رفتن به مطلب
  • 0

کتابخانه پوش نوتیفیکیشن

e251

سوال

سلام 

خسته نباشید

خیلی در موردش بحث شده

ولی شرمنده باید میپرسیدم

این پوش نوتیفیکیشن رو کجای برناممون جا بدیم؟؟؟

یه برنامه جدا هست؟؟؟

من فقط میدونم یه نوع تبلیغه که خیلی وقتا هم میبینیمش

این آموزشی که توی فروشگاه هست سورس و کتابخونه هم داره؟؟؟؟

ممنون

شرمنده عنوان رو اشتباه وارد کردم

استادای بنده منو ببیخشن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

20 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز وقتی که شما تلاش کافی برای یادگیری یک مبحث رو ندارید لازم نیست بقیه رو هم نا امید کنید! مباحثی که شما گفتید در تمامی آموزش های پوش نوتیفینکش که آموزش فروشگاه هم شامل اون ها می شه توضیح داده شده! آموزش فروشگاه به صورت قدم به قدم این موارد رو توضیح می ده و بعد از یادگیری می تونید عکس ، فیلم ، لینک برنامه و ... رو به برنامه در قالب اعلان بفرستید! کامل بودن آموزش های انجمن اثبات شده و جای شک نیست! در ضمن استاد شاهدی عزیز مدرس آموزش یک آموزش تکمیلی هم برای این آموزش قرار داده اند که آموزش رو کامل و جامع می کنه!در آموزش موارد لازم برای جیسون هم آموزش داده شده!

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=22

لینک ارسال

دوست عزیز وقتی که شما تلاش کافی برای یادگیری یک مبحث رو ندارید لازم نیست بقیه رو هم نا امید کنید! مباحثی که شما گفتید در تمامی آموزش های پوش نوتیفینکش که آموزش فروشگاه هم شامل اون ها می شه توضیح داده شده! آموزش فروشگاه به صورت قدم به قدم این موارد رو توضیح می ده و بعد از یادگیری می تونید عکس ، فیلم ، لینک برنامه و ... رو به برنامه در قالب اعلان بفرستید! کامل بودن آموزش های انجمن اثبات شده و جای شک نیست! در ضمن استاد شاهدی عزیز مدرس آموزش یک آموزش تکمیلی هم برای این آموزش قرار داده اند که آموزش رو کامل و جامع می کنه!در آموزش موارد لازم برای جیسون هم آموزش داده شده!

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&i

اقا مهدی من اینا نخریدم ولی دوستمون اینجور میگه  که اموزش قراردادن تصویر و موسیقی و ... در پوش را  یاد ندادن اگه این حرفش صدق داشته باشه  مسئولیتش را بعهده میگیری؟

لینک ارسال

من مسئولیت کامل بودن تمامی آموزش های فروشگاه رو بر عهده می گیرم اما مسئولیت میزان تلاس شما رو خیر! شما آموزش رو تهیه بکنید ، کامل مشاهده کنید می تونید این موارد رو پیاده سازی کنید! اما این که دوستان به دنبال این هستند که برای هر چیز یک آموزش وجود داشته باشد و یک سورس و حاظر نیستند کمی تلاش بکنند رو من مسئولیت بر عهده نمی گیرم! شما آموزش رو تهیه بکنید و با دقت مشاهده بکنید هر نوع داده متنی رو به برنامه می تونید بفرستید مانند لینک دانلود یک عکس ، فیلم ، لینک برنامه و ... و بعد در بیسیک 4 اندروید داده ها رو پردازش می کنید برای مثال عکس رو دانلود می کنید ، لینک برنامه رو با بازار باز می کنید و ...

لینک ارسال

من مسئولیت کامل بودن تمامی آموزش های فروشگاه رو بر عهده می گیرم اما مسئولیت میزان تلاس شما رو خیر! شما آموزش رو تهیه بکنید ، کامل مشاهده کنید می تونید این موارد رو پیاده سازی کنید! اما این که دوستان به دنبال این هستند که برای هر چیز یک آموزش وجود داشته باشد و یک سورس و حاظر نیستند کمی تلاش بکنند رو من مسئولیت بر عهده نمی گیرم! شما آموزش رو تهیه بکنید و با دقت مشاهده بکنید هر نوع داده متنی رو به برنامه می تونید بفرستید مانند لینک دانلود یک عکس ، فیلم ، لینک برنامه و ... و بعد در بیسیک 4 اندروید داده ها رو پردازش می کنید برای مثال عکس رو دانلود می کنید ، لینک برنامه رو با بازار باز می کنید و ...

