رفتن به مطلب
  • 0

درج تبلیغات بنری همراه با آپدیت آنلاین

qashqaie

سوال

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

در برنامه ای که دارم روش کار میکنم یک قسمتی میخوام داشته باشم برای درج تبلیغات به صورت فایل gif ،مثل بنرهای سایت.

نحوه درج بنر متحرک رو فکر کنم تو همین سایت یک جایی قبلا دیده بودم،یعنی از شدنی شدن کار مطمئن هستم.

حالا چیزی که من میخوام این هست که:

1- چطور یک لیست ویو درست کنم که بشه تو هر قسمتش یک بنر متحرک قرار بدم

2- چطور این لیست ویو رو آماده کنم که به محض کلیک کاربر روی گزینه مشاهده تبلیغات،به صورت آنلاین آخرین تبلیغاتی که قرار دادم لوود بشه و بتونه ببینه...! در واقع میخوام تغییرات بنرها به صورت آنلاین باشه

تقریبا یک چیزی شبیه به شکل پیوست میخوام درست کنم

post-1211-0-69543400-1445268666_thumb.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در حالت کلی و استاندارد از نظر من، باید از HttpUtils2 و تایمر استفاده کنی!

همونطور که مهدی عزیز گفتن، مولتی پنل نیازه. یعنی یه حلقه for درست کنید که آدرس عکس ها رو از دیتابیس آنلاین دانلود کنه و از اون عکس، در یک ایمیج ویو یا باتن یا ... استفاده کنی! بنابراین، به تعداد عکس های موجود در دیتابیس، میتونی آیتم بذاری!

بعد اگه آیتم هاتون زیاد بود، باید یه دستور بنویسید که اولا: تعداد محدودی از آیتم هاتون نشون داده بشه دوما: هر بار که اسکرول به آخر میرسه، مقدار بیشتری از اطلاعات دیتابیس آنلاین(آدرس عکس ها)، لود بشه! تا از لحاظ سرعت، به مشکل بر نخوری!

برای لود gif هم میتونی از کتابخانه GifDecoder استفاده کنی!

ممنون از راهنمایی تون

پس من الان برم روی این سه موضوع تحقیق کنم و آموزشهارو ببینم!

1- HttpUtils2

2- MultiPanel

3- دیتابیس آنلاین

اگر نتونستم کاری کنم بعد باز مزاحمتون میشم :gol:

لینک ارسال

دوستان عزیز از این تعداد بازدیدی که از این تاپیک شده،هیچکس راهنمایی،راه حلی برای مشکل بنده نداشته...؟

تا اونجایی که دیروز تا حالا پیگیر شدم بایستی به جای لیست ویو از اسکرول ویو استفاده کنم و یک لایوت دیگه که در اون نمونه هر قسمت رو تایین کردم لوود کنم.

یک لایوت جداگانه ساختم،یک پنل و درون اون یک webview آماده کردم.سپس وب ویو رو به اکتویتی private کردم.

توی اکتیویتی بنا به آموزش تصویری که دیده بودم اومدم کد زیر رو نوشتم:

Activity.LoadLayout("tabligh")
Dim a1 As String

تو اون آموزش a1 رو مساوی با array کرده بود و سپس حلقه for رو برابر با a1 میکرد.

اما من میخوام تو هر قسمت یک بنر متحرک رو از هاست فراخوانی کنم توی webview

لطفا اگر راهکاری دارید راهنمایی کنید تا این کار رو انجام بدم..!

یا اینکه آدرس تاپیکی که به دردم بخوره رو نشون بدید؟

لینک ارسال

1- چطور یک لیست ویو درست کنم که بشه تو هر قسمتش یک بنر متحرک قرار بدم

توی لیست ویو نمیتونید . باید از مولتی پنل استفاده کنید که اونماگه آیتم هایتون زیاد بشه برنامه هنگ میکنه !

2- چطور این لیست ویو رو آماده کنم که به محض کلیک کاربر روی گزینه مشاهده تبلیغات،به صورت آنلاین آخرین تبلیغاتی که قرار دادم لوود بشه و بتونه ببینه...! در واقع میخوام تغییرات بنرها به صورت آنلاین باشه

خب باید یک عکس GIF رو توی یک سایت آپلود کنید و اون رو دانلود کنید و به صورت زیر اون رو به صورت متحرک به نمایش در بیارید :

http://answercenter.ir/topic/1637-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D8%B3%DB%8C%DA%A94%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88/

لینک ارسال

در حالت کلی و استاندارد از نظر من، باید از HttpUtils2 و تایمر استفاده کنی!

همونطور که مهدی عزیز گفتن، مولتی پنل نیازه. یعنی یه حلقه for درست کنید که آدرس عکس ها رو از دیتابیس آنلاین دانلود کنه و از اون عکس، در یک ایمیج ویو یا باتن یا ... استفاده کنی! بنابراین، به تعداد عکس های موجود در دیتابیس، میتونی آیتم بذاری!

بعد اگه آیتم هاتون زیاد بود، باید یه دستور بنویسید که اولا: تعداد محدودی از آیتم هاتون نشون داده بشه دوما: هر بار که اسکرول به آخر میرسه، مقدار بیشتری از اطلاعات دیتابیس آنلاین(آدرس عکس ها)، لود بشه! تا از لحاظ سرعت، به مشکل بر نخوری!

برای لود gif هم میتونی از کتابخانه GifDecoder استفاده کنی!

جدا از مسئله اصلی:

مسئله دیگه اینه که اگه میخوای برنامه شبیه دیوار بسازی، اولا که موفق باشی، دوما باید تبلیغات رو گروه بندی کنی تا حجم زیاد تبلیغات آن هم در یک اکتیویتی، مشکل ساز نشه! چرا که همه دوست دارن تبلیغشون دیده بشه و اگه همشون توی یه اکتیویتی باشه، برنامت، شکل قشنگی نخواهد داشت و همه تبلیغات، دیده نمیشند و... . اگر هم برنامه ات این شکلی نیست باز هم برات آرزوی موفقیت دارم :دی

لینک ارسال

ممنون جناب ایزدی

از آموزش کار با مولتی پنل شما میتونم استفاده کنم برای این کار...؟  http://www.aparat.com/v/ldjt4

تعداد بنرهایی که میخوام تقریبا 10 الی 15 عدد هست،فکر میکنید برای این مقدار توی سرعت کار با برنامه به مشکل بر میخورم؟

لینک ارسال

تعداد بنرهایی که میخوام تقریبا 10 الی 15 عدد هست،فکر میکنید برای این مقدار توی سرعت کار با برنامه به مشکل بر میخورم؟

به هیچ وجه!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...