رفتن به مطلب
  • 0

دسته بندی برنامه ها

رضا جابرپور

سوال

سلام دوستان اگه به لانچرها نگاه کنید برنامه ها را بر اساس آموزشی ، آب و هوا ، سرگرمی و ... دسته بندی می کنه

به نظر شما از کجا می فهمه برنامه در چه زمینه ای هست و دوم در کجای برنامه باید نوع برنامه را مشخص کنیم

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

نه دوست خوبم اینطور نیست چون برنامه های فارسی رو هم دسته بندی می کنه من برنامه هایی که kingroid نوشته رو دیدم همه اونها دسته بندی میشن در حال مکاتبه با ایشون هستم جواب رو گرفتم حتما خبرتون می کنم*ناز*

لینک ارسال

سلام. فک کنم به نام پکیج ها درسترسی داره. من خودم وقتی یه برنامه می نویسم تو پکیج دسته بندی رو میزارم مثلا online.audio یا game.quze

شایدم به اینترنت وصل بشه و از سایت سرور خودش اطلاعات رو بگیره

لینک ارسال

لانچر گوشیه من همچین کاری نمیکنه.. واسم یه سوال پیش اومد!!

یعنی همین الان من یه برنامه بنویسم در زمینه مثلا موسیقی، وقتی نصب کنم بلافاصله میره تو دسته ی مناسبش؟

لینک ارسال

نه فکر کنم یه جای برنامه باید نوع برنامتون و بنویسین توی برنامه نویسی جاوا که نام پکیج و میگن حتما به صورت com.google.bazy بنویسید یعنی حتما ابتدا com بعد نام سایتتون و بعد نام برنامتون بازار هم همین پیشنهاد و می کنه تو سایت بازار برید و موس و روی اپلیکیشین ها ببرید کلیلک نکنید پایین سمت چپ قسمت لینک ها رو بخونین متوجه می شین

لینک ارسال

من هرچی سایت برنامه نویسی اندروید بود رو تو این 2 روز زیر و رو کردم!* اینطور که فهمیدم انگار از خود برنامه ما کاری انجام نمیشه.خود لانچر احتمالا دیتابیس داره!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...