رفتن به مطلب

لیست ویو قدرتمند و بسیار سریع AriaListView

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

در 12 دقیقه قبل، imvic گفته است :

سلام بله میشه هم از انلاین گرفت هم از افلاین این کتابخونه از کتابخونه قدرتمند picasso بهره میبره که این موضوع باعث سرعت اون توی لود عکس ها توی دیتابیس انلاین میشه و مشکل لیمیت دادن هم ندارید و از ارور out of memory هم اذیت نمیشید 

ممنون.میشد لطف کنید بیشتر توضیح بدید.چطور من باید عکسهای مختلف از دیتابیس افلاین بدم بهش

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام خدمت دوستان عزیز ، خب کتابخونه توی فروشگاه قرار گرفت و میتونین خیلی راحت کتابخونه+ ریسورس ها + سورس + آموزش تصویری رو از فروشگاه تهیه کنید ،   امکانات کتابخونه هم به این صورته : -

دوست عزیز واسه این کتابخونه واقعا زحمت کشیدم و چند روز تمام وقتم روش بود ، مشابه همین توی سایت مرجع 25 یورو قیمتشه ! ! یعنی حدود 100هزار تومن ، من هنوزم دارم روش دارم میزارم و وقتمو میزارم پاش، همین چ

با سلام ،    ورژن 4 هم آماده شد ، که امکانات زیر به کتابخونه اضافه شده :  - لیوت همراه با باتن اضافه شد در سه حالت راست چین و چپ چین و وسط چین  - مشکل کلیک شدن روی بعضی دیوایس ها هم  کلا برطرف شده

تصاویر ارسال شده

در 18 ساعت قبل، ali2000hos گفته است :

آقا من ورژن قدیمی رو خریدم الان توی لیست خردام که میزنم میاره ولی روی جزعیات که میزنم دیگه همچون محصولی نیست . ینی هر سری برای هرورژن باید دوباره بخریم ؟؟‌

یکم احساس نمیکنید ... ؟

نه دوست عزیز شما یک بار خریداری کنید میتونید از همه ورژن های این کتابخونه استفاده کنید استاد شاهدی چندین بار این موضوع رو توضیح دادن

در 16 دقیقه قبل، mohammad2012 گفته است :

ممنون.میشد لطف کنید بیشتر توضیح بدید.چطور من باید عکسهای مختلف از دیتابیس افلاین بدم بهش

خب کدوم قسمتشو مشکل دارید؟

لینک ارسال

شما باید از  ariaAdapterWhitDataBase استفاده کنید از حلقه For هم لازم نیست استفاده کنید کافیه Cursor و ستون هایی که میخوان توی لیست ویو نمایش بدین رو بهش بدین و Run بگیرید تمام (البته اینو بگم که باید عکس هاتونو توی دیتابیس به صورت blob قرار بدین بعدا اونارو در لیست ویوتون فراخوانی کنید)

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، imvic گفته است :

نه دوست عزیز شما یک بار خریداری کنید میتونید از همه ورژن های این کتابخونه استفاده کنید استاد شاهدی چندین بار این موضوع رو توضیح دادن

خب کدوم قسمتشو مشکل دارید؟

اخه اون محصول قبلی دیکه وجود نداره پس نمیتونم از اون دانلود کنم لطفا کمک کنید . من شدیدا الان به این کتابخونه نیاز دارم و نمیتونم دانلودش کنم 

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، ali2000hos گفته است :

اخه اون محصول قبلی دیکه وجود نداره پس نمیتونم از اون دانلود کنم لطفا کمک کنید . من شدیدا الان به این کتابخونه نیاز دارم و نمیتونم دانلودش کنم 

همین الان تست کردم و همه فایل ها موجود بود شما وارد قسمت مدیریت خرید خودتون بشید از اونجا محصول خریداری شده ها نمایش داده میشه arialistviwe رو انتخاب کنید وارد پنل میشید از اونجا همه رو میتونید دانلود کنید .

