رفتن به مطلب
  • 0

کمک باز شدن خود به خودی اکتیویتی

ali8968

سوال

سلام دوستان

من یه صفحه دارم که چند تا اکتیویتی توش هس وقتی یه اکتیویتیو باز میکنم و بوسیله دکمه برگشت میبندم اکتیویتی بسته میشه ولی سریع خود به خود خودش دوباره باز میشه باز میبندم دوباره خودش باز میشه چند بار هی میبندم تا دیگه بسته میشه

حالا قبلش همچین مشکلی نداشتم یه دفعه ای اینجوری شد

تو روخدا کمک کنید کلی وقت گذاشتم حالا نمیدونم چرا اینجوری شده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

قبلا با همین کد خوب کار میکرد یه دفعه ای به هم ریخت

[color=#0000BB][font=monospace]Sub Activity_KeyPress [/font][/color][color=#007700][font=monospace]([/font][/color][color=#0000BB][font=monospace]KeyCode [/font][/color][color=#007700][font=monospace]As [/font][/color][color=#0000BB][font=monospace]Int[/font][/color][color=#007700][font=monospace]) As [/font][/color][color=#0000BB][font=monospace]Boolean

[/font][/color][color=#007700][font=monospace]If [/font][/color][color=#0000BB][font=monospace]KeyCode [/font][/color][color=#007700][font=monospace]= [/font][/color][color=#0000BB][font=monospace]KeyCodes[/font][/color][color=#007700][font=monospace].[/font][/color][color=#0000BB][font=monospace]KEYCODE_BACK Then
[/font][/color][color=#0000BB][font=monospace]exitapplication
End [/font][/color][color=#007700][font=monospace]If [/font][/color][color=#0000BB][font=monospace]

End Sub [/font][/color]

لینک ارسال

امیدوارم بیشتر تکرار نشه و از ایجاد اسپم جلوگیری بشه . خوب دوست عزیز بدون کد ملت چه بدونن که مشکل از چیه .

لینک ارسال

کد برگشت شما درسته...

احتمالا جای دیگه کدی رو گذاشتی... اگر میتونی سورس یا کدهای اون اکتیویتی رو بذار تا بتونیم کمکت کنیم

لینک ارسال

میدونی مشکل ما این بود که اول با Activity.Finish میبستیم ولی بعد متوجه شدیم که اکتیویتی کامل بسته نمیشه واسه همین از exitapplication استفاده کردیم

خیلی خوب بود هیچ مشکلی باهاش نداشتیم ولی الان یه دفعه ای اینجوری شد

لینک ارسال

سلام

ببینید کدی که شما قرار دادید رو اگه توی اولین اکتویتی بزارید یعنی Main خب برنامه بسته میشه و خارج میشه.

اما اگه همین کد رو توی یک اکتویتی دیگه بزارید و اجرا کنید میره به اکتویتی اصلی یا Main و دوباره همون اکتیویتی رو باز نمیکنه.

یا شما سوالتون رو اشتباه مطرح کردن با ابنکه توی برنامت از تایمر استفاده کردی.

لینک ارسال

من الان خونه نیستم که کد بزارم

حدس خود منم از تایمر بود چون تایمر داشتم ولی اومدم همه تایمرا رو حذف کردم ولی بازم مشکلم حل نشد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...