رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در دستور اپدیت Sql

moein921

سوال

اشکال این چند خط کد کجاست من میخوام وقتی روی یک اس ام اس از لیست زدم فیلد fav به یک تغییر کنه

در یک اکتیویتی جداگانه هم خودم علاقه مندی ها رو یعنی اونایی که فیلد fav برابر با یک هست رو لود میکنم

اما مشکل من با خط هفتم از این کد هست که فیلد fav گزینه ی انتخابی رو یک نمیکنه در دیتابیس

Dim btn3 As Button
    btn3=Sender

Dim cursor3 As Cursor
 cursor3 = SQL1.ExecQuery("SELECT * FROM smstb where sms='تهران' ORDER BY id DESC") 

cursor3.Position=btn3.Tag

If cursor3.GetInt("fav")=0 Then
	SQL1.ExecNonQuery("UPDATE smstb SET fav=1 WHERE sms2="& btn3.Tag)
	Msgbox("به علاقه مندیها افزوده شد","افزودن به علاقه مندیها")
	Else
	Msgbox("در لیست علاقه مندیها وجود دارد","تکراری")

End If

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز لطف کنید سوالات خودتون رو در تاپیک های جداگانه بپرسید ، آموزش سرچ بسیار در انجمن موجود هست که بهترین اون رو می تونید از فروشگاه تهیه کنید :

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=6

همچنین خواهشا کد درخواستی از دوستان رو قرار بدید و لازم نیست به طور کامل سورس خودتون رو قرار بدید. متشکر و ممنون

لینک ارسال

دوست من سرچ در انجمن معمولا از لیست ویو استفاده شده اما در این برنامه جواب سرچ باید بصورت پنل برگردانده شه یعنی هر پنل یک پاسخ از جستجو

ضمنا من درخواست کمک از اساتید دادم که شاید 4 دقیقه هم وقتشونو نگیره چون اونا برنامه نویسیشون خوبه و من مبتدی

بعلاوه من قبلش تکه کد رو قرار دادم دیدم اقا مهدی و اقا شهاب یه سوال کردن که منظورشونو دقیق نفهمیدم برا همین سورسو قرار دادم که دو صفحه با چند خط کد لیشتر نیس

برای این قرار دادمم که اقا مهدی و اقا شهاب به جوابشون برسن و بتونم منو هم به جواب برسونن

بازم ممنون میشم اگه کمکم کنید و قدردان کمکاتون هستم و دعای خیر هم برای دوستان میکنم

انشالله بتونین کمک کنید مشکلم حل شه

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...