مالیات پرداخت کدی.

2.یک تیم فوق حرفه ای و داشتن متخصص های آندورید ، اس کیو ال ، وب سرویس ، مدیرت ، بازاریاب حرفه ای ، متخصص هک ،گرافیست های حرفه ای،  سرور های قدرتمند ، تبلیغات گسترده  و. ...

3.داشتن هزینه ی اولیه حداقل 20 میلیون تومن

4.داشتن تجربه و سابقه ی کاری طولانی 

5.داشتن وجه اجتماعی و سابقه کار خوب برای اعتماد دیگر افراد گروه با شما

6.مذاکره با سیستم های پرداخت درون ایران برای اجازه ی استفاده به صورت گسترده

7.هزینه های پرداخت ماهیانه حدود 50 میلیون تومن

حتی بهترین تیم و تمام این ابزار ها و شرایط را داشته باشید . مهم جذب کاربر هستن که خیلی از مارکت های بزرگ دارن به این خاطر ورشکست می شن و حداقل من دوتا میشناسم که ورشکست شدن. اون هم با چه تیم های حرفه ای .

بهتره بی خیال شین روی همین بیسیک بشینین کار کنین . ضمنا من کارشناس نرم افزار هستم با خیلی از مسائل آشنایی دارم. همین جوری یه چیزی نمی گم.

لینک ارسال

سلام

برادر من با بیسیک کار نمیکنم و من برنامه نویسی جاوا هستم یعنی با اندروید استدیو و ایکلیپس کار میکنم  با بیسیک فور اندروید آشنای کامل دارم ولی کار نمیکنم

مجوز هم زمانی که یک شرکت راه اندازی بشه خودش میشهمجوز فعالیت های شما

برای مالیات بر ارزش افزاده شما  کاملا از پرداخت اون توسط بازر و دیگر مارکت ها خبر دارید ؟

برای سرور دارم میگم بنده 7 ساله تحت وب کار میکنم اولا سرور 20 تومنی اگر منطورتون 20هزار تومن هستش که بگم اصلا چنین سروری نیست اگر منظورتون 20میلیون تومن که بگم میخواید دیتا سنتر راه اندازی بکنی ؟ سرور میدونید اصلا برای چی اجاره میشه ؟

داشتنه هزینه اولیه حداقل 20 میلیون تومن برای چی وقت خودم  سیستم تحت وب و تحت اندرویدش رو بنویسم؟

تجربه سابقه کاری طولانی برای چی اون وقت توسعه دهند از من سابقه کاری میخواد باری انتشار برنامش

درمورد گزینه 2 شما متخصصین اندروید رو داریم ، اس کیو ال داریم وب سرویس خودمم هک و این چیز ها برای چی دیگه ؟ مدیریت و بازار یا ب هم داریم

درمورد گزینه 6 اصلاشما تا الان برای بانک های ملت و سامان و یا حتی درگاه های واسط برنامه اتصال نوشتید ؟ اگر نه باید بگم خودم 3 بار  برای 3 سایت درگاه پرداخت نوشتم پس خودم کامل با این مسئله آشنایی دارم

گزینه 7 شما پرداخت به کی

برادر من شما اول برید تحقیق بنید بعد بیاید بگید بیخیال شید اول ببینبد طرف مقابل شما در چه زمینه ای فعالیت میکنه بعد بگید بیخیال بشید

انسان بی هدف مرده متحرکی هستش که فقط نفس میکشه  برای خودتون یک هدف تعین کنید

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

دوستمونamin-b4aدرست گفتن

متخصص هک هم لازم دارید شما برای اینکه راه های نفوذ به سیستمتونو  پیدا کنه وببنده 

خب اینایی که می خوان پیش شما کار کنند هم حقوق می خواد دیگ

خود دانی :fekr:  :(

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...