رفتن به مطلب
  • 0

برنامه آنلاین

aloneboy7617

سوال

درود بر تمامی دوستان عزیز

شاید خیلی از شما دوستان عزیز منو نشناسید

چون تقریبا سه ماهی میشه از انجمن دورم و واقعا معذرت میخوام

از دوستان و اساتید عزیز  میخوام که در این رابطه کمکم کنن

من قصد طراحی برنامه ای دارم که مثلا دوتا تکست و یدونه عکس از کاربر بگیره و در صورت تایید من تو برنامه به نمایش دربیاد

خواهشا توضیح تکمیلی و نمونه سورسی چیزی هست بگید خیلی لازم دارم

باتشکر از همه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

کلا شما برای همه ی کارها میتونید از متد PostString و PostFile استفاده کنید

PostString که به صورت کامل توی دوره آموزشی ارتباط با دیتابیس آنلاین آموزش داده شده

PostFile هم به صورت متنی در این تاپیک توضیح داده شده که فکر کنم اگه PostString رو تا حدودی بلد باشید آموزش استاد شاهدی براتون بسیار ساده خواهد بود:

http://answercenter.ir/topic/2233-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%85%DA%A9-php/

در مورد تایید شما هم میتونید از طریق کوئری UPDATE انجام بدید یا هم یک Table جداگانه برای تایید شده ها مدّ نظر قرار بدید

لینک ارسال

درود

کلا شما برای همه ی کارها میتونید از متد PostString و PostFile استفاده کنید

PostString که به صورت کامل توی دوره آموزشی ارتباط با دیتابیس آنلاین آموزش داده شده

PostFile هم به صورت متنی در این تاپیک توضیح داده شده که فکر کنم اگه PostString رو تا حدودی بلد باشید آموزش استاد شاهدی براتون بسیار ساده خواهد بود:

http://answercenter.ir/topic/2233-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%85%DA%A9-php/

در مورد تایید شما هم میتونید از طریق کوئری UPDATE انجام بدید یا هم یک Table جداگانه برای تایید شده ها مدّ نظر قرار بدید

نمونه سورسی در این رابطه موجود نیست؟؟؟

پولی هم باشه مشکلی نیست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...