رفتن به مطلب

تشکر از انجمن - آری -نه؟

vistamobile

ارسال‌های توصیه شده

سلام دو تا برنامه به مارکتها دادم که دومی هم کم کم داره تایید میشه. میخواستم نظر مدیران و اعضا رو بدونم :

تو نرم افزارها انجمن رو معرفی کنیم یا حداقل از انجمن تشکرکنیم.

حالا دوتا حالت پیش میاد:

1- اینکه تعداد اعضا زیاد میشه، سوالات و برنامه ها (بیشترش الکی و از روی کنجکاوی) زیاد میشه و انجمن میریزه بهم.

یا

2- استعداد ها و ایده های بلاقوه ، فعال میشن . کاربرای مستعد جذب میشن. انجمن رینکش میره بالا.

الان موندم انجمن رو تو آپدیتهای بعدی اضافه کنم یا نه.

ممنون میشم دوستان نظر بدن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1. ما با زیادتر شدن سوالات مشکلی نداریم! ولی در مورد اینکه میگی انجمن به هم میریزه: اصولا آدم جایی که حس کنه مناسبش نیس نمیمونه.. میدونی که چی میگم؟ اگه کسی واقعا قصدش پیشرفت برنامه نویسی بیسیکش نباشه اینجا نمیاد و اگه بیاد خیلی نمیمونه.

2. برنامه نویسی بیسیک به دلیل نوپا بودنش نیاز به تبلیغ داره، انجمن هم همینطور ! طبیعتا کسانی هستن که با دیدن برنامه های اندروید علاقه پیدا میکنن که بتونن خودشون برنامه تولید کنن ولی حالا به دلایلی نمیتونن منبع مناسبشو پیدا کنن و فکرشونو عملی کنن.

اگه بخوام جمع بندی کنم، با پیشرفت انجمن خود ما هم که داخلش هستیم پیشرفت میکنیم! چون کسانی که به اینجا رجوع میکنن ممکنه سوالاتی بپرسن که برای پیدا کردن پاسخش ماها به جستجو بپردازیم و این باعث پیشرفت خوده ما هم میشه.

درکل کار خوبیه، من مخالفتی ندارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...