رفتن به مطلب
  • 0

خطا در اجرای برنامه نمونه اسلاید منو متریال

alilr6

سوال

باسلام .برنامه سورس اسلاید منو متریال در حین اجرا به مشکل بر میخورد.ارور به شرح ذیل می باشد.خواهشمنداست راهنمایی فرمایید

شایان ذکر است که ایرادات مشابهی گاها در اجرای سورس های اماده دیگر نیز پیش امده است

B4A version: 5.20
Parsing code.    (0.00s)
Compiling code.    (0.03s)
Compiling layouts code.    (0.04s)
Generating R file.    Error
AndroidManifest.xml:14: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'icon' with value '@drawable/icon').

13.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوست عزیز بعد از پاک کردن کد تم از مانیفست(البته مهم نیس ها واس سرعت برنامه در اندروید پایین خوبه)

ارور هم از ورژن apiاندروید هس عوض کنید و ران بگیرد....(مال من اینجوری درس شد) یعنی میگه ورژن apiاندرویدت از این تم پشتیبانی نمیکنه.

اگه نه بیسیک رو حذف کن در محل دیگری نصب کن دوباره کتابخونه هاش رو جایگزین نکن اصلا... اول بالایی رو امتحان کن

سلام

با راهنمايي ساير دوستان همه اين كارهارو كردم ولي جواب نميده.

لینک ارسال

شما از API چند استفاده می کنید ؟

همه API از 7 تا 23 امتحان كردم نشد

ورژنهاي مختلف بيسيك رو هم نصب كردم نشد

لینک ارسال

شما از API چند استفاده می کنید ؟

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز ایراد از ایکون برنامه هست

چک کنید ببینید اصلا ایکون رو ادد کردید یا سایز اون مناسبه ؟؟ 

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز ایراد از ایکون برنامه هست

چک کنید ببینید اصلا ایکون رو ادد کردید یا سایز اون مناسبه ؟؟ 

با سلام و تشکر از پاسخ سریع شما

در اکثر سورسهای اماده این مشکل را دارم

ایکون هم انتخاب کردم ولی فایده نداشت و همان ایراد را نمایش میدهد

لینک ارسال

سلام دوست عزیز بعد از پاک کردن کد تم از مانیفست(البته مهم نیس ها واس سرعت برنامه در اندروید پایین خوبه)

ارور هم از ورژن apiاندروید هس عوض کنید و ران بگیرد....(مال من اینجوری درس شد) یعنی میگه ورژن apiاندرویدت از این تم پشتیبانی نمیکنه.

اگه نه بیسیک رو حذف کن در محل دیگری نصب کن دوباره کتابخونه هاش رو جایگزین نکن اصلا... اول بالایی رو امتحان کن

لینک ارسال

باسلام .برنامه سورس اسلاید منو متریال در حین اجرا به مشکل بر میخورد.ارور به شرح ذیل می باشد.خواهشمنداست راهنمایی فرمایید

شایان ذکر است که ایرادات مشابهی گاها در اجرای سورس های اماده دیگر نیز پیش امده است

B4A version: 5.20

Parsing code.    (0.00s)

Compiling code.    (0.03s)

Compiling layouts code.    (0.04s)

Generating R file.    Error

AndroidManifest.xml:14: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'icon' with value '@drawable/icon').

با سلام خدمت شما من خودم این مشکل و داشتم تا با کلی آزمون خطا تونستم مشکلو پیدا کرده و رفع کنم

خب این ارور هیچ ربطی نه به فایل apk داره نه ورژن خود بیسیک و نه غیره . ارور این و میخواد به ما بگه که منیفیست نمیتونه آدرس آیکونی که شما برای اولین بار به برنامه دادین رو بخونه دلیلش م نمیتونه انتقال فایل به جای دیگه باشه کلا هر پروژه ای رو  میتونید از جایی به جای دیگه تو سیستم خودتون حرکت بدید منیفیست با این موضوع مشکلی نداره خب برسیم به ایرادی که باعث به وجود اومدن این مشکل میشه .

