رفتن به مطلب

سورس حرفه ای slidepanel toch

ایمان سعیدی

ارسال‌های توصیه شده

همه توضیحات تو سورس داده شده خط به خط

http://s5.picofile.com/file/8139180718/ss.gif

اینم مثالش

slidepanel by iman saeedi.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی ایمان

G:\B4A\slidepanel by iman saeedi\slidepanel by iman saeedi\Files

خالیه داخلش

موقع باز کردن سورس خطا میده.

یه نگاه بنداز.

لینک ارسال

مهدی نیاز به activity نداره زمان run کردن close بزن اگه اسم خواست همه چی تعریف شدس

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

اگه میشه برمایید که چطور میشه که توی هر پنل مثلا یک متن رو لود کنیم که مثلا مثل یه کتاب بشه که صفحه میزنیم و به پنل بعدی میریم ؟ اگه میشه با کد توضیح بدید

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

سال نو همگی با عنایت حضرت زهرا پربرکت باشه ان شاءالله

سوال: من می خوام از slidingpanel توی پروژه م استفاده کنم

یه سورس دارم از اسلایدپنل، که موقعی که خود سورس رو اجرا می کنم یا تغییراتی درش میدم و اجرا می کنم، بدون ارور اجرا می شه

اما وقتی کدها رو منتقل می کنم توی پروژه موقع اجرا با ارور زیر مواجه میشم

javac 1.8.0

src\b4a\example\album.java:768: error: Tag is not public in _touchdata; cannot be accessed from outside package.

anywheresoftware.b4a.keywords.Common.ToastMessageShow("Clicked on Panel: "+BA.ObjectToString(_touchdata.Tag)+" / X: "+BA.NumberToString(_touchdata.X)+" / Y: "+BA.NumberToString(_touchdata.Y),anywheresoftware.b4a.keywords.Common.False);

^

1 error

کلا به خطوطی که touchdata داره حساسه

لطفا جواب بدید. چند روز روی سورس کار کردم حالا که میبرم توی پروژه ارور میده

ممنون

لینک ارسال

سلام با کمی دانش از کد نویسی میتونید از طریق HorizontalScrollView خیلی راحت اسلاید پنل اختصاصی واسه خودت بسازی

لینک ارسال

سلام با کمی دانش از کد نویسی میتونید از طریق HorizontalScrollView خیلی راحت اسلاید پنل اختصاصی واسه خودت بسازی

ممنون دوست عزیز

اما اولا من تازه کار هستم، دوم اینکه کارم عجله ایه، سوم اینکه تا جاییکه من اطلاع دارم HorizontalScrollView عین این اسلایدینک پنل نتیجه نمیده، یعنی حالت حرکت صفحه و توقف اتوماتیک.

به هرحال اگه فکر می کنید همچین چیزی امکان داره ممنون میشم سورسش رو بگذارید، ولی اروری که برای من اتفاق افتاده مربوط میشه به ارتباط CLASS MODUL و بقیه اکتیویتی ها یا main اکتیویتی و یه مسئله کلّیه و مربوط به همه سورس هایی که دارای کلاس مدول هستند میشه

ممنون میشم دوستان جواب بدن

لینک ارسال

تازه کار که اول نمیاد سراغ همچین موردی ؟؟؟ :دی

خوب آگهیتون رو بالا ببرید و انجام بدید اگر به مشکل برخوردید بعد از اون بیاید سوال بپرسید.

پیروز باشید

لینک ارسال

تازه کار که اول نمیاد سراغ همچین موردی ؟؟؟ :دی

خوب آگهیتون رو بالا ببرید و انجام بدید اگر به مشکل برخوردید بعد از اون بیاید سوال بپرسید.

پیروز باشید

تا تازه کار رو چطور معنی کنید!

نمی فهمم... من دارم با سورس های مختلف کار می کنم و بالا پایینشون می کنم تا تسلطم رو زیاد کنم . نمی دونم این کجاش با تازه کار بودن در تضاده!

ضمنا من چند روزه دارم باهاش کلنجار میرم ولی نتونستم برطرفش کنم... به نظرم میرسه اروری که برای من اتفاق افتاده مربوط میشه به ارتباط CLASS MODUL و بقیه اکتیویتی ها یا main اکتیویتی و یه مسئله کلّیه و مربوط به همه سورس هایی که دارای کلاس مدول هستند میشه

ضمنا همونطور که خیلی از اطلاعاتم رو از طریق همین تالارها بدست آوردم (و البته مدیون دوستان هستم و امیدوارم که بتونم روزی جبران کنم) الان هم قصدم همینه که آگهیم رو ببرم بالا!!!

