رفتن به مطلب
  • 0

نوتیفیکیشنی مانند عدد

naser sahami

سوال

سلام دوستان همانطور که از عنوان تاپیک پیداس سوال این بود که آیا امکان داره نوتیفیکیشنا مثل عدد پایین برنامه  به محض  باز کردن کاربر بصورت تصویرو ویدیو عین تبلیغات عدد نمایش داد اگه میشه تو کدش راهنماییم کنید من تازه گرفتم نوتیفیکیشنا زیاد وارد نیستم جزییاتش  :fekr:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان همانطور که از عنوان تاپیک پیداس سوال این بود که آیا امکان داره نوتیفیکیشنا مثل عدد پایین برنامه  به محض  باز کردن کاربر بصورت تصویرو ویدیو عین تبلیغات عدد نمایش داد اگه میشه تو کدش راهنماییم کنید من تازه گرفتم نوتیفیکیشنا زیاد وارد نیستم جزییاتش  :fekr:

یک : یخورده آرومتر دوست من

دوم: برو لینک پایین

http://answercenter.ir/topic/468-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%AF%D8%B3-%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%AF%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/?hl=%2B%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA+%2B%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA#entry57262

لینک ارسال

لینک ارسال

اون نوتیفیکیشن نیست , یه وب ویو, شما میتونین با imageView یا webView یا پنل یا هر چیز دیگه ای میتونین ابن کار رو انجام بدین

لینک ارسال

ممنون از پاسختون چه جوری با پوش یه سایتیا تبلیغ کنم و یه عکس و فیلم کوتاه از اون سایت بهش نشون بدم :fekr:

لینک ارسال

میخواین ره صد ساله رو یه شبه برین، شما معلومه هیچ آشنایی با برنامه نویسی اندروید ندارین ، اول برین کار کنید برنامه بسازید پایتون قوی شه یکم اطلاعاتتون بره بالا بعد فکر این چیز ها باشین ، 

الان  ما هرچی هم راهنمایی کنیم باز هم شما به مشکل میخورین ،چیزی که الان میخواین خیلی از کسایی که که کد نویسیشون خوبه و آشنایی دارن هم شاید نتونن درست اینو پیاده کنن

لینک ارسال

برادر من  شما وقتی یه اموزش پولی میذارید شرعا و قانونا جواب کاربراتون را بدید حتی اگه مثل من هیچی از برنامه نویسی ندونه   :( اگه نمیدونی بگو نمیدونم اگه میدونی بگو هزینه داره  معلوم ادم خشنی هستی :eynak: 

لینک ارسال

برادر من  شما وقتی یه اموزش پولی میذارید شرعا و قانونا جواب کاربراتون را بدید حتی اگه مثل من هیچی از برنامه نویسی ندونه   :( اگه نمیدونی بگو نمیدونم اگه میدونی بگو هزینه داره  معلوم ادم خشنی هستی :eynak:

چه ربطی به آموزش پولی داشت الان ؟ 

الان  ما هرچی هم راهنمایی کنیم باز هم شما به مشکل میخورین

من اینو گفتم ،نگفتم راهنمایی نمیکنیم ، فقط راه درست رو گفتم تا کار خودتون سخت نشه 

لینک ارسال

ربطش به پوش که بر خلاف گفتتون که کامله  بنظر بنده کاملا ناقص نه توش روش فرستادن صوت و نه ویدیو نه تصویر و...هست و فقط به فرستادن متن خالی اکتفا کردین همین  و موقع پرسیدن هم جواب صد من یه غاز میدید :@

لینک ارسال

ربطش به پوش که بر خلاف گفتتون که کامله  بنظر بنده کاملا ناقص نه توش روش فرستادن صوت و نه ویدیو نه تصویر و...هست و فقط به فرستادن متن خالی اکتفا کردین همین  و موقع پرسیدن هم جواب صد من یه غاز میدید :@

کی گفته با پوش میشه صوت و تصویر و ویدیو فرستاد ؟ ؟  فقط و فقط میتونین متن رو به صورت Json بفرستید ! حالا میتونین لینک هاتون رو بفرستید و توی برنامه استفاده کنین که اموزش اون رو هم تو انجمن گذاشتم ! !

لینک ارسال

اینا از اول میگفتید :( حالا لطف کنید بگید من چه جوری مثل تبلیغات عدد     سایتما  تبلیغ کنم آیا امکانش هست و بازار به آن گیر نمیدهد ؟ اگه آموزش هم قرار بدید بابتش هزینه هم میکنم

لینک ارسال

دیگه این گفتن نداشت که ،ساده ترین راهش اینه  شما یه ایمیج ویو بزار هرجا که میخوای و یه عکس تو هاستت آپلود کن مثلا :

www.dominekhodet.ir/ad/pic.gif

و یه متن هم کنارش بزار واسه گرفتن لینک 

www.dominekhodet.ir/ad/link.txt

و توی اکتیویتی کریت میتونی اینهارو دانلود کنی و عکس رو توی ImageView نمایش بدی و لینکی رو هم که از فایل متنی توی هاستت گرفتی بزاری جای آدرس اینتنت و اون رو توی ایونت کلیک ایمیج ویو اجرا کنی.

هر زمان هم خواستی میتونی عکس و لینک رو تغییر بدی ، این دیگه ساده ترین راهیه که میشه گفت که راه های خیلی بهتری هست که از طریق دیتابیس آنلاین و ... این کار رو انجام بدی که پیاده سازیش سخت تره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...