رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با ارسال پیام طولانی

mohammad0064

سوال

سلام دوستان من از تابع SendLargeSms استفاده کردم در فایل ورد آوردم  و وقتی گزینه send رو میزنم با خطایی که در انتهای فایل پیوست آوردم مواجه میشم لطفا راهنمایی بفرمایید.

Sub SendLargeSms.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ماهم همه ازاین تابع استفاده میکنیم و مشکلی نداریم.

سورستون رو پیوست کنید تا نگاه کنم.

سلام ممنون از راهنماییتون تقریبا مشکلم رو فهمیدم من تعداد سطرهای اکسل رو که پیام براشون میخوام ارسال کنم تو برنامه مثلا 1000 تا انتخاب میکنم و تعداد شماره هایی که برا ارسال دارم مثلا 500 تا هست وقتی پیام رو میخوام ارسال کنم خطا میده که تعداد سطرهای انتخابی با چیزی که داری ارسال میکنی یکی نیست ولی با این حال هم پیام رو ارسال میکنه فقط میخواستم این وسط این پیغام مشاهده نشه

Sub send_click

Dim col As Int

Dim row As Int

For row 0 To 999

a=table1.GetValue(0,row)

SendLargeSms(a,EditText2.Text)

Next

End Sub

لینک ارسال

دوست عزیز برای زودتر جواب گرفتن لطفا عنوان مناسب استفاده کنید

فایل پیوست نشده

لینک ارسال

دوست عزیز برای زودتر جواب گرفتن لطفا عنوان مناسب استفاده کنید

فایل پیوست نشده

فایل رو مجدد پوست کردم

لینک ارسال

سلام.

حتما جایی رو اشتباه رفتید که به اررور برخوردید ، شایدم دسترسی ارسال پیامک رو به مانیفیست اضافه نکردید.

http://answercenter.ir/topic/3702-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9-%D8%B7%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C/

سلام دوست عزیز من هم از همین تابع استفاده کردم که با پیغام خطا موجه شدم کدها تو فایل ورد پیوست هستند

لینک ارسال

سلام دوست عزیز من هم از همین تابع استفاده کردم که با پیغام خطا موجه شدم کدها تو فایل ورد پیوست هستند

ماهم همه ازاین تابع استفاده میکنیم و مشکلی نداریم.

سورستون رو پیوست کنید تا نگاه کنم.

لینک ارسال

سلام.

حتما جایی رو اشتباه رفتید که به اررور برخوردید ، شایدم دسترسی ارسال پیامک رو به مانیفیست اضافه نکردید.

http://answercenter.ir/topic/3702-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9-%D8%B7%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86%DB%8C/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...