رفتن به مطلب
  • 0

تفوت بین پرداخت درون برنامه و برنامه فروشی چیست ؟

mr.shi

سوال

دوستان سلام

من در این زمینه خیلی سرچ کردم اما بازهم متقاعد نشدم که پرداخت درون برنامه بزارم یا برنامه فروشی 

دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنید

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ببینید برنامه پولی کلا باید از اول و واسه دانلود کردنش از بازار پرداخت انجام بشه و تا مبلغ رو از حساب کاربر کم نکنه اجازه دانلود به برنامه نمیده

اما پرداخت درون برنامه ای به صورتی هست که کاربر اجازه دریافت برنامه رو داره اما در اون محدوده و فقط میتونه قسمت های خاص و مشخصی از برنامه رو به طور رایگان ببینه و واسه استفاده کامل از برنامه باید از داخل برنامه عمل درون پرداخت رو انجام بده که احتمال هک و دور زدن بازار و ترفند و اینا زیاده و میتونه پرداخت رو دور بزنه و پول نده ........

به نظر من با این سری نوابغی ک ما در زمینه دزدی و کلاه برداری و دور زدن برنامه ها داریم برنامه رو پولی بذارید بهتره :)

لینک ارسال

اگه کتاب و یا نرم افزار خاصی به جز بازی دارید پولی بزارید 

چون درون برنامه ای راحت هک میشه 

فقط برای بازی از درون پرداخت استفاده کنید به نظر بنده

لینک ارسال

در صورتی‌که با استفاده از روش هایی که در انجمن گذاشته شده امنیت درون پرداخت رو تضمین کنید هک هم نخواهد شد! بسته به این که برنامه شما چه نوعی است می توان گفت کدام بهتر است ...

لینک ارسال

فروشی فایده ای نداره

مثلا من میرم میخرمش 

میدمش به دوست اون میده به یکی دیگه

خلاصه به صورت رایگان پخش میشه

و زحمت شما هم پوچ

اما اگه درون پرداخت هم باشه

با این حال که من رایگان بدم به اینو اون ، تا هزینه ای رو برای شما پرداخت نکنند ، برای برای انها فعلا نمیشود

موفق باشید

لینک ارسال

ببینید

فروشی قابلیت هک نداره

ولی به قول شایان گل انتقال ان به راحتی است و متاسفانه در سایت ها هم وجود داره و حتی ممکنه کاربری از خریدش راضی نباشه

( حرام ) ( حلال)

خب پرداخت درون برنامه ای باعث میشه که کاربر از برنامه استفاده کنه و شاید از برنامه خوشش نیاد و خب اینجوری پول کاربر هدر نمیره

ویا حتی شاید برنامه روی گوشی کاربر اجرا نشه!!!!

اما پرداخت درون برنامه ای مشکلی مثل هک داره

لینک ارسال

دوست عزیز شما قصد دارید چه برنامه ای منتشر کنید؟ موضوع آن را بگویید تا راهنمایی دقیق تری بکنیم!

لینک ارسال

ببینید بسته به محصولیه ک عرضه میکنید

اینجوری نیست ک اگر ی برنامه یا کتاب ساده رو درون پرداخت کردید یا مثلا برنامه فروشی گذاشتید همه بیان و از شما بخرن

یکم روی برنامتون و تعداد دانلودش فکر کنید گاهی وقتا حتی تبلیغات برای بعضی برنامه ها میتونه درامدزا تر از فروش اون باشه :)

لینک ارسال

مزیت درون پرداخت بقول دوستان : عدم انتشار مرامی برنامه از سوی یک رفیق به رفیق دیگر

مزیت فروشی : واسه کاربرایی که با امنیت درون پرداخت آشنا نیستن ، این گزینه خوبه !

البته بعضی دوستان که میگن هک درون پرداخت و امنیت ضعیف بنظرم این بستگی

به برنامه نویسش داره که چطور Security رو گارانتی کنه و حفره های امنیتی رو ببنده 

چون ما خیلی بازی های نابی مثل فروت کرفت و خروس جنگی داریم تو بازار که 

درون پرداختن !!!

ارادت ./

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...