رفتن به مطلب

سورس کتاب روانشناسشو

rezaazadeh

ارسال‌های توصیه شده

سلام به تمام دوستای برنامه نویس

انجمن جدید رو هم به همتون مخصوصا اقای ایزدی عزیز تبریک میگم!

سورس ی کتاب عالی با تمام امکانات امیدوارم درست ازش استفاده کنید

دربازار

https://cafebazaar.ir/app/reza.ravanshenas_sho.ir/?l=fa

دانلود سورس

حذف شد!

کتابخونه ها

http://s6.picofile.com/file/8220034934/Desktop.zip.html

رمز

answercenter.ir

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خیلی ممنون بابت سورستون ولی ببینید اموزش ساخت کتاب با تنظیمات و علاقه مندی و .. در فروشگاه انجمن موجوده :fekr:

به نظرم باید قبل از زدن اینجور تاپیکا و اینجور سورسایی ک اموزش ساختشون در فروشگاه هست بهتر بود با مدیریت هماهنگ میکردید :fek:

بنده خودم ی بار سورس کتاب گذاشتم باهام برخورد شد :fekr:

در کل ممنون اما گمون کنم باید هماهنگی میکردید چون اینجوری زحمات دوستانی ک در فروشگاه اموزش گذاشتن به هدر میره  :roomNemishe: 

لینک ارسال

سلام

خیلی ممنون بابت سورستون ولی ببینید اموزش ساخت کتاب با تنظیمات و علاقه مندی و .. در فروشگاه انجمن موجوده :fekr:

به نظرم باید قبل از زدن اینجور تاپیکا و اینجور سورسایی ک اموزش ساختشون در فروشگاه هست بهتر بود با مدیریت هماهنگ میکردید :fek:

بنده خودم ی بار سورس کتاب گذاشتم باهام برخورد شد :fekr:

در کل ممنون اما گمون کنم باید هماهنگی میکردید چون اینجوری زحمات دوستانی ک در فروشگاه اموزش گذاشتن به هدر میره  :roomNemishe: 

سلام

این سورس کتاب سادس و نسبت به اون کتاب یخ چیزی نیس ولی بازم ببخشید الان پاک میکنم

لینک ارسال

سلام

این سورس کتاب سادس و نسبت به اون کتاب یخ چیزی نیس ولی بازم ببخشید الان پاک میکنم

پاک نکنید بنده فقط عرض کردم ک بهتر بود هماهنگ میکردید :)

لینک ارسال

پست اول ویرایش شد

کتابخونه اضاف شد

واقعا جا داره از شما تشکر کنم، بدون گرفتن مبلغی سورس ها رو در اختیار ما قرار میدید.

از این پروژه چند تا سوال داشتم: 1) چطور میشه برای فونت های فارسی کاری کرد که تو همه گوشی ها حتی غیر فارسی ساپورت کنه؟ 2) تو امولیتور فونت های فارسی نمایش پیدا نمی کنه علت چیه؟

بسیار ممنونم از شما بزرگوار

لینک ارسال

درود، 

کاربر rezaazadeh 

شما با ارائه این سورس علاوه بر بی ارزش کردن کار خودتون، کار با ارزش و زیبای اساتید انجمن که در فروشگاه سایت موجود هستش رو بی ارزش کردید.

بنده فکر میکنم که شما قصد بدی نداشتید (!) ، بنظر قصدتون تنها انتشار علمتون بود و از این بابت ازتون ممنونم؛ اما انتظار حرکتی مثل این رو هم نداشتم.

راه های دیگه ای به جز بی ارزش کردن زحمت سایرین هم وجود داره!

لطفا از این پس برای قرار دادن سورس هایی مشابه با پروژه های موجود در فروشگاه با بنده یا سایر مدیران هماهنگی های لازم رو انجام بدید.

امیدوارم بیشتر از این شاهد چنین صحنه هایی نباشیم!

تاپیک قفل شد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...