رفتن به مطلب
  • 0

مشکل لود باتون

naser sahami

سوال

سلام دوستان من یه باتون را لود میکنم تو لیست ویو ولی هنگام کامپایل هیچ تغییری ایجاد نمیشه اینم کد بنده

Dim b As BitmapDrawable
b.Initialize(LoadBitmap(File.DirAssets,"Arrows_Arrows-copy-53.png"))
lstmenu.TwoLinesLayout.Background=b
lstmenu.TwoLinesLayout.ItemHeight=14%y

lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("چادر","مزون چادر",LoadBitmap(File.DirAssets,"lebas.png"),"chador_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("دامن","مدل کوتاه",LoadBitmap(File.DirAssets,"daman.png"),"dk_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("دامن","مدل مجلسی",LoadBitmap(File.DirAssets,"daman.png"),"dm_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("کفش","مدل مجلسی",LoadBitmap(File.DirAssets,"kafsh.png"),"k_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("کفش","مدل اسپرت",LoadBitmap(File.DirAssets,"katoni.png"),"ka_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("کیف","مدل اسپرت و مجلسی",LoadBitmap(File.DirAssets,"kif.png"),"ki_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("کت و شلوار","مد سال 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"kot.png"),"ko_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("لباس","راحتی و خواب",LoadBitmap(File.DirAssets,"lebas.png"),"le_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("لباس","مجلسی",LoadBitmap(File.DirAssets,"lebas.png"),"lm_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("لباس عروسی","مد 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"aros.png"),"la_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("مانتو","راحتی و خواب",LoadBitmap(File.DirAssets,"lebas.png"),"man_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("مدل های مو","مد سال 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"mo.png"),"mo_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("پالتو","مد سال 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"lebas.png"),"pal_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("پیراهن کوتاه","مد سال 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"tshirt.png"),"ti_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("روسری و شال"," مد سال 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"mo.png"),"ro_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("ساعت مچی","مد سال 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"saat.png"),"saat_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("ست وسایل","مجموعه لباس ها",LoadBitmap(File.DirAssets,"set.png"),"sk_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("ست وسایل","کیف و کفش",LoadBitmap(File.DirAssets,"set.png"),"skk_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("شلوار","لی مد سال 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"shavar.png"),"sh_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("تاج سر","مد سال 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"taj.png"),"taj_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("تونیک","مد سال 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"lebas.png"),"ton_")
lstmenu.AddTwoLinesAndBitmap2("کلاه","مد سال 92",LoadBitmap(File.DirAssets,"lebas.png"),"kol_")
lstmenu.FastScrollEnabled = True
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

باتن ???? :fekr:

فکر میکنم منظور شما بیتمپ هستش

حالا در هر صورت واسه قرار دادن تصویر پس زمینه برای لیست ویوتون 

Private ListView1 As ListView
ListView1.TwoLinesLayout.Background = LoadBitmap(File.DirAssets ,"esme ax.png")

فقط عکس رو از منوی Files داخل پروژه ادد کنید :)

لینک ارسال

داش الیاس لود کردن باتون در لیست ویو  منظورمه پس زمینه که از دیزاینر هم میشه گذاشت  منظورما فهمیدی؟

لینک ارسال

داش الیاس لود کردن باتون در لیست ویو  منظورمه پس زمینه که از دیزاینر هم میشه گذاشت  منظورما فهمیدی؟

سلام اره فهمیدم

ولی متاسفانه توی بیسیک نمیتونید باتن (دکمه) در لیست ویو قرار بدید

از مولتی پنل استفاده کنید دستتون هم خیلی باز تره  :gol:

لینک ارسال

من قبلا استفاده کردم ملاحظه بفرمایید کدش بقلشه  ولی برای TwoLinesLayout نبود براsingleline layout بود

post-2499-0-94535900-1446302964_thumb.jpg

لینک ارسال

من قبلا استفاده کردم ملاحظه بفرمایید کدش بقلشه  ولی برای TwoLinesLayout نبود براsingleline layout بود

این عکسی ک شما دادید باتن نیست که برادر من 

باتن یعنی دکمه 

اینی ک شما به عنوان باتن قرار دادید ی طرح دکمه گرافیکیه 

کد زیر رو امتحان کنید واسه قرار دادن این عکستون :

Dim lv As ListView
lv.AddTwoLines("1","2")
Dim lbl1 As Label
lbl1 = lv.TwoLinesLayout
Dim bmp As Bitmap 
bmp = LoadBitmap(File.DirAssets , "esme ax.png")
lbl1.SetBackgroundImage(bmp)
لینک ارسال

دوستان به جای 1و2 چی بزارم ارور زیز را میده

post-2499-0-65357300-1446319001_thumb.jpg

لینک ارسال

دوستان به جای 1و2 چی بزارم ارور زیز را میده

عزیز من یک و دو توی اون کدی ک من دادم ب جای مثال هست

شما ب جای یک متن ایتم لیستویوتون رو بنویسید

و به جای دو زیر متن رو :roomNemishe:

لینک ارسال

الیاس جان ارور را به اون نمیگیره شما ارور را مشاهده کردی؟

لینک ارسال

الیاس جان ارور را به اون نمیگیره شما ارور را مشاهده کردی؟

الان دیدم عکسو

ببینید کدی ک ب شما دادم کاملا درسته مگر که :

lbl1 رو قبلا به ی لیبل دیگه اختصاص داده باشید

و نکته بعد هم اینکه من کدارو با بیسیک۴اندروید ورژن۵ تست کردم و مشکلی نداشت احتمال میدم مشکل از نسخه بیسیکتون باشه :fekr:

لینک ارسال

سلام 

دوستم

شما کدو کامل بنویس

lbl1 = lv.TwoLinesLayout.label.text

OR

lbl1 = lv.TwoLinesLayout.Secondlabel.text

لینک ارسال

پابرجاست متاسفانه میخواید سورسا بزارم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...