رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در برنامه

sarv

سوال

سلام به همه دوستان عزیز و گرامی خسته نباشید خداقوت اقا من یک سوال دارم یک سورس کد دارم میخوام بهش سوال و جواب اضافه کنم ببینید سورسو و راهنماییم کنید این سورسو دوستم داد که من بتونم یادبگیرم متاسفانه براش مشکل پیش اومد نتونست کمکم کنه و گفتم از شما دوستان کمک بگیرم

+مشکل در ایجاد سوال و جواب

دوستان اگر امکانش بود تصویری توضیح بدین که اگر در اینده کسی مثل من برخورد به این موضوع راحت بتونه جواب بگیره با تشکر

اینم لینک سورس

http://s6.picofile.com/d/317b7634-f49e-4b37-91ac-39a5fac7db38/New_WinRAR_ZIP_archive.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با درود بر شما

ببینید دوست عزیز یه کار دیگه هم میتونید انجام بدید و اون اینکه بیاید یه دیتابیس بسازید با فیلد های

Id

Questions

Answer

که در بین اینها آی دی بصورتی باشه که تک تک بهش اضاف شه

بعد داخل برنامتون دوتا آرایه به تعداد رکورد های دیتابیستون اضاف میکنید یکی از نوع ریدیو باتن یکی دیگه هم از نوع لیبل

بعد با دستور for میاید اونها رو به اکتیویتی اضاف میکنید و هربار ارتفاع رو چند درصد y زیاد میکنید تا ویو ها در هم قرار نگیرند

و متن لیبل ها رو هم از دیتابیس میگیرید

و برا دکمه نتیجه هم از دستور فور استفاده میکنید تا درصورت زیاد بودن سوالا به نوشتن هر کد بصورت بیست بار!! نیاز نباشه

نمیدونم منظورمو متوجه شدین یا نه اما وقتی بیکار شدم سورسو براتون مینویسم و لینکشو بهتون میدم

راستی با دیتور if هم مقدار ریدیو باتن ها رو چک میکنید ( از ستون answers دیتابیس میگیرید)

سلام دوست عزیز و گرامی این با دیتابیسه ولی این سورس که من دادم با دیتابیس هم نیست

اگر این لطفو در حقم بکنید و سورس و فیلم آموزشیشو بذارین داخل انجمن هم کمک به منه و هم به تازه واردای دیگه خیلی ممنونم از لطفتون

خدایی اینجا بهترین انجمنه رسیدگی واقعا عالیه

لینک ارسال

سلام دوست عزیز و گرامی این با دیتابیسه ولی این سورس که من دادم با دیتابیس هم نیست

اگر این لطفو در حقم بکنید و سورس و فیلم آموزشیشو بذارین داخل انجمن هم کمک به منه و هم به تازه واردای دیگه خیلی ممنونم از لطفتون

خدایی اینجا بهترین انجمنه رسیدگی واقعا عالیه

ببینید سورس خیلی ساده ای هست ک قرار دادید اما بهتون بگم متوجه نمیشید ایراد میوفته تو کارتون

امشب ک تموم شد بدبختانه بنده فردا هم نیستم و سر کلاسم

اگر کمی صبر کنید آموزش تصویری ساخت برنامه مشابه این رو قرار میدم نهایتا تا پس فردا :):gol:

لینک ارسال

با درود دوست گرامی

من خودم هم یه مبتدی هستم ! ناراحت نباش

بهت یه قولی داده بودم خب سورسشو برات نوشتم با توضیحات ولی متاسفانه ویدیو نتونستم تهیه کنم که اونم اگه تونیتم دریغ نمیکنم

استفاده از سورس هم برا انجمن خودمون مجاز کامل برا بقیه با منبع

اون تابع آخری هم که نوشته شده سخته قبلا یه تابع دیگه نوسته بودم ولی تغییرش دادم

سلام داداش دست گلت دردنکنه اگر هم تونستی فیلم اموزشیشو هم بذار که همه استفاده کنن مخصوصا اموزشیه برای مبتدی ها باتشکر فراوان یاعلی

لینک ارسال

با درود دوست گرامی

بهت یه قولی داده بودم خب سورسشو برات نوشتم با توضیحات ولی متاسفانه ویدیو نتونستم تهیه کنم که اونم اگه تونیتم دریغ نمیکنم

داداش یک سوال اگه بخوایم سوال و جواب اضافه کنیم باید قسمت گلوبال و checkAndMark اضافه کنیم درسته؟

لینک ارسال

سوال و‌ جواب ؟؟؟

چ‌ جور سوال و‌ جوابی‌ خوب ؟؟؟

میخواید سوال و جواب با دکمه بذارید ؟

یا با مسیج‌ باکس ۲ کار کنید ؟؟؟

بیشتر توضیح بدید میخواید چه کنید :)

لینک ارسال

داداش یک سوال اگه بخوایم سوال و جواب اضافه کنیم باید قسمت گلوبال و checkAndMark اضافه کنیم درستهقسمت quote]

ببین دوست عزیز برا اضافه کردن سوال باید در اون قسمتی که آرایه رو تعریف کردیم عدد رو افزایش بدی و تو قسمت

If I>=5 then

اون عدد رو زیاد کنیم

همچنین تو منو دیزاینر اگه دقت کنی تکست ای بی سی دی هست اونا رو اگه تغییر بدی مشکلی پیش نمیاد چون که تگ ها گزینه ها رو مشخص میکنه

اگه بخواید برا هر سوال جواب جداگونه اضافه کنید باید در قسمت loadQuestionsAndAnswers

برا گزینه هر سوال هم کد بنویسید و یه آرایه دیگه در قسمتی که آرایه ها رو تعریف کرده بودیم تعریف کنیم

و مقداردهی کنید

برا اضافه کردن سوال هم یه مقدار به آرایه اضافه و مقدار دهی میکنیم

Soalha(6)="where are you from?"

