رفتن به مطلب

☜ هاست رایگان سی پنل

reza2001

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان و اساتید گل  plain3.gif 

خیلی از برنامه نویس ها نیاز به هاست دارند ، اما شاید برنامشون کوچیک باشه و نخوان برای تهیه فضای میزبانی هزینه زیاد کنن

✨  برای همین تصمیم گرفتم یک پلان هاست رایگان به پلان های دیبا هاست اضافه کنم   

وارد سایت شید ← ثبت نام کنید ← پلان هاست رایگان رو سفارش بدید ← لذت ببرید  give_heart.gif 

DibaHost.com

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

در ضمن 20% کد تخفیف مخصوص انجمن Answer Center تهیه شده است

این کد در اختیار مدیر انجمن می باشد ؛ اعضای متقاضی می توانند به جناب ایزدی پیام بدن و کد رو دریافت کنند  mail1.gif 

با تشکر...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ممنون

من از یه هاست رایگان استفاده میکردم یکماه کار کرد باز یه هفته غیر فعال شد حسابم وهمه لینکام غیر فعال باز مجبور شدم برنامه هامو آپدیت کنم وخیلی دردسر داشت؛گمون کنم اکثر هاستهای رایگان چنین ضدحال هایی بزنن

لینک ارسال

درود

رضا جان شما وی پی اس هم میدید ؟

اقای آباد شما حرفی از وی پی اس دیدید که اومدید سوال میکنید؟

لطفا سوال های شخصی و غیر ضروری که نفعی برای دیگران نداره رو پ.خ کنید

با تشکر

لینک ارسال

سلام

ممنون

من از یه هاست رایگان استفاده میکردم یکماه کار کرد باز یه هفته غیر فعال شد حسابم وهمه لینکام غیر فعال باز مجبور شدم برنامه هامو آپدیت کنم وخیلی دردسر داشت؛گمون کنم اکثر هاستهای رایگان چنین ضدحال هایی بزنن

سلام ؛ معمولا همه هاستینگ هایی که میگین یک سرور جدا دارند برای هاست رایگان که اکثرا هم بی کیفیت هستند ؛ 

ولی من همه اکانت ها رو روی یه سرور میدم و تفاوتی ندارند ؛ سرعت و کیفیت هم که خوبه ، نه از نظر من ؛ از نظر مشتریام

برای فایل هاتون هم نگران نباشید ، چون همه اکانت ها رو یک سرور هست از هاست های رایگان هم بک آپ گیری منظم انجام میشه  :gol: 

لینک ارسال

اگر کسی هاست رایگان بگیره بعد یه مدت وسعش رسید هاست های دیگر رو بگیره امکان ارتقاش هست ؟

لینک ارسال

لطفا در سطح ابتدایی توضیح بدید چون من اصلا پایه ندارم  تازه ثبت نام کردم تو سایتون . چطوری میتونیم تو بیسیک استفاده کنیم ممنون . آیا تو تبلیغات بنری میشه استفاده کرد؟

یه توضیحم در مورد عکس زیر

post-2499-0-26435600-1448525402_thumb.jpg

لینک ارسال

اگر کسی هاست رایگان بگیره بعد یه مدت وسعش رسید هاست های دیگر رو بگیره امکان ارتقاش هست ؟

سلام ؛ بله حتما !

لطفا سوال های دیگه رو از طریق تیکت مظرح کنید که اینجا مزاحم انجمن نشیم  :gol: 

لینک ارسال

لطفا در سطح ابتدایی توضیح بدید چون من اصلا پایه ندارم  تازه ثبت نام کردم تو سایتون . چطوری میتونیم تو بیسیک استفاده کنیم ممنون . آیا تو تبلیغات بنری میشه استفاده کرد؟

یه توضیحم در مورد عکس زیر

سلام دوست من ؛ گویا شما اصلا با هاست کار نکردید !

شما در این قسمت که شات دادید باید دامنتون رو وارد کنید و بعد از تایید هاست شما آماده هست

الان شما ثبت نام کردید اما سرویسی رو سفارش ندادید

کار بنده ارائه هاست هست نه آموزش کار با سی پنل یا استفاده در بیسیک  :gol: 

لطفا سوال های دیگه رو از طریق تیکت مطرح کنید  :gol: 

لینک ارسال

سلامی مجدد خدمت دوستان گل  :gol: 

مطلبی بود که نیاز دونستم بگم ، کانال دیبا هاست راه اندازی شد ...!

در کانال آموزش های مدیریت فضای میزبانی ، کار با انواع کنترل پنل هاست ، نصب انواع اسکریپت ، نصب انواع سیستم مدیریت محتوا و... قرار داده می شوند . برنامه نویسان سمت سرور معمولا نیاز شدید به هاست دارند اما به دانستن نحوه کار با دیتابیس و php my admin بسنده می کنند ، اما مطمئنن به مسائلی بر می خورند که فراتر از دانسته هایشان خواهد بود ، سعی می شود طی یک دوره آموزش ها تمامی نکات مربوط به کنترل پنل سی پنل ذکر شوند ، سپس به سراغ  پنل های دیگر همچون دایرکت ادمین و ... می رویم . امیدوارم آموزش ها مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد...

کانال تلگرام دیبا هاست 

البته پیشنهادی هم میدم ، همونطور که بالا گفتم برنامه نویسان برای برنامه های آنلاین نیاز به هاست دارند ! اگه یک بخش در انجمن مربوط به هاست ایجاد شود ، هم آموزش ها رو در انجمن قرار می دهم . هم دوستانی که مشکلی داشتند می تونند سوالاتشون رو مطرح کنند و اساتیدی مثل جناب حسن قاسمی نیا و بقیه دوستان جواب گو باشند . باز هم به تصمیم مدیریت انجمن جناب ایزدی بستگی داره . نظر شما چیه ؟

لینک ارسال

درود

رضا جان شما وی پی اس هم میدید ؟

نه شایان جان ؛ فعلا دارم اطلاعاتم رو در زمینه لینوکس افزایش میدم !

به زودی ان شالله سرور توپی میگیرم و وی پی اس هم ارائه میدم  :gol: 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...