رفتن به مطلب
  • 0

مشكل با پوشه ساپورت در اجراي سورس هاي متريال

shahab.msb

سوال

سلام دوستان و اساتيد.من پوشه ساپورت نسخه 22.2.1 رو دانلود كردم و اون رو در پوشه نصب sdk نصب كردم.حالا وقتي سورس هاي متريال رو كامپايل ميكنم.موقع اجرا بسته ميشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

من الان چك كردم و ديدم كه از jdk نسخه 8 استفاده كردم.

آقاي عرفان بله ميدونم من تازه وارد نيستم توي متريال ولي من مشكلم با اين نسخه از ساپورت هست

لطفا يكي راهنمايي كنه

لینک ارسال

آقا منم بدجوری با این مشکل درگیرم. اصلا هم درست نمیشه . کلا نمیتونم با متریال ار کنم . من کل اون مجموعه آموزشی رو خریدم اما هیچ . همش فورس کلوز

لینک ارسال

شايان جان مرسي ازت بابت پوشه ساپورت.من نصبش كردم ولي هنگام اجراي سورس اين خطا رو كه در تصوير پيوست شده ميده

errr.bmp

لینک ارسال

آقا منم بدجوری با این مشکل درگیرم. اصلا هم درست نمیشه . کلا نمیتونم با متریال ار کنم . من کل اون مجموعه آموزشی رو خریدم اما هیچ . همش فورس کلوز

یه سرچی تو انجمن بکن 100 بار در موردش بحث شده اگه نتیجه نگرفتی تاپیک بزن

لینک ارسال

سلام

خوبی داداش

خواهش میکنم

به جای پوشه ساپورت چرا از سورسی که در انجمن قرار دادم استفاده نمیکنی ؟

لینک ارسال

شايان جان من مشكلم با سورس نيست خودم سورس دارم.ولي نميدونم چرا وقتي پوشه ساپورت ورژنش رو تغيير ميدم سورس ها اجرا نميشن

اصلا پوشه ساپورت مگه سورس هست كه شما ميگين ازش استفاده نكنم و از سورس خودتون استفاده كنم.بدون پوشه ساپورت كه سورس ها اجرا نميشن شايان جان

لینک ارسال

ببین ما دو نوع متریال داریم

متریال دستی که خودمون با xml درست میکنیم

یکی هم هست که با همون پوشه ساپورت هست

که اقای عرفانی هم آموزش تصویریش رو گذاشتن

اون سورسی هم که بتون دادم با xml هست

لینک ارسال

خب بنده هم ميدونم.شما لطف كنيد يه اسكرين شات از sdkSetup بگيريد تا ببينم از چه نسخه هايي استفاده ميكنيد مثل عكس زير

http://s3.picofile.com/file/8223350234/ss.bmp

يعني شما مگيد اگه پوشه ساپورت رو حذف كنم واز xml استفاده كنم سورس ها اجرا ميشن؟

اگه از ساپورت استفاده نكنم يعني براي كار با كتابخونه هايي مثلDesignSupport  يا سورس مسيج باكس متريال به مشكل برنميخورم؟

لینک ارسال

شاين جان خيلي مشتكرم.فقط يه سوال ديگه شما اگه از پوشه ساپورت استفاده كنيد سورس ها اجرا ميشن يا نه؟

بعدش شايان جان فكر كنم فايل هاي sdk پوشه build-tools رو نصب نكردم بخاطر همين براي من اجرا نميشن و sdk هم نسخه 24.1.2 هست يعني نسخه قديمي تر رو دارم

لینک ارسال

بله من میتونم استفاده کنم

فکر کنم داره اسپم میدیم زیاد

بهتره که دیگه پاسخ ندیم

شما بر اساس من اس دی کا رو کامل کنی همه چیز سر بیسیکت باز میشه ♥

لینک ارسال

سلام

دوستان دقت کنین شما هر موقع که ساپرت لایبراری رو به یه ورژن بالاتر ارتقا میدین باید فایل های لازم برای راه اندازی کتابخونه هارو بریزین توی لایبراری بیسیک 4 اندروید همین...

