رفتن به مطلب
  • 0

کتابخانه AriaListView | لیست ویو با ArrayAdapter با سرعت خیلی بالا

امین شاهدی

سوال

با سلام ، 

خوب همونطور که از اسمش پیداس کتابخونه لیست ویو با Arrayadapter هستش که به جای لیست ویو خود b4a میتونین استفاده کنید که سرعت بسیار بالا تری داره و دیگه نیازی به لیمیت دادن و .. ندارید ،

کتابخونه تقریبا کامله و فقط در حال ساخت لیوت ها هستم ، لیوت هایی مثل لیوت دو متنی و لیوت دو متنی همراه با عکس رو اضافه کردم (مثل AddTwoLinesAndBitmap و AddTwoLines)    

لیست تک متنی با 500000 آیتم

کتابخونه هم تا حداکثر یکی دو روز دیگه  با آموزش تصویری آماده میشه ( لیوت های حرفه ای مثل لیوت با CardView و .... هم کم کم به کتابخونه اضافه میشه )

این تاپیک رو زدم تا بگم که اگه لیوتی مد نظرتون هست حتما بگید تا به کتابخونه اضافه کنم ، مثلا یه خط متن و یه باتن در پایین هر متن و هر لیوتی که به نظرتون میاد رو بگین....

کتابخونه توی فروشگاه قرار گرفت ، اینجا رو کلیک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ ها 158
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

ارسال‌های توصیه شده

آقای شاهدی من تو ساخت کتاب با کتابخونه مشکل پیدا کردم (با مولتی پنل ساختم ولی با آریا لیست ویو اولین باره)

من تو مولتی پنل که میساختم یه تگ میدادم بعد با سندر اونو میگرفتم 

Dim b As Button
	b=Sender
	onvan1=b.Text
	StartActivity(matlab)

الان من برای آریا لیست ویو تو رویداد کلیک اینجوری مینویسم (اون meghdar تو صفحه بعدی میارم تا بتونم مطالبم رو بخونم)

meghdar=position
	StartActivity(matlab)

بعد مطالبو از آیتم دوم به بعد میاره 

یعنی اگر رو اولی کلیک کنی 

این ارور رو میده 

erorr.PNG

رو دومی کلیک کنی مطلب اولی رو میاره و همین جور الی آخر 

ممنون میشم بگید کجارو اشتباه رفتم 

لینک ارسال

position از 0 شروع میشه دیگه (یعنی وقتی رو اولین آیتم لیست کلیک کنید 0 رو برمیگردونه و بعد 1 و بعد 2 و ......)

لینک ارسال

سلام

دوستان کسی هست بتونه برام پوش ناتیفیکشن بسازه

فرستاده شده از HUAWEI Y511-U30ِ من با Tapatalk

دوست عزیز این تاپیک چه ربطی به پرش داره؟ تاپیک جدا بزنید

لینک ارسال

position از 0 شروع میشه دیگه (یعنی وقتی رو اولین آیتم لیست کلیک کنید 0 رو برمیگردونه و بعد 1 و بعد 2 و ......)

ممنون رفتم تو نویکت از صفر شروع کردم درست شد

لینک ارسال

طرح استاد بیات عزیز خیلی عالی هست و سعی کنید در‌نسخه های بعدی حتما اضافه کنید! من هم پیشنهاد می کنم که وقتی که امکانات آپدیتی حداقل به پنج تا رسید آپدیت بدید و برای هر آپدیت ویدئو جداگانه منتشر‌کنید ، همچنین پیشنهاد می‌کنم ویدئو های آموزشی را رایگان قرار بدید و کتابخونه رو بزارید داخل فروشگاه ، در این صورت امکانات و قدرت کتابخونه نمایش پیدا می‌کنه اما خب بدون کتابخونه هم کاری نمی شه کرد!
لینک ارسال

