رفتن به مطلب

قانون جدید کافه بازار برای ارسال پوش

mehdi1376

ارسال‌های توصیه شده

دوستان بازار یه قانون جدید برای انتشار برنامه به مستنداتش اضافه کرد :

۳.۸. برنامه‌ها نباید از اعلان‌ها (Notification) برای ارسال تبلیغات استفاده کنند. اعلان‌ها می‌توانند برای اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با کارکرد برنامه مانند به‌روز‌رسانی‌ و امکانات جدید آن استفاده شود.

الان دیگه فک کنم تنها تبلیغات مورد قبولش عدد باشه :( :(

post-111-0-25826100-1447852552_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خداییش این پوش نوتیفیکیشن بعضی وقتا خیلی رو اعصابه من حق میدم بازار این قانون رو بذاره چون باعث کاهش تعداد دانلودها از بازار میشه.

برای خودم پیش امده فقط از چندتا نرم افزاری که از بازار دانلود کردم روزی 30  تا پیام تبلیغاتی میاد. هر کس دیگه هم باشه نرم افزار رو حذف میکنه.

ولی جالب اینجاس app هایی که خیلی حرفه ای هستن و امار دانلودشون هم حدود 1 میلیونه خیلی مدیریت شده تبلیغات رو انجام میدن و کاربر هم اذیت نمیشه.

فکر نکنم تبلیغات رو مدیریت شده انجام بدیم بازار هم مشکلی با این قضیه داشته باشه برای اینکه اونا هم میدونن توسعه دهنده باید درآمد داشته باشه 

لینک ارسال

خب ما تبلیغو از طریق پوش بفرستیم از کجا میفهمه که فرستادیم؟

فهمیدنش که فکر نمیکنم بتونه بدونه

خداییش این پوش نوتیفیکیشن بعضی وقتا خیلی رو اعصابه من حق میدم بازار این قانون رو بذاره چون باعث کاهش تعداد دانلودها از بازار میشه.

برای خودم پیش امده فقط از چندتا نرم افزاری که از بازار دانلود کردم روزی 30  تا پیام تبلیغاتی میاد. هر کس دیگه هم باشه نرم افزار رو حذف میکنه.

ولی جالب اینجاس app هایی که خیلی حرفه ای هستن و امار دانلودشون هم حدود 1 میلیونه خیلی مدیریت شده تبلیغات رو انجام میدن و کاربر هم اذیت نمیشه.

فکر نکنم تبلیغات رو مدیریت شده انجام بدیم بازار هم مشکلی با این قضیه داشته باشه برای اینکه اونا هم میدونن توسعه دهنده باید درآمد داشته باشه 

ولی خب آره آدم کلافه میشه از دست این تبلیغا

البته به نظرم موثر ترین تبلیغ همین پوش هستش

لینک ارسال

عدد هم مال خوده بازاره وگرنه به همون هم گیر میده :D

لینک ارسال

من امروز 3 تا برنامه رو پاک کردم از بس پوش مزخرف میفرستاد 
به نظر من کار خوبی میکنه این قابلیت رو محدود میکنه 
من دیکشنری دانلود کردم 
روزی 100 تا پوش میفرسته از فروش سبزی خشک تا تبلیغ پرواز با کایت!!!!

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام

قبلا هم اجازه نمیداد عزیز!

ولی متوجه هم نمیشد که برنامه پوش داره :oops:

لینک ارسال

خود کاربر ها میتونن گزارش کنن به بازار و اپ متخلف رو برای بررسی توسط بازار ارائه بدن.  :) 

به این صورت شناسایی میشه دوستان.... 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...