رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در اسلایدینگ منو

mahdavifar

سوال

با سلام

برای برنامه از اسلایدینگ منو استفاده کردم، ولی توی حالت landscape گوشی، تمام آیتم های لیست ویو را نمایش نمیدهد(اسکرول تا آخر لیست ویو نمیاد)

در ضمن برای لیست ویو مقدار Height را مقدار دهی کردم که ارتفاع اسلایدینگ منو به اندازه ارتفاع صفحه باشه. اگر Height  رو مقدار دهی نکنم، همه آیتم ها را نمایش می دهد ولی اسلایدینگ منو با ارتفاع خیلی کم نمایش داده می شود.

چه کار کنم که همه آیتم ها نمایش داده بشه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اگر بخوام اسلایدینگ منو رو توی صفحه ای که روی اسکرول ویو لود شده بزارم باید چه کار کنم؟

یعنی به جای این که بزنم

pCantent.LoadLayout("La_Name")

باید چی بزنم؟

لینک ارسال

از کدوم اسلاید منو استفاده میکنید؟

لینک ارسال

از کدوم اسلاید منو استفاده میکنید؟

اسلایدینگ منو دیگه

همون  منویی که سمت چپ یا راست صفحه هست و با درگ کردن صفحه ی گوشی از سمت راست یا چپ نمایان میشه

عکسش رو چطوری براتون پیوست کنم اینجا؟

لینک ارسال

دوست عزیز سورس اسلاید منو در انجمن بسیار هست .. یک نمونه از برترین اون ها رو براتون قرار می دم اون رو بررسی کنید :

http://answercenter.ir/topic/7383-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%86%D9%88-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84/

لینک ارسال

دوست عزیز سورس اسلاید منو در انجمن بسیار هست .. یک نمونه از برترین اون ها رو براتون قرار می دم اون رو بررسی کنید :

http://answercenter.ir/topic/7383-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%86%D9%88-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84/

دوست عزیز مشکلی در پیاده سازی اسلایدینگ منو ندارم به جز صفحاتی که اسکرول میخوره

اسلایدینگ منو روی صفحه هایی که اسکرول دارند قرار نمی گیره

اگر بخوام اسلایدینگ منو رو توی صفحه ای داشته باشم که روی اسکرول لود کردم باید چه کار کنم؟

یعنی در حالت عادی میام اینجوری مینویسم که

Activity.LoadLayout("لی آوت حاوی اسکرول ")

Scroll.Panel.LoadLayout("نام لی آوت که میخوام روی اسکرول لود بشه")

حالا اگر بخوام اسلایدینگ منو بزارم به جای اینکه کد زیر رو بزنم چی بزنم؟

pCantent.LoadLayout("نام لی آوت")

همون طور که می دونید pCantent هم یک متغیر از نوع panel هست که برای استفاده از اسلایدینگ منو تعریف کردم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...