Javabha(6)="C"

لینک ارسال

سوال و‌ جواب ؟؟؟

چ‌ جور سوال و‌ جوابی‌ خوب ؟؟؟

میخواید سوال و جواب با دکمه بذارید ؟

یا با مسیج‌ باکس ۲ کار کنید ؟؟؟

بیشتر توضیح بدید میخواید چه کنید :)

سلام داداش و همشهری گل خودم

عرضم به حضورت با ریدیو باتن و لایوت و باتن با این سه تا که اگر سورس رو ببینی متوجه میشی منظورمو چون تازه واردم شاید کامل نتونم بگم براتون این سورس چندتا سوال و جواب ازت میپرسه جواب میدی نمره میده بهت حالا میخوام ی توضیح برای من تازه کار بدین که چه جوری میتونم یک سوال به برنامه اضافه کنم همراه با جواب متوجه شدی داداش؟

لینک ارسال

سلام عزیزم

خوب واسه طرح سوال با رادیو باتن و دکمه و لایوت 

متن سوال رو با ی لیبل اضافه کنید به لایوت

ببینید شما باید در ساب کلیک دکمتون بیاین چک بودن رادیو باتن ها رو ک تکستشون جواب شما هست چک کنید با شرط و درصورت برقرار بودن شرط ی اکتیویتی دیگه رو شروع کنه

در ساب کلیک دکمتون مثلا :

Sub btn1_Click
If RadioButton1.Checked = True Then
StartActivity(2)
Else 
ToastMessageShow("پاسخ شما اشتباهه" , True)
End Sub

این جا فرض میکنیم متن رادیو باتن۱ پاسخ صحیحه و گفتیم اگه کاربر این رادیوباتن رو انتخاب کرده‌بود بره ی اکتیویتی یا لایوت دیگه

در غیر این صورت بگه اشتباهه

موفق باشی :) 

لینک ارسال

با درود دوست گرامی

questions.zip

لینک ارسال

با درود بر شما

ببینید دوست عزیز یه کار دیگه هم میتونید انجام بدید و اون اینکه بیاید یه دیتابیس بسازید با فیلد های

Id

Questions

Answer

که در بین اینها آی دی بصورتی باشه که تک تک بهش اضاف شه

بعد داخل برنامتون دوتا آرایه به تعداد رکورد های دیتابیستون اضاف میکنید یکی از نوع ریدیو باتن یکی دیگه هم از نوع لیبل

بعد با دستور for میاید اونها رو به اکتیویتی اضاف میکنید و هربار ارتفاع رو چند درصد y زیاد میکنید تا ویو ها در هم قرار نگیرند

و متن لیبل ها رو هم از دیتابیس میگیرید

و برا دکمه نتیجه هم از دستور فور استفاده میکنید تا درصورت زیاد بودن سوالا به نوشتن هر کد بصورت بیست بار!! نیاز نباشه

نمیدونم منظورمو متوجه شدین یا نه اما وقتی بیکار شدم سورسو براتون مینویسم و لینکشو بهتون میدم

راستی با دیتور if هم مقدار ریدیو باتن ها رو چک میکنید ( از ستون answers دیتابیس میگیرید)

لینک ارسال

سلام عزیزم

خوب واسه طرح سوال با رادیو باتن و دکمه و لایوت 

متن سوال رو با ی لیبل اضافه کنید به لایوت

ببینید شما باید در ساب کلیک دکمتون بیاین چک بودن رادیو باتن ها رو ک تکستشون جواب شما هست چک کنید با شرط و درصورت برقرار بودن شرط ی اکتیویتی دیگه رو شروع کنه

در ساب کلیک دکمتون مثلا :

Sub btn1_Click
If RadioButton1.Checked = True Then
StartActivity(2)
Else 
ToastMessageShow("پاسخ شما اشتباهه" , True)
End Sub

این جا فرض میکنیم متن رادیو باتن۱ پاسخ صحیحه و گفتیم اگه کاربر این رادیوباتن رو انتخاب کرده‌بود بره ی اکتیویتی یا لایوت دیگه

در غیر این صورت بگه اشتباهه

موفق باشی :)

سلام مجدد داداش سوال رو با لایوت مشخص کرده داخل این سورس فک کنم و دوم اینکه این همش داخل یک اکتیویتی هستش سورس رو بی زحمت نگاه کن یا میخوای عکس بدم راحت ببینی پیچیدس یکم همش داخل یک اکتیویتی هستش

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...