درسته ی بار راه اندازی کردین ولی خوب یاد نگرفتین که برای دفعه دوم بتونین مشکل رو حل کنین

لینک ارسال

آقاي محسن بله ميدونم منم همين كارو ميكنم

لینک ارسال

اگه از ساپرت لایبراری 23.0.1 استفاده میکنین.با api Level 23 یا همون اندروید 6 کامپایل کنین.

اگه لینکشو ندارین بگین براتون بذارم.

من تصویر sdk شمارو دیدم. اگه از sdk کامل استفاده کنین مطمئن باشین هیچ وقت با این error ها مواجه نمیشین و وقتتون هم هدر نمیره.

یک بار دانلودش کنین و برای همیشه استفاده کنین

لینک ارسال

تصوير الان رو ببينيد هم sdk نسخه جديدتر رو دارم و هم api23 رو دارم ولي باز هم اگه سورس متريال رو اجرا كنم پيام توقف برنامه ميده

شما ببينيد چه چيزايي ناقصه خواهشا راهنمايي كنيد

اگه ميشه يه سورس متريال بهم معرفي كنيد كه با اين نوع از ساپورت اجرا ميشه

ss1.bmp

اگه توجه كنيد من توي قسمت extras دو پوشه رو ندارم يكي Android Support Repository و يكي google Repository

لینک ارسال

تصویر SDK که من روی سیستم نصب دارم

http://s6.picofile.com/file/8223426292/androidsdk.png

متوقف شد نرم افزار دلایل زیادی میتونه داشته باشه

شایع ترین  اینکه , اگه از appcompat استفاده می کنین این خط کدهارو چک کنین

#Region  Activity Attributes 
	#FullScreen: False
	#IncludeTitle: True
#End Region

برای اینکه FullScreen: True توی این کتابخونه پشتیبانی نمیشه و حتما باید False باشه

همچنین اگه از ورژن 2 کتابخونه appcompat استفاده می کنین باید آدرس پوشه خصوص خودش رو به برنامه بدین.

دلیل دیگه ش  اینکه برای ساپرت لایبراری های بالاتر از 22  تم والد باید این عبارت باشه Theme.AppCompat.NoActionBar 

همچنین این نکته رو هم بگم که از روی تجربه پشتیباتی پک متریال بدست اوردم اونم اینکه اگه تمام کارهارو انجام دادین ولی بازم نرم افزار اجرا نمیشه بیسیک 4 اندروید رو کلا حذف کنین و ورژن 5.2 رو با jdk 8  نصب کنین و نرم افزار رو کامپایل کنین. این اتفاق برای چند نفر افتاد که اینکار هارو انجام دادیم و مشکل رفع شد.

فرض من براینه که شما sdk کامل رو روی سیستمتون دارین وگرنه اگه از sdk مطمئن نباشیم نمی تونیم مشکل رو رفع کنیم.

در مورد سورسی که با ساپرت لایبراری 23.0.1 و api level 23 کار کنه سورس و آموزش ساپرت دیزاین توی فروشگاه انجمن موجوده و متاسفانه نمیتونم قرار بدم

لینک ارسال

توي تصويري كه من از sdk گرفتم توجه كنيد توي قسمت extras فايلهايي كه گفتم ناقصه. بعدش من از نسخه jdk 7 استفاده ميكنم ولي فكر نكنم مشكل از jdk باشه

لینک ارسال

در مورد jdk من گفتم بیسیک 5.2 نصب کنین که jdk8 رو روی سیستم باید داشته باشیم اینو خود ارل گفته

اینم تصویر ساپرت لایبراری:

http://s3.picofile.com/file/8223432926/androidsdk2.png
لینک ارسال

از عمده ترین دلایلی که باعث فورس کلوز شدن برنامه متریال میشه اینه که صفحه رو از حالت فول اسکرین دربیاری

FullScreen : True

این کد 90 درصد احتمالا مشکلتو حل کنه .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...