رفتن به مطلب

مشکل در منوی تازه های پرفروش بازار

esmaeil76

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان ۳یا ۴ روز می شه که برنامه های لیست تازهای پرطرفدار فروشی آپدیت نمیشه و برنامه های قدیمی ازش حذف نمیشن اگه کسی در این مورد اطلاعی داره یا با بازار مکاتبه کرده لطفا خبر بده.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینو که گفتی نمیدونم ولی من دیدم یه برنامه چن بار نشون داده میشه مثلا یک برنامه .....دوتا پایین تر بازم نشون داده......

یا مثلا طرف اومده واس برنامم نظر داده جوابشو میدم ...... ایمیل اومده واسم ... شما واس برنامه..فلان نظر نوشتید و اینم جواب شما .. و جوابی که من نوشتم واس خودم میاد... خخ    به بازار گفتم گفت برسی میکنیم تا دیگر مشکلی پیش نیاد الان درست شده

یا ایکون و اسکرین نمی ذاشت یعنی میذاشت میپرید....... میذاشتم 1ساعت دیگه مرفیتم میدیدم ... درست نشون میده..

ولی کلا زیاد اهمیت نده :gol:

لینک ارسال

اینو که گفتی نمیدونم ولی من دیدم یه برنامه چن بار نشون داده میشه مثلا یک برنامه .....دوتا پایین تر بازم نشون داده......

یا مثلا طرف اومده واس برنامم نظر داده جوابشو میدم ...... ایمیل اومده واسم ... شما واس برنامه..فلان نظر نوشتید و اینم جواب شما .. و جوابی که من نوشتم واس خودم میاد... خخ    به بازار گفتم گفت برسی میکنیم تا دیگر مشکلی پیش نیاد الان درست شده

یا ایکون و اسکرین نمی ذاشت یعنی میذاشت میپرید....... میذاشتم 1ساعت دیگه مرفیتم میدیدم ... درست نشون میده..

ولی کلا زیاد اهمیت نده :gol:

مشکل عکس رو من هم داشتم اسکرین شات و می زاری میبینی نشون نمیده. همینطور دریافت ایمیل از بازار هم برام پیش اومده. ولی منظورم این بود که بعضی برنامه ها الان بیش از 12 روز تو تازه های پرطرفدار موندن.

لینک ارسال

درود 

هر برنامه در تازه های پرطرفدار فروشی حدود 7 روز اگر اشتباه نکنم (دقیق ترش در توضیحات بازار هست) زمان داره به صدر این لیست برسه. و بعد از این زمان اگر موفق شد به صدر لیست برسه به برترین های فروشی میرسه در اونجا هم میتونه تا زمان نا محدودی بسته به دانلود برنامه بمونه. 

بازار این چند روزه داشت الگوریتمشو بهبود میداد اگر مشکلی هم مشاهده شده باشه ممکنه از این بابت باشه. 

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...