رفتن به مطلب

آموزش ساخت دیتابیس

نیما قبادی

ارسال‌های توصیه شده

عرض ادب و احترام

سلام به دوستان گلم ..

خوب اومدم با اولین فیلم آموزشی ساخت دیتابیس (با صدای خود بندست که اگه صدام بد بوده دیگه خودتون ببخشد :-&:D:D)

امید وارم کمکی کرده باشم برای دوستان

دانلود فایل

رمزفایل: basic4android.org

دوستان بازم ببخشید که فایل رو تو پیکو فایل آپ کردم فقط میخواستم بفهمم که تعداد دانلود میره بالا واسه ادامه کار.

دوستان سوال و مشکلات خود را در این تاپیک مطرح کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خسته نباشی نیما جان

به عنوان اولین آموزشت بد نبود . از 0 تا 10 بهت 6 میدم. ایراداتت :

1- صدا ضعیف . باید قوی ترش میکردی

2- صدای آهنگ بیشتر از صدای خودته که کلا هواس آدم رو به اونتجا پرت میکنه

3- توضیحات اضافی داشتی که باعث شده حجم زیاد بشه و از اون طرف هم توضیحاتت ناقص بود. نیازی نیست به مسائلی که بلد نیستی یا زیاد اهمیت ندارن بپردازی

4- Full Screen فیلم رو گرفتی . سعی کن Full نگیری و از Window بگیری که هم واضح تر باشه و هم حجم رو کمتر کنه

5- دقت نداری اصلا و حواست خودت هم خیلی پرته و تمرکز نداری . من شخصا بعد از اینکه 30-40 تا فیلم تا حالا در مورد سی شارپ و بیسیک4اندروید ، هنوز هر فیلم رو حداقل 3 بار پر میکنم و بهترین رو انتخاب میکنم.

6- اونجا خودت گفتی Data ولی نوشتی Dada !!! چند بار هم خودت روش کلیک کردی ولی باز هم متوجه نشدی. البته واسه منم همچین چیزی پیش میاد کم و بیش ولی بیشتر دقت کن.

7- بهتر بود یک توضیحی در مورد آموزش هم توی تاپیک ذکر میکردی که چه کاری رو یاد میگیرن !

ان شالله توی آموزش های بعدیت که 100% منتظرشون هستیم این ایرادات رو برطرف کنی. موفق باشی.

لینک ارسال

ممنون مهدی جان خیلی منون بابت کمکت والا بیشتر از 6 بار گرقتم ولی بازم نشد بهتر ..

میدونم خیلی پرت بودم ولی بار اولم هست که فیلم گرفتم حالا انشا الله با کمک شما بهتر میکنم...

بازم خیلی ممنون

لینک ارسال

سلام دوست عزی مرسی از حضورت من هنوز ویدئو رو ندیدم

اما این نکته رو میگم واسه ویدئو های آیندت اگر و اگر از نرم افزار BB.Flash.Back.pro برلی آماده کردن ویدئو هات استفاده میکنی قابلیت Edit کردن وجود داره و میتونی فریم های اضافه رو حذف کنی

مثلا اگر توی تایپ ضعیفی فریم های اضافه رو که حذف کنی مدت زمان فیلم میاد پایین و نقاط بیهوده فیلم کم میشه و در نتیجه کاهش حجم فیلم

لینک ارسال

وحید عزیز من خودم بزودی نحوه استفاده از دیتابیس رو بصورت تصویری در b4a آموزش میدم.

یکم صبر کنید فقط سرم کمی خلوت شه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...