رفتن به مطلب

سواستفاده از اطلاعات انجمن

alia

ارسال‌های توصیه شده

سلام

امروز واسه پیدا کردن یه ایده خوب رفتم بازار داخل سرچ زدم آموزش برنامه نویسی که یهو دیدم کلی آموزش بیسیک 4 اندروید بود. دمو یکیشونو دانلود کردم و بله همون چیزی بود که حدس زدم. اموزش های انجمنو برده بودن میفروختن . جالب اینه که تو چند تا آموزش نوشته بوودن اینا به قلم خودمون . درسته که همه فهمیده بودن کپی و داخل نظرات اینارو گفته بودن ولی با این حال نمیشه که همین طوری از انجمن سو استفاده بشه . به نظرم مدیراو استادا خودشون یه برنامه بسازن داخلش بگن که این سایت مرجع هست و مثل سایت اندرویدکده بشه و همین طور که انجمن به سوی بزرگ تر و قوی تر شدن میره سو استفاده شدن هم ازش بیشتر میشه و باید مراقب همچین اتفاق هایی بود.

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

امروز واسه پیدا کردن یه ایده خوب رفتم بازار داخل سرچ زدم آموزش برنامه نویسی که یهو دیدم کلی آموزش بیسیک 4 اندروید بود. دمو یکیشونو دانلود کردم و بله همون چیزی بود که حدس زدم. اموزش های انجمنو برده بودن میفروختن . جالب اینه که تو چند تا آموزش نوشته بوودن اینا به قلم خودمون . درسته که همه فهمیده بودن کپی و داخل نظرات اینارو گفته بودن ولی با این حال نمیشه که همین طوری از انجمن سو استفاده بشه . به نظرم مدیراو استادا خودشون یه برنامه بسازن داخلش بگن که این سایت مرجع هست و مثل سایت اندرویدکده بشه و همین طور که انجمن به سوی بزرگ تر و قوی تر شدن میره سو استفاده شدن هم ازش بیشتر میشه و باید مراقب همچین اتفاق هایی بود.

با تشکر

حق باشماست

لینک ارسال

لینکا رو بدین مدیریت به بازار ایمیل بده جلوشونو میگیرن.

ایده تونم یکم دقیق تر بگین کامل متوجه نشدم.

لینک ارسال

به نظر بنده بهترین راه اینه که بر روی تمام فیلم های آموزشی ادرس سایت رو از اول آموزش تا آخر آموزش بزنیم بطوری که ببیننده اذیت نشه!!!!

و همین طور از نام های answercenter.ir در پروژه ی خودمون استفاده کنیم

توجه کنید که کپی رایت امری اجتناب ناپذیر است و در بسیاری از سایت ها آموزش های سایت به طور رایگان و یا پولی قرار میگیره 

اما اینم در نظر بگیرید که ما هم چیزایی که بلدیم از خارجی هاست و آموزش های موجود در انجمن و فروشگاه هم همین طور نه اینکه کلا کپی شده نه 

الهام گرفته شده و به عبارتی دیگه مثلا نصب بیسیک رو ما که از اول نمی دونستیم !!!

اول از آموزش های سایت مرجع استفاده کریم تا آموزش های فارسی در مور ساخته شد

لینک ارسال

خوشبختانه برنامه هاشون زیاد شاخ نشده . البته فکر نکنم بازار به خاطر پولش باهاشون کاری داشته باشه و درمور ایدم:

یه برنامه خوب و دلچسب با مطالب جذاب بسازیم و داخلش فیلم و عکسی بزاریم که تبلیغ از سایت باشه مثلا بگیم اس دی کی و بیسیک رو از اینجا دانلود کنن خودش خیلی تبلیغ و به نظرم اگه برنامه رایگان باشه خیلی ها به سایت دعوت میشن که واقعا خوب.

درمورد اینکه کپی رایت همه جا هست خوب این معلومه .ولی الان کپی کردن از انجمن زیاد به چشم نمیاد بحث من زمانیه که سایت زبان هایی مثل جاوا رو یاد بده و از این خیلی مهمتر اگه اون کپی رو رایگان بزارن بهثی نیست ولی وقتی آموزش رایگان رو با قیمت زیاد میزارن و کلاه میزارن سر مردم بازم همین نظرو دارین؟

لینک ارسال

داداش خیلی وقته داره سو استفاده میشه!! یکی از رو فروشگاه من کامل کپی بداشته حتی عکسهایی که واسه محصولاتم گذاشتم رو برداشته بدون یرایش قرار داده اون وقت فایلی که زدم 10 تومن رو میفروشه 8 تومن!! باهاش تماس گرفتم و گفتم ازت از طریق پلیس فتا شکایت میکنم که کوتاه اومد و گفت چشم درستش میکنم. اینا باید زور بالا سرشون باشه. خوب عادم!! حسابی یه پیام بده به مهدی بگو میخوام کپی برداری کنم اجازه هست؟  :crazy:

لینک ارسال

من از همین لحظه استارت برنامه رو زدم.

یه نرم افزار جامع در مورد سایت و اطلاعاتی که در اون هست

نظر دوستان ؟؟؟

خواهش میکنم مطالب و عناوین رو به من بگید بدوونم

لینک ارسال

به نظرم همرو نگید چند تا چیز جالب مثل اسلاید منو و... و  آموزش گام به گام (دوسه تا اول که از صفر باشه) به صورت متنی و بهتر که آموزش ها نیاز به کتابخونه داشته باشه.

لینک ارسال

کتاب هست تو سایت پارس بوک که یه نفر اومده اسم نویسنده رو از روش پاک کرده گذاشته بازار 5000 تومن :|

جالب اینه که امتیاز 4/7 رو هم گرفته :|

حتی ننشسته کتاب رو تایپ کنه از اول فایل پی دی اف رو تبدیل به عکس کرده!

بازار فقط برای ما سختگیر میشه!  :kotak:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...