دقت کنید نباید تو مسیری که فایلتون ذخیره شده از کلمات فارسی استفاده شده باشه منیفیست با فونت فارسی مشکل داره و مسیرو گم مییکنه

کسایی که به این مشکل میخورن مثل شما دوست عزیزمون که عکس از خطا کذاشتی یا تو مسیر فایل از فونت فارسی استفاده کردن یا پروژشونو با فونت فارسی ذخیره کردن

اگه به بالای عکس اروری که گذاشتید دقت کنید پروژتون با فونت فارسی ذخیره شده      ( B4A - اسلاید منو متریال)

مثالی از آدرس صحیح

this pc > Local Disk (E) > barnamehay man > Slidmenu material.B4A

امیدوارم مفید بوده باشه موفق باشید .

لینک ارسال

با سلام خدمت شما من خودم این مشکل و داشتم تا با کلی آزمون خطا تونستم مشکلو پیدا کرده و رفع کنم

خب این ارور هیچ ربطی نه به فایل apk داره نه ورژن خود بیسیک و نه غیره . ارور این و میخواد به ما بگه که منیفیست نمیتونه آدرس آیکونی که شما برای اولین بار به برنامه دادین رو بخونه دلیلش م نمیتونه انتقال فایل به جای دیگه باشه کلا هر پروژه ای رو  میتونید از جایی به جای دیگه تو سیستم خودتون حرکت بدید منیفیست با این موضوع مشکلی نداره خب برسیم به ایرادی که باعث به وجود اومدن این مشکل میشه .

دقت کنید نباید تو مسیری که فایلتون ذخیره شده از کلمات فارسی استفاده شده باشه منیفیست با فونت فارسی مشکل داره و مسیرو گم مییکنه

کسایی که به این مشکل میخورن مثل شما دوست عزیزمون که عکس از خطا کذاشتی یا تو مسیر فایل از فونت فارسی استفاده کردن یا پروژشونو با فونت فارسی ذخیره کردن

اگه به بالای عکس اروری که گذاشتید دقت کنید پروژتون با فونت فارسی ذخیره شده      ( B4A - اسلاید منو متریال)

مثالی از آدرس صحیح

درود بر شما

مرسی

دقیقا مشکل من هم همین بود

با راهنمایی بسیار خوب شما رفع شد

خیلی خیلی سپاسگزارم...

لینک ارسال

در در 1394/11/14, 04:53:15، mface گفته است :

مثالی از آدرس صحیح

سلام دوست خوب.واقعا گل کاشتی .زدی تو هدف دیگه اعصابمو ریخته بود بهم.ممنونم  متشکر. خدا خیرت بده

لینک ارسال

سلام

منم مثل شما فقط با سورسهاي اماده اين مشكل رو دارم. و نه api نه ايكون نه .... نتونسته مشكل و بر طرف كنه. تو سايتهاي خارجي هم راههاي كه پيشنهاد دادن جواب گو نيست

لینک ارسال

سلام

منم مثل شما فقط با سورسهاي اماده اين مشكل رو دارم. و نه api نه ايكون نه .... نتونسته مشكل و بر طرف كنه. تو سايتهاي خارجي هم راههاي كه پيشنهاد دادن جواب گو نيست

فعلا راهی جز ایجاد پروژه جدید و منتقل کردن اون برای رفع کردنش وجود نداره

برای اینکه مشکلتون حل بشه باید یه پروژه جدید بسازید، اونو ذخیره کنید بعد فایل ها رو به پروژه جدید منتقل کنید لایوت هارو اضافه کنید و در آخر هم کد ها و اکتیویتی هارو به پروژه جدید منتقل کنید

سعی کردم جوری توضیح بدم که راحت تر انجامش بدید

موفق باشید :gol:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...