رفتن به مطلب
  • 0

مشكل با پوشه ساپورت در اجراي سورس هاي متريال

shahab.msb

سوال

سلام دوستان و اساتيد.من پوشه ساپورت نسخه 22.2.1 رو دانلود كردم و اون رو در پوشه نصب sdk نصب كردم.حالا وقتي سورس هاي متريال رو كامپايل ميكنم.موقع اجرا بسته ميشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

دوست خوبم کاریو ک گقتم کردید ؟؟

اون سورس دوم رو دانلود کردید ؟ :)

لینک ارسال

بله دانلود كردم حالا بايد روي شبيه ساز اجرا كنم چون فعلا گوشي همراهم نيس

متاسفانه شبه ساز يكم مشكل داره در اجرا.

بعدش الياس جان شما ميگي من آدرس دهي اشتباه كردم ولي اينطور نيس من  خيلي وقته دارم برنامه هام رو طرح متريال ميزنم.يعني تازه كار نيستم كه آدرس دهي اشتباهي كنم.بعدش هم فقط ساپورت نسخه 22.2.1 رو اگه نصب كنم اجرا نميكنه ولي وقتي ساپورت نسخه 22 كه من دارم رو نصب كنم سورس هام اجرا ميشن

لینک ارسال

سورس شما رو آدرس دهي كردم و اجرا كردم ولي باز هم همين مشكل اول رو داره پيام توقف برنامه رو ميده

با خطاي اينترنتي دو تا تايپك مشابه درست شده لطفا مديران محترم اون يكي رو حذف كنن

لینک ارسال

مشکل شما خیلی سادس. بدلیل کمبود وقت نمیتونم توضیح بدم چکار کنین که مشکل رفع بشه.

با اقای ایزدی صحبت کردیم که پک متریال توی سایت قرار بگیره به همراه پک 50 تا کتابخونه متریال هم هست

لینک ارسال

مشكل حل شد به گفته دوستان تم رو به حالت noActionBar بردم

لینک ارسال

اين جواب بدرد من نميخوره آقاي عزيز.من همينجوري هم ميتونم سورس ها رو اجرا كنم ولي من ميخوام بدونم مشكل اين نسخه ساپورت چيه؟

من توي انجمن تا الان خيلي سوال پرسيدم ولي متاسفانه كسي نتونسته جواب يكي از سوالامو بده.اگه هم ميگيد دارم اشتباه ميگم لينك تمام سوالامو پيوست

ميكنم تا شما ببينيد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...