خیلیی ممنون بابت توضیح انشاالله که گفته شما صحت داشته باشه :gol:

لینک ارسال

اتفاقاً یکی از بهترین آموزش هایی که من از فروشگاه گرفتم همین بود.

خیلی شیوا و روون یاد دادن چطوری پارامتر ارسال کنید به برنامه.

بعد تو برنامه میتونید اون پارامترهارو دریافت کنید و برای حالتهای مختلف برنامه نویسیش کنید.

من فیلم آنلاین هم تونستم پخش کنم با همین روش.

به خلاقیت خودتون بستگی داره

لینک ارسال

اتفاقاً یکی از بهترین آموزش هایی که من از فروشگاه گرفتم همین بود.

خیلی شیوا و روون یاد دادن چطوری پارامتر ارسال کنید به برنامه.

بعد تو برنامه میتونید اون پارامترهارو دریافت کنید و برای حالتهای مختلف برنامه نویسیش کنید.

من فیلم آنلاین هم تونستم پخش کنم با همین روش.

به خلاقیت خودتون بستگی داره

مشکل من میدونی چی هیچی از برنامه نویسی نمیدونم چون رشتم تربیت بدنیه حالا بگو یه برنامه غذایی بنویس یا یه برنامه بدنسازی و... ولی نگو خلاقیت که پایه ای من تو این کار ندارم :crazy:

لینک ارسال

من میخواستم آموزش پوش رو از فروشگاه اینجا بخرم

شما میگی آموزش کامل نمیدن، پس بدرد نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟

ببین آقا من نمی خام کسی را از خرید منصرف کنم

بخر اگر تونستی باهاش تصویر  و صوت و لینک و متن و .... بفرستی خداییش بیا به من بگو

در ضمن دوستانی که لینک اون اموزش قدم به قدم  پوش نوتیفیکیشن دارن بذارن

نمیدونم شاید استاد شاهدی اومدن آموزششون را برزو رسانی کردن و ما خبرنداریم!!!!!!!

لینک ارسال

ببین آقا من نمی خام کسی را از خرید منصرف کنم

بخر اگر تونستی باهاش تصویر  و صوت و لینک و متن و .... بفرستی خداییش بیا به من بگو

در ضمن دوستانی که لینک اون اموزش قدم به قدم  پوش نوتیفیکیشن دارن بذارن

نمیدونم شاید استاد شاهدی اومدن آموزششون را برزو رسانی کردن و ما خبرنداریم!!!!!!!

بفرما

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=22

لینک ارسال

دوست عزیز در صورتی که آموزش بروز شده باشه فقط خریداران می تونند آپدیت رو مشاهده و دانلود کنند!

لینک ارسال

مشکل من میدونی چی هیچی از برنامه نویسی نمیدونم چون رشتم تربیت بدنیه حالا بگو یه برنامه غذایی بنویس یا یه برنامه بدنسازی و... ولی نگو خلاقیت که پایه ای من تو این کار ندارم :crazy:

وقتی خودتون این رو میگید انتظار نداشته باشید بتونید ذهن خودتون رو عوض کنید

هیچوقت حرف ناتوانی رو به زبون نیارید که مغزتون براش عادی میشه.

اراده کنید میتونید

ما هم هستیم.

ببین آموزشهایی که اساتید میذارن ماهیگیری یادتون میدن.

انتظار نداشته باشید ماهی شکار کنن و بیارن کباب کنن برامون

موفق تر و با قدرت تر باشید

لینک ارسال

ببینید حتی اسم این مدل پوش هم هوشمندانه انتخاب شده " Parse " یعنی یه اطلاعاتی رو بفرست و بعد تجزیه کن

لینک ارسال

آموزش را از همین سایت و چند سایت دیگه گرفتم بعضی هاشون مثلا این سایت پولی بود و بعضی ها رایگان(اگر خاستی آدرسشو میدم)

هر سه آموزش مثل هم هست فقط  کلمات آموزش دهنده جابجا شده

در این آموزش ها فقط نحوه راه اندازی پوش نوتیفیکیشن پارسه را آموزش میدهند البته توی همه این آموزش ها میگن با این پوش چه کارها که نمیشه کرد اما اون کارها را آموزش نمیدن همین

امااینکه مثلا اگر من خاستم لینک یا موسیقی یا تصویر یا تصویر و لینک با هم و....بفرستم از طریق پوش چطوریه؟؟؟

توی جیسون پوش چطوری نوشته میشه و باید توی خود بیسیک چه کدی نوشته بشه

همه آموزش ها  در مورد این سوال ها :سکوت!

