رفتن به مطلب

اول تجربه شما در کد نویسی چه بوده ؟؟؟ ( امید بخش کاربران )

Radius

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

من یک جا خونده بودم که با یاد گرفتن یک زبان کد نویسی در هر زمینه ای یک جرقه ای در ذهن ما میزنه و میتونیم کم کم زبان های برنامه نویسی سنگین را یاد بگیرید

حالا من از شما چی میخوام؟؟

من میخوام برای امید گرفتن کاربر ها دوستان بیان اولین زبان برنامه نویسی خودشون + چگونگی آشنایی با آن زبان و کسب درآمد ها و اگه شد "مقدار کسب درآمد" رو در این تاپیک قرار دهید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

حدودا 4 سال پیش رفتم میدون انقلاب یه سی دی اموزشی سی شارپ گرفتم

بعد از یه مدت(فک کنم 2 هفته وقت داشتم سر رو کم کنی با یه معلم عزیز:)) یه دیکشنری نوشتم با اکسس و بردم دادم بهش فایل نصبیو روش کم شد :)

کلا دیتابیس جرقه کار رو زد تو ذهنم(قبل از اشنایی با این دوست عزیزم(دیتابیس) 940 تا کلمه رو با سوییچ کیس ترجمه میکردم برای دو زبان)

موفق باشید :)

لینک ارسال

سلام

حدودا 4 سال پیش رفتم میدون انقلاب یه سی دی اموزشی سی شارپ گرفتم

بعد از یه مدت(فک کنم 2 هفته وقت داشتم سر رو کم کنی با یه معلم عزیز :)) یه دیکشنری نوشتم با اکسس و بردم دادم بهش فایل نصبیو روش کم شد :)

کلا دیتابیس جرقه کار رو زد تو ذهنم(قبل از اشنایی با این دوست عزیزم(دیتابیس) 940 تا کلمه رو با سوییچ کیس ترجمه میکردم برای دو زبان)

موفق باشید :)

استاد دیتابیس بی شک

آقای اسکندریه.

ارادت استاد

لینک ارسال

1

سلام دوستان

من یک جا خونده بودم که با یاد گرفتن یک زبان کد نویسی در هر زمینه ای یک جرقه ای در ذهن ما میزنه و میتونیم کم کم زبان های برنامه نویسی سنگین را یاد بگیرید

حالا من از شما چی میخوام؟؟

من میخوام برای امید گرفتن کاربر ها دوستان بیان اولین زبان برنامه نویسی خودشون + چگونگی آشنایی با آن زبان و کسب درآمد ها و اگه شد "مقدار کسب درآمد" رو در این تاپیک قرار دهید

درود. 

اولین با حدود 2 سال پیش با کد نویسی XML برای نیمباز شروع کردم، بعد یه مدت داخل یه کافی نت به صورت تفریحی کار میکردیم که اطلاعیه اومد کافی نت ها باید یه نرم افزار ثبت کارت ملی داشته باشن، استارت ساختشو با vb6 و آموزش هاش زدم ولی جالب نشد، بعد همون اپ رو با کمک سایت سورس باران با C# زدم و اتفاقا عالی شد. بعد از اون هم زدم تو کار ادیت و طراحی قالبو اینا، بعد یه مدت برای کسب درآمد شروع به اندروید کردم و یه پک خریدم که آموزش های جاوا بود و مال شرکت لیندا متاسفانه روی سیستمم نصب نمی شد به دلیل قدیمی بودن که با بیسیک آشنا شدم و با درآمد اون یه لپ تاپ i7 لنوو گرفتم و از اونقت دیگه کارا رو حرفه ایی کردیم و به سمت اندروید استودیو هم گرایش پیدا کردیم. درآمدی که توی این راه داشتم بییشتر یا بهتر بخوام بگم تماما از اندروید بود به غیر از یه 100-200 تومن که چندتا سایت پاپلیش کردم مابقیش که حدود 10-11 میلیونی میشه از اندروید و بیسیک درآوردیم .... (تو یه مدت حدودا 1 سال و جند ماه، از یادگیری تا اجرا) 

لینک ارسال

اولین تجربه من؟ اینه :

http://myket.ir/app/entegham.makhfi/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%85%20%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C?lang=fa

از بازار حذفش کردم بخاطر اینکه کم فروخت (300 هزارتومن) ولی بعدش نسخه دو رو ساختم. شاهکار شد. نمیدونم چی شد منصرف شدم. 

البته قبلا با برنامه سازها کار کرده بودم ولی این اولین کارم بود.

لینک ارسال

اولین بار 4 سال پیش یادگیری زبان لوآ رو شروع کردم(یه زبان سبک وزن برزیلی،اسکریپت نویسیه درواقع) توی چن ماه زیرو بمشو یاد گرفتم و ی برنامه زبان انگلیسی ساختم اون برنامه رو بعنوان برنامه برتر توی برنامه های فرستاده شده به آموزشو پرورش محسوب کردن بابت همین هم موقعی ک اول دبیرستان بودم بدون آزمون ورودی مرحله اول المپیاد کامپیوتر کشوری رو رد کردم و یک راست منو نشوندن سر کلاسای مرحله2، تا دوم دبیرستان همین روال ادامه داشت ک مدرسه ازم درخواست کرد برا کتابخونش یه برنامه بسازم ک ساختمو 200 تومن بهم دادن بابتش (اون موقه بابت همین پول کم هم تو پوست خودم نمیگنجیدم!)  بعدش از 16 سالگی تا همین 1 سال پیش بابت درسو کنکور کلللللللن از کامپیوتر دور افتادم الان 2 ماهه دوباره شروع کردم ب یادگیری یه زبان و بهترین زبانو بیسیک دیدم(چون هم وقتمو کمتر میگیره هم بازدهیش بیشتره و آسون تره) الانم بیسیکو در حد ابتدایی بلدمو قصد دارم ادامه بدمش تا ازش چیز خوبی در بیاد

لینک ارسال

مال من جالبه اولین تجربه به یه سایت برنامه ساز برنامه دادم ۱