رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی راجع به انیمیشن

pedro

سوال

سلام دوستان.  مشکل اینه ک میخام یک عکس رو بعنوان دکمه قرار بدم ک دادم این از این. حالا میخام وقتی روی عکسم کلیک میشه مثه دکمه ی ویندوز فون کار کنه. دوستانی ک با ویندوز فون کار کردن میدونن چی میگم. روی دکمه ی ویندوز فون ک کلیک کنید میبینید اون هزارم ثانیه ک قراره مثلن ی نرم افزاری رو اجرا کنه دکمه ی فرورفتگی ایجاد میشه در اون البته این قسمتو درست کردم با استفاده از animation scale center ولی مشکلم در بخش long click اِ. حالا چرا. اول بزارین بگم توی لانگ کلیک در ویندوز فون چ اتفاقی میوفته. وقتی روی ی باتن در ویندوز فون لانگ کلیک میشه ینی کاربر انگشتشو بمدت طولانی مثلن 1 دیقه یا اصن 10 دیقه! نگه میداره روی باتن توی این مدت دکمه فرو میره ینی ابعادش کوچیک میشه مثلن از 3-3 به 2-2 میرسه و وقتی دستشو کاربر از رو باتن برداشت عمل انجام میشه و همزمان دکمه ب سایز اصلی برمیگرده(البته همه اینا با انیمیشنه ها این طوری نیس ک یه هو سایزش بشه 2-2 یا یه هو دوباره برگرده ب حالت اول)

سورس رو ببینید با شبیه ساز اجرا کنید متوجه میشید =====> بازم تاکیید میکنم قسمت لانگ کلیکو مشکل دارم ینی نمیدونم چجوری باید کد بدم ب انیمیشن ک همون طور ک توضیح دادم اتفاق بیوفته

bt ax.zip

post-4374-0-38102900-1448922351_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...