رفتن به مطلب
  • 0

مشکل جنی موشن

naser sahami

سوال

سلام دوستان من سوالم را در قسمت تاپیکش مطرح کردم ولی پاسخ نگرفتم بنده نزدیک 500مگ  خرج دانلود این املاتور کردم ولی متاسفانه دردسر ساز شده ومشکلاتی مثل دانلود نشدن ای پی از داخل اون و وصل نشدن به بیسیک و ... دوستان لطفا کمک کنید حلش کنم خیلی گیرم

post-2499-0-57820300-1444979587_thumb.jpg

post-2499-0-71224900-1444979596_thumb.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من این برنامه رو دانلود کردم و خواستم نصب کنم . بچه های انجمن گفتن این برنامه فقط برای فیلمای آموزشی ازش استفاده می کنن .

بهتره شما هم برای نمایش کاراتون از گوشی خودتون استفاده کنید . هم بهتره و راحت تر و هم این که اگه مشکلی داشته باشه راحت متوجه میشید که احتمالا تو گوشی های دیگه هم شاید همین مشکلو داشته باشه .

من با جنی موشن کار نکردم و شرمنده نمی تونم بیشتر از این راهنماییتون کنم .

موفق باشید ـــــــــــــــ :gol: ـــــــــــــــــــ

لینک ارسال

سلام

من این برنامه رو دانلود کردم و خواستم نصب کنم . بچه های انجمن گفتن این برنامه فقط برای فیلمای آموزشی ازش استفاده می کنن .

بهتره شما هم برای نمایش کاراتون از گوشی خودتون استفاده کنید . هم بهتره و راحت تر و هم این که اگه مشکلی داشته باشه راحت متوجه میشید که احتمالا تو گوشی های دیگه هم شاید همین مشکلو داشته باشه .

من با جنی موشن کار نکردم و شرمنده نمی تونم بیشتر از این راهنماییتون کنم .

موفق باشید ـــــــــــــــ :gol: ـــــــــــــــــ

بچه های انجمن مثال زدند !!! خب برای بعضی کار ها نمیشه از گوشی استفاده کرد مثلا مسائل سیستمی !!! میخوای گوشیت خراب بشه؟

خب درجواب اون دوستمون برادر من شما برو درسایت جنی موشن عضو شو خب بعدش از داخل برنامه ی جنی موشن برو api رو دانلود کن بعدش برو سراغ اتصال بیسیک

و یا برای دانلود api از این سایت کمک بگیر و بهترین کار دانلود از خود سایت هستش

http://p30download.com/fa/entry/50990/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...