رفتن به مطلب

داستان های زیبای صوتی کودکانه

ارسال‌های توصیه شده

سلام عزیزان من خوب هستید خوب این برنامه من تموم شد و تایید شد.هرچی میخواهید بگید فحش و......هم خواستید بگید.. :crazy:

https://cafebazaar.ir/app/dastansoti.alirezam2h/?l=fa

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسیار عالی

ایده نسبتا خوب و‌ گرافیک برنامه هم درحد بسیار خوب و کاربر پسنده :gol:

ایشالا‌ ک موفق باشید :)

لینک ارسال

خوبه .آپشن هاشو بیشتر کنی بهترم میشه . 

داداش یسوال فنی !!! جدی جدی اینطور ک نوشتی تو امضات گرافیست ! تو برنامت آسمون تا زمین فرق داره . تو گوگل سرچ کن گرافیست ببین چی میاد ! نکن برادر من .   

نمیدونم ! موفق باشی عزیز . خودت گفتی انتقاد . منم گفتم  :nea:  :chap chap:

لینک ارسال

خوبه .آپشن هاشو بیشتر کنی بهترم میشه . 

داداش یسوال فنی !!! جدی جدی اینطور ک نوشتی تو امضات گرافیست ! تو برنامت آسمون تا زمین فرق داره . تو گوگل سرچ کن گرافیست ببین چی میاد ! نکن برادر من .   

نمیدونم ! موفق باشی عزیز . خودت گفتی انتقاد . منم گفتم  :nea:  :chap chap:

اره عزیزم گرافیک بدم یا اصلا برنامه نویسی بلد نیستم :gol:  خوب ولی:  مهم اینه که زندگی رو ان گونه که دوست داری تصور کن تا انگونه شود .. دنیا مال توعه ... من با این میرم جلو .. میدونم چی میگی عزیزم. ممنون بابت نظرت .مهم نیس دیگران چی میگن هر چی بگن بگن واس خودشون

لینک ارسال

مهم نیس دیگران چی میگن هر چی بگن بگن واس خودشون

ینی من انتقاد کردم الان تو گفتی به کسی ربطی نداره من چیکار میکنم !؟ :oops:  قشنگ منو با خاک مساوی کردی ! :D

داداش من کاری ندارم به آیندت که چطور تصورش میکنی . ایشاا زندگیت هرطوری که دوست داری بشه عزیز . ولی این داره گرافیستا یا برنامه نویسارو میبره زیر سوال ! اینجا فقط خودت نیستی . حالا بیخیال .

من نظرمو دادم. :gol:  

لینک ارسال

درود 

برنامه خوبیه 

ایده هم نسبتا جالب هست برای مخاطب هاش 

فقط از نظر گرافیکی یکم ضعف داره مثل آیکون ها که میشه رفعش کرد.

در کل خوبه. موفق باشید

لینک ارسال

برنامه جالبیه...من واسه داداشم خریدمش!الانم داره دانلود میشه دانلود شد بهت 5 ستاره میدم

لینک ارسال

ینی من انتقاد کردم الان تو گفتی به کسی ربطی نداره من چیکار میکنم !؟ :oops:  قشنگ منو با خاک مساوی کردی ! :D

داداش من کاری ندارم به آیندت که چطور تصورش میکنی . ایشاا زندگیت هرطوری که دوست داری بشه عزیز . ولی این داره گرافیستا یا برنامه نویسارو میبره زیر سوال ! اینجا فقط خودت نیستی . حالا بیخیال .

من نظرمو دادم. :gol:  

نه عزیزم این چه حرفیه تو که عشقی همه کسایی که اینجا هستن عشقن من دوس دارم بنویسم دیگه ولی اونجوریام نیستا بلد نباشم .....بلدم زیاد......خود تعریفی نمیکنم. ها .......فقط اینو گفتم که هر کس بگه این چه کاریه تو هیچی نیستی و نوشتی گرافیست و... توجهی نمیکنم :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

لینک ارسال

دوستان ببخشید اسپم هس ولی ممنون بخاطر نظرات زیباتون همتون عشقین پسند کافی نیود :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

لینک ارسال

ایده خوبه بدک نیست 

رو گرافیک بیشتر کار کن خوب بود ولی نه برای این ایده 

تو این جور ایده ها گرافیک عالی و در عین حال ساده و پر از انیمیشن که مخاطبشو مجذوب کنه باید باشه

وغیر از این آدمو دلسرد از خرید میکنه 

ببخشید که اینجور نظر دادم 

دوست دارم که شما پیشرفت کنید و گرنه بلدم بگم ایده عالی گرافیک متوسط و.. 

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...