دوستان اگر اطلاع دارند راهنمایی کنن

لینک ارسال

طوری نیست عزیز *ناز2*

با کسب اجازه از ایمان گرانمایه *بوس*

HScrollPages.zip

لینک ارسال

طوری نیست عزیز emoji56.png

با کسب اجازه از ایمان گرانمایه emoji9.png

ممنونم دوست عزیز

تقریبا کارش شبیه همون سلایدینگ پنله

اما من یه مقدار کدهاش برام نامفهمومه!

نمیدونم براتون امکان داره داخل خطوط یه توضیحی در مورد کارکرد کدها بدید یانه؟ و اینکه جایی روو اگر میشناسید که در مورد رفلکتور و مدیریت تاچ آموزش به دردبخوری باشه معرفی کنید؟

*شرمسار**شرمسار**شرمسار**شرمسار**شرمسار**شرمسار**شرمسار**شرمسار**شرمسار**شرمسار**شرمسار**شرمسار*یک سوتی عظیم از ما صادر شد که همین الان متوجهش شدم!!

اصلا سورس کدی که ازش دارم صحبت می کنم همین سورس کدیه که آقای سعیدی گذاشتن!!!!*گاز*

من چون چند وقت پیش از چندجا سورسهای اسلاید پنل رو دانلود کرده بودم و بدلیل کاملتر بودن سورس آقا ایمان، از اون داشتم استفاده می کردم. (البته یه مقدار بین دانلود سورس و استفاده ش فاصله افتاده بود) و الان هم به خیالم اومدم توی یکی از اون تاپیکایی که سورس اسلاید پنل گذاشته بودن!!! جاداره مصیبت این سوتی عظما را به جامعه کدنویسان تسلیت عرض کنم...

ولی الان برام جای تعجب داره که با اینکه آقای سعیدی خودشون این تاپیک رو زدن به من پیشنهاد میدن از اسکرول افقی استفاده کنم.

فکر میکنم لازمه توضیح بدم که من میخوام داخل پنلها تصاویر کوچکی قرار بدم (با یکی دو خط توضیح زیر تصاویر) و با کلیک روی آیکون در کنار تصاویر، تصویر با سایز مربوط نمایش داده بشه.

دقیقا همون کاری که آقا ایمان با littleslidepanel انجام داده بودند.

پس لازم شد جسارتا آقا ایمان جواب سوال مربوط به سورس خودشون رو بدن*گاز*

لینک ارسال

سلام من متوجه نمیشم چی مخواید اما اگه منظورتون اینه که تو هر پنل یک عکس هم باشه این سورس رو دانلود کنید من جای عکس label قرار دادم

اسکرول ویو افقی هم همین کار اسلاید پنل رو انجام میده فرقش اینه که دستت واسه کد نویسی باز تره واسه همین پیشنهاد دادم

anim.rar

لینک ارسال

سلام من متوجه نمیشم چی مخواید اما اگه منظورتون اینه که تو هر پنل یک عکس هم باشه این سورس رو دانلود کنید من جای عکس label قرار دادم

اسکرول ویو افقی هم همین کار اسلاید پنل رو انجام میده فرقش اینه که دستت واسه کد نویسی باز تره واسه همین پیشنهاد دادم

ممنون آقا ایمان

بالاخره شما استادید

من فکر میکردم اون سورس اسلایدپنل با اون همه کد توی کلاس مدولش کاراییش بیشتره. و اینکه یکی دو روز روی اون سورس کار کرده بودم گفتم اون رو نهاییش کنم.

اما اگه شما اینطوری میگی حرفی نیست، فقط همونطور که گفتم کدهای این سورس جدید رو زیاد متوجه نمیشم. اگه لطف کنید روی همین سورس قسمت تاچ و رفلکتور و اسپید، اینکه کدهای مربوط چه کاری ازشون میاد.

قسمت تاچ رو خیلی مقدماتی بلدم

(توجه داشته باشید که توی اضافه کردم لیبل و عکس قابل کلیک کردن توی صفحه میشه گفت مشکلی ندارم ولی بدونم کدهایی که تو برنامه م هستند هرکدومشون دارن چیکار می کنن؟)

و اینکه آیا کتابخونه ای چیزی هست که مابتونیم عکس رو با سایز اصلی بهش بدیم و خودش برای پیش نمایش حجم عکس رو بیاره پایین و سایز رو کوچیک کنه و بعد از کلیک روی اون عکس رو با سایز و حجم اصلی نشون بده؟

ممنون.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...