بعد هم که  از آموزش دهنده سوال می کنید که جطوری میشه

میگن کمی خلاقیت میخاد

هرچی میگم بابا من تازه کارم

میگن تلاش کن بهش میرسی

و.....

البته حرفشون هم درسته آدم باید تلاش کنه

دوست عزیز ارسال لینک با تکست معمولی فرقی نمیکنه که ! شما این آموزش رو ببین (یکی از دلایل ظبط این آموزش هم خود شما بودین که یادم بود در این مورد مشکل داشتین): 

http://answercenter.ir/topic/8502-%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D9%88%D8%AA%DB%8C%D9%81%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-parse/

لینک ارسال

درود 

پوش نوتیفیکیشن یا پوش یک سیستم اطلاع رسانی هست 

به این صورت که شما میتونید یک دیتای متنی، تصویری یا  هرچی رو به کاربر هاتون نمایش بدید. 

در حال حاظر به دلیل محدودیت هایی که کتابخانه فعلی بیسیک داره میتونید از پوش نوتیفیکیشن استفاده کنید (نسخه ساده) میتونید برای مثال 

برنامه جدیدی که نوشتید رو با استفاده از کد های JSON به برنامه بفرستید و در برنامه پردازش کنید و یک نوتیفیکیشن به کاربر نمایش بدید. 

برای راه اندازی هم باید از کتابخانه مخصوص بیسیکش استفاده کنید و طبق آموزشی که آقای شاهدی عزیز قرار دادن پیش برید. 

موفق باشید

لینک ارسال

ممنونم میشه لینک آموزش رو بگید؟؟؟

پیداش نمیکنم

Json چیه؟؟؟

خدمت شما :

JSON رو بنده ه طور کلی عرض کردم، شما برای پوش لازم نیست زیاد ازش استفاده کنید در کل برای ارسال اطلاعات هست. داخل آموزش هم در حدی که بایست شما اشنایی پیدا کنید با JSON توضیح داده شده. 

موفق باشید

لینک ارسال

ممنونم میشه لینک آموزش رو بگید؟؟؟

پیداش نمیکنم

Json چیه؟؟؟

سلام

اگر تونستی با پوش نوتیفیکیشن دیتای تصویری ،صوتی و متنی بفرستی و اونو توبر نامه ذخیره داشته باشی خبرم کن من چندین ماهه دنبالشم

اموزشش هم گرفتم نه یکی

3 آموزش ولی هیچکئوم نمیگن که چطوری دیتای تصویری ،صوتی و .... بفرستیم

لینک ارسال

وا ی از اینجا گرفتی پوشتا  :'(  مگه تو پوش فروشگاه توضیح نداده چه جوری تصویری و صوتی و متنی به کاربر بفرستیم . پس چکار کرده ؟ :(

لینک ارسال

وا ی از اینجا گرفتی پوشتا  :'(  مگه تو پوش فروشگاه توضیح نداده چه جوری تصویری و صوتی و متنی به کاربر بفرستیم . پس چکار کرده ؟ :(

آموزش را از همین سایت و چند سایت دیگه گرفتم بعضی هاشون مثلا این سایت پولی بود و بعضی ها رایگان(اگر خاستی آدرسشو میدم)

هر سه آموزش مثل هم هست فقط  کلمات آموزش دهنده جابجا شده

در این آموزش ها فقط نحوه راه اندازی پوش نوتیفیکیشن پارسه را آموزش میدهند البته توی همه این آموزش ها میگن با این پوش چه کارها که نمیشه کرد اما اون کارها را آموزش نمیدن همین

امااینکه مثلا اگر من خاستم لینک یا موسیقی یا تصویر یا تصویر و لینک با هم و....بفرستم از طریق پوش چطوریه؟؟؟

توی جیسون پوش چطوری نوشته میشه و باید توی خود بیسیک چه کدی نوشته بشه

همه آموزش ها  در مورد این سوال ها :سکوت!

بعد هم که  از آموزش دهنده سوال می کنید که جطوری میشه

میگن کمی خلاقیت میخاد

هرچی میگم بابا من تازه کارم

میگن تلاش کن بهش میرسی

و.....

البته حرفشون هم درسته آدم باید تلاش کنه

لینک ارسال

من میخواستم آموزش پوش رو از فروشگاه اینجا بخرم

شما میگی آموزش کامل نمیدن، پس بدرد نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

آقایون این بخشم تو ضیح بدید لطفا ما هزینش را پرداخت میکنیم این جوری فایده نداره :@

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...