طرح استاد بیات عزیز خیلی عالی هست و سعی کنید در‌نسخه های بعدی حتما اضافه کنید! من هم پیشنهاد می کنم که وقتی که امکانات آپدیتی حداقل به پنج تا رسید آپدیت بدید و برای هر آپدیت ویدئو جداگانه منتشر‌کنید ، همچنین پیشنهاد می‌کنم ویدئو های آموزشی را رایگان قرار بدید و کتابخونه رو بزارید داخل فروشگاه ، در این صورت امکانات و قدرت کتابخونه نمایش پیدا می‌کنه اما خب بدون کتابخونه هم کاری نمی شه کرد!

اون 2تا لینکی که تو پست 20 دادمو ببینی چی میگی

لینک ارسال

یک پیشنهاد هم برای نسخه بعدتان دارم

امکان کشیدن به سمت چپ و راست در آیتم های لیست را اضافه کنید. (مثل قسمت Phone سامسونگ که با سمت راست کشیدن پیامک و سمت چپ پیامک می توان فرستاد.)

لینک ارسال

ببخشید آقا امین کاش شما یه کلیپ تصویری کوتاه درست میکردید و روش سرچ و علاقه مندی رو توی لیست آریا آموزش میدادید . حتی اگر هزینه ای داشته باشه مشکلی نیست . فقط میخوام یاد بگیرم و توی برنامم پیاده کنم . ممنون میشم

شما جواب همه رو میدید . من دوباره دارم اینو میگم چیزی جواب نمیدید . خوب تگر نمیتونید بگید حداقل امیدوار نباشم . من از لیست شما برای برنامم استفاده کردم اما این دوتا مشکل رو دارم . جواب که ندادید شروع کردم دوباره دارم با همون مولتی پنل کار میکنم .

لینک ارسال

سلام ببخشید 

من میخوام با این امکان GridView یه چیزی شبیه این گالری بسازم

ir.rana.telegramgallery0.jpg

ولی سایز عکس هام فرق داره . میخواستم بدونم چه پیشنهادی دارید

میشه مثلا مثل این نمایش بده و بعد از این که روش زده شد بزگ شه

ممنون میشم که توضبح بدید

لینک ارسال

جناب شاهدی من برای اینکه حل شود sdk را 23 کردم فایده نداشت

با اینکه اندروید ساپورتم 4 بود از اندروید ساپورت خود شما تو تاپیک اول استفاده کردم مشکلم حل نشد

با b4a ورژن 5.2 کار می کردم ورژن 5.5 را هم نصب کردم مشکلم حل نشد

دیگه نمی دونم چی کار کنم می شه یه راه حلی بگذارید جلوپای من

یا بگید از فایل خاصی توی sdk یا نمی دونم هرجا دیگه استفاده می کنید یا من تغییرش بدهم شاید مشکلم حل شود

یا اگر ممکنه یه فایل apk که خودتون از روی مثالتون ساختید به همراه سورس کدش بدید که من هم apk خودم را بسازم ببینم مشکل از کجاست؟

سلام ارورتون رو بفرستید پیام خصوصی ببینم مشکل چیه,تاحالا همه استفاده کردن مشکلی نداشته

لینک ارسال

سلام ببخشید 

من میخوام با این امکان GridView یه چیزی شبیه این گالری بسازم

ir.rana.telegramgallery0.jpg

ولی سایز عکس هام فرق داره . میخواستم بدونم چه پیشنهادی دارید

میشه مثلا مثل این نمایش بده و بعد از این که روش زده شد بزگ شه

ممنون میشم که توضبح بدید

سایز عکس مهم نیست و کتابخونه اندازه اون رو فیت میکنه ، دقیقا مثل همین رو میتونین با این کتابخونه بسازین

لینک ارسال

آقای شاهدی سلام ، توی این چند روز چندین بار به انجمن سر زدم تا پاسخ شما را مطالعه کنم. لطفا به مطلب مشکل Event (پست 125 و 126 در همین صفحه) و پیشنهاد اینجانب پاسخ دهید.