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، imvic گفته است :

همین الان تست کردم و همه فایل ها موجود بود شما وارد قسمت مدیریت خرید خودتون بشید از اونجا محصول خریداری شده ها نمایش داده میشه arialistviwe رو انتخاب کنید وارد پنل میشید از اونجا همه رو میتونید دانلود کنید .

من میرم توش منویسه خریداری شده در ۲۴ / ۸ / ۱۶ (۲۰۱۶ ) که نه عکسی داره نه هیچی وقتی میزنم روش که باز کنه هیچی نمیاره 

نمیدونم این لینک که میزارم برا شما چطوری باز میشه ولی برا من نوشته اطلاعات محصول و دیگر هیچ 
https://answercenter.ir/clients/purchases/985-کتابخانه-arialistview/

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، ali2000hos گفته است :

من میرم توش منویسه خریداری شده در ۲۴ / ۸ / ۱۶ (۲۰۱۶ ) که نه عکسی داره نه هیچی وقتی میزنم روش که باز کنه هیچی نمیاره 

نمیدونم این لینک که میزارم برا شما چطوری باز میشه ولی برا من نوشته اطلاعات محصول و دیگر هیچ 
https://answercenter.ir/clients/purchases/985-کتابخانه-arialistview/

اینجا یه نگاه بنداز یادت میده

لینک ارسال

در در 1395/11/11, 10:56:40، abstruse گفته است :

سلام

چطور میشه لیست ویو رو بصورت افقی ایجاد کرد..؟؟

دوستان کسی نمیدونه..؟؟

لینک ارسال

در 21 ساعت قبل، imvic گفته است :

اصن من مشکلم همینههههه 

چیزی نمیاره برا دانلود اونجا که میرم 

در 21 ساعت قبل، imvic گفته است :

اصن من مشکلم همینههههه 

photo-2017-01-31-16-54-30.jpg

photo-2017-02-01-16-47-58.jpg

لینک ارسال

در در 1395/09/29, 12:44:32، امین شاهدی گفته است :

Resources$NotFoundException  : خود ارور داره میگه ریسورس ها پیدا نشده ! به سورس حتما ریسورس ها رو اضافه کنید

منم همین مشکلو دارم 

ریسورس ها دقیقا سر جاشونه . اسمشم دقیقا همونه ولی پیدا نمیشه 

در ضمن من از نسه ۸.۲ استفاده میکنم و متاسفانه نمیتونم تقییری توی تنظیمات متتریال ب وجود بیارم . اصلا متغیری برای متریال موجود نیست 

لینک ارسال

سلام 

جناب آقای شاهدی من یک پروژه کتابخانه ای برای کسی ساختم وتحویل صاحب کاردادم که در اون اطلاعات بعداز سرچ از دیتابیس داخل arialistview انتقال داده میشن ولی در بروز رسانیش خواسته اند که  کلمه مورد جستجو هم در همین لیست ویو رنگی بشه که هرکاری کردم که بین کتابخانه RichString وarialistview  ارتباط برقرار کنم که همانطورکه این کتابخانه کلمات خاص لیبل وادیت تکست رو رنگی می کنه همانطور اونو در این لیست ویو رنگی کنه نتونستم ! آیا راهی واسه ایجاد ارتباط بین این دوکتابخانه هست که حروف وکلمات خاصی از این لیست ویو رو با richstring رنگی کنیم ؟ 

لینک ارسال

سلام دوستان چرا این کد کار نمی کنه میشه بگید مشکل کدم از کجاست؟؟؟؟

Sub list_select (ParentEventName As String,position As Int)
	ProgressDialogShow2("درحال لود ",False)
	httpjob.PostString("http://abolyfun.ir/inse.php","id="&position)
End Sub

لینک ارسال

سلام دوستان خسته نباشید. میخواستم بدونم چطور میتونم پوزیشن اسکرول آریالیست ویو رو ذخیره کنم که اگه دفعه بعدی کاربر برنامه رو باز کرد لیست ویو همونجایی باشه که کاربر دفعه قبل اسکرول بود روش!؟

لینک ارسال

یعنی راه حلی وجود نداره برای این مشکل؟ جل الخالق!!!!!!:blush: من قصد اسپم دادن ندارم ولی این مشکلم هنوز حل نشده و هرکاری میکنم نمیتونم حلش کنم

