رفتن به مطلب
  • 0

مشکل نصب نشدن برنامه در بعضی از گوشیها

ali8008

سوال

سلام دوستان ، خسته نباشید

من توی یکی از برنامه هام که نوشتم به این مشکل عجیب برخوردم که برنامم روی بعضی از گوشی ها نصب نمیشه ، به نظرتون مشکل از کجاست و باید چه جوری حلش کنم؟؟؟ *عصبانی2**شرمسار**عطسه*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

برنامم رو روی انواع رده های گوشیها تست کردم و به نتیجه ی عجیبی برخوردم *تعجب* :

برنامه روی گوشی قدیمی با ورژن 2.3 اندروید بدون مشکل نصب شد و کار میکنه ولی مثلا روی گلکسی نوت 9 نصب نمیشه!!! و همچنین روی خیلی از گوشی سطح بالا نصب میشه و درست اجرا میشه ولی روی بعضی گوشیهای سطح پایین نصب نمیشه یعنی مخلص کلام اینکه هیچ الگوی خاصی برای نصب نشدنش وجود نداره!!!

اینم مانیفست برنامه :

<uses-sdk android:minSdkVersion="4" android:targetSdkVersion="14"/>

<uses-sdk android:minsdkversion="4" android:targetsdkversion="14"><uses-sdk android:minsdkversion="4" android:targetsdkversion="14">

چی کارکنم !!! کممممممممممممممممک!!! *گاز* *عصبانی2* *گاز*</uses-sdk></uses-sdk>

لینک ارسال

برنامم رو روی انواع رده های گوشیها تست کردم و به نتیجه ی عجیبی برخوردم *تعجب* :

برنامه روی گوشی قدیمی با ورژن 2.3 اندروید بدون مشکل نصب شد و کار میکنه ولی مثلا روی گلکسی نوت 9 نصب نمیشه!!! و همچنین روی خیلی از گوشی سطح بالا نصب میشه و درست اجرا میشه ولی روی بعضی گوشیهای سطح پایین نصب نمیشه یعنی مخلص کلام اینکه هیچ الگوی خاصی برای نصب نشدنش وجود نداره!!!

اینم مانیفست برنامه :

<uses-sdk android:minsdkversion="4" android:targetsdkversion="14"><uses-sdk android:minsdkversion="4" android:targetsdkversion="14">

چی کارکنم !!! کممممممممممممممممک!!! *گاز* *عصبانی2* *گاز*</uses-sdk></uses-sdk>

</uses-sdk>همون اندروید8 رو باید تست کنید. شما اندروید14 دارید کار میکنید مثل خود بنده *خوشمزه*

لینک ارسال

خیلی ممنون ، میشه لطف کنین لینک دانلودش و نحوه ی اضافه کردن به sdk رو هم توضیح بدین *مرسی*

راستی مگه میشه برنامه ای که نوشتم رو API اش رو عوض کنم؟ اگه میشه چطوریه ؟؟؟؟ *خنده*

لینک ارسال

خیلی ممنون ، میشه لطف کنین لینک دانلودش و نحوه ی اضافه کردن به sdk رو هم توضیح بدین *مرسی*

راستی مگه میشه برنامه ای که نوشتم رو api اش رو عوض کنم؟ اگه میشه چطوریه ؟؟؟؟ *خنده*

بله میشه(البته اگه از خواصیت های بخصوص موجود در API 14 استفاده نکرده باشید).

کافیه api8 هم نصب کنید. صبر کنید تا فردا سرم خلوت بشه لینک های فایل هاشو پیدا کنم و توی انجمن قرار بدم ...

لینک ارسال

لطفا جواب بدید ، جوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااب :$

لینک ارسال

لطفا جواب بدید ، جوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااب :$

این برای اندروید 8 هست:

samples

platforms

platform-tools

توضیحات بیشتر در انجمن قبلی ما که Finglish و Free Forum بود: کلیک کنید

لینک ارسال

منظورتون از بعضی چیه؟ گوشی های رده پایین یا..؟

توی منیفست چیزی رو تغییر دادی؟ منظورم مقدار ورژن api هست

لینک ارسال

احتمالا تون مثلا با api 14 برای اندروید های ورژن 4 به بالا داریم کار میکنیم ، شما این برنامه رو روی یک اندروید مثلا ورژن 2 تست کردین

که خب نتیجش اینه که نصب نمیشه !

با ورژن api رو تغییر بدید اگه خیلی ضروریه و api های مثلا 8 رو دانلود کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...