راستی ، واقعا سرعت لیست شما خیره کننده است ، کیف کرم.

ممنون

لینک ارسال

آقای شاهدی سلام ، توی این چند روز چندین بار به انجمن سر زدم تا پاسخ شما را مطالعه کنم. لطفا به مطلب مشکل Event (پست 125 و 126 در همین صفحه) و پیشنهاد اینجانب پاسخ دهید.

راستی ، واقعا سرعت لیست شما خیره کننده است ، کیف کرم.

ممنون

شرمنتده ندیده بودم ، چشم توی ورژن بعد حامت EventName رو درست میکنم

لینک ارسال

اقای شاهدی قابلیت های رسایکل ویو Recycle view مثل

Swipe to dismiss /delete

Arrange کردن با کشیدن انگشت ک مثلا روی ایتم شماره 62 نگه میداری اون رگ جابجا کنی بتلا و پایین ببیری و....

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

لینک ارسال

میشه بگید چجوری بهش لینک بدم در این قسمت؟

l3.Add("")

اینجوری

l3.Add("http://felan.com/felan.jpg")

اقای شاهدی قابلیت های رسایکل ویو Recycle view مثل

Swipe to dismiss /delete

Arrange کردن با کشیدن انگشت ک مثلا روی ایتم شماره 62 نگه میداری اون رگ جابجا کنی بتلا و پایین ببیری و....

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

سلام ، به زودی خود RecyclerView با تمام امکاناتش اضافه میشه و به جای لیست و گرید کلا متونین از اون استفاده کنید

لینک ارسال

یلام جناب شاهدی توی لیست ویو عکسا نشون داده نمیشه

اینم کدم

aria.Initialize("aria")
Activity.AddView(aria,0,0,100%x,100%y)
Dim ls,ls2 As List
ls2.Initialize
ls.Initialize
For u=0 To 1000
ls.Add(u)ls2.Add("ic")
Next
adapter.Initialize(adapter.Layouts.LAYOUT_IMAGE_RIGHT,all.Titlenew,ls,ls2).ToListView(aria

لیست ویو رو نشون نمیده ولی عکس رو نه

ic.png  زدم

icon.png  هم زدم ولی نشون نمیده جاش خالیه

برای یه لیست ویو یک تکستی چیکار باید کنم؟

لینک ارسال

روش سرچ و علاقه مندی که ربطی به آریا لیست ویو نداره ، علاقه مندی که با دیتابیس ، سرچ هم که یا توی دیتابیس ویا توی آیتم هاتون دیگه :|

آخه من هم با مولتی پنل و هم با لیست ویو راحت این دو مورد رو انجام میدم اما با لیست شما اصلا نمی تونم !!!

دوستان شماها اگه مشکلی با این قضیه ندارین خوب یه نمونه سوری فقط برای این دو مورد بزارید مشکل منم حل بشه . ممنون میشممم

لینک ارسال

دوستان عزیز  چرا دقت نمی کنید

جستجو و ساخت علاقمندی هیچ ربطی به آریا لیست نداره  شما قبله اریا لیست باید داده هاتون را یه جا بریزید بعد به آریا لیست بگید بیا اینا رو که من ریختم اینجا نشون بده

مشکل شما قبل از نمایش آریا لیسته و هیچ ربطی به آریا لیست نداره

اگر از بانک استفاده می کنید در جمله پرس و جوی خودتون با where محدودش کنید بریزید تو یه لیست واسط بعد به آریا می گید نمایشش بده

اصلا جستجو و علاقمندی هیچ ربطی به آریا لیست ویو نداره

لینک ارسال

ببخشید من میخوام Set کنم که از چپ تا راست رو 100% پوشش بده عکسم باید تویxml چه تغییری بدم؟

layout_width رو برابر fill_parent قرار بدین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...