لینک ارسال

سلام بااین  مقدار سطرفعال کنونی ازآریا لیست ویو رو بگیرید

Sub list_onscroll (ParentEventName As String,FirstVisibleItem As Int,VisibleItemCount As Int,TotalItemCount As Int)

' VisibleItemCount شماره سطرفعال کنونی ازآریا لیست ویو
End Sub
بعدذخیره این شماره دردیتابیس هروقت برنامه بازشد مقدارذخیره شده دردیتابیس رو فراخوانی کنید وبااستفاده از دستورزیربه سطرسابق ازلیست ویوبرید    

arialistview.ScrollToPosition(شماره سطرلیست ویو ,False)'برو به این شماره سطر از آریا لیست ویو

لینک ارسال

سلام

میشه با بالا یا پایین کردن آریا لیست هر دفعه بهمون نشون بده آیدیش چنده مثلا توی یک مسیج باکس؟

و این که با زدن یه باتن خود آریا لیست حرکت کنه؟

لینک ارسال

سلام

بله ، راهش همون مطلب قبلی بنده هست که عرض شدیعنی این قسمت !

Sub list_onscroll 

(onscroll = اسکرول کردن یعنی همین موقع بالاوپایین بردن لیست)!!!

واسه حرکت لیست ویو در باتن این دستور پایین روبگذارید !

شماره سطرلیست ویو= x
arialistview.ScrollToPosition(شماره سطرلیست ویو ,False)

البته اگربخواین حرکتش دیده بشه وآبشاری بالا وپایین بره ،درقسمت دکمه مقدار شماره سطر لیست ویو رو که قبلا توسط متغییری از VisibleItemCount گرفتین رو بدین و تایمر روفعال کنید وداخل تایمر قبل از دستوربالا یعنی  arialistview.ScroolToposition مقدار عدد سطرقبلی رو متناسب بامقدار سطرجدید  یکی یکی کم یا اضافه کنیدتابه مقدار سطرجدید برسد.البته ظاهرا سوال دوم جایش اینجا نبود!

لینک ارسال

در در 1395/11/13, 16:33:26، ali2000hos گفته است :

اصن من مشکلم همینههههه 

اصن من مشکلم همینههههه 

photo-2017-01-31-16-54-30.jpg

photo-2017-02-01-16-47-58.jpg

سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم

در در 1395/12/08, 18:16:56، [email protected] گفته است :

سلام

بله ، راهش همون مطلب قبلی بنده هست که عرض شدیعنی این قسمت !

Sub list_onscroll 

(onscroll = اسکرول کردن یعنی همین موقع بالاوپایین بردن لیست)!!!

واسه حرکت لیست ویو در باتن این دستور پایین روبگذارید !

شماره سطرلیست ویو= x
arialistview.ScrollToPosition(شماره سطرلیست ویو ,False)

البته اگربخواین حرکتش دیده بشه وآبشاری بالا وپایین بره ،درقسمت دکمه مقدار شماره سطر لیست ویو رو که قبلا توسط متغییری از VisibleItemCount گرفتین رو بدین و تایمر روفعال کنید وداخل تایمر قبل از دستوربالا یعنی  arialistview.ScroolToposition مقدار عدد سطرقبلی رو متناسب بامقدار سطرجدید  یکی یکی کم یا اضافه کنیدتابه مقدار سطرجدید برسد.البته ظاهرا سوال دوم جایش اینجا نبود!

سلام

خیلی ممنون ولی این توی کدوم ورژن کتابخونش هس؟

لینک ارسال

سلام من الان ورژن 8.2 استفاده می کنم ودر آن هست می تونید با ارسال پیام در تلگرام به مدیر سایت آقای مهدی ایزدی به این شماره: 989366928285+  مشکل دیده نشدن محصولات خریداری شده در قالب جدید سایت اعم از آریا لیست ویو رو حل کنید ،لطفا پیامهای سایت در قسمت خرید رو خوب مطالعه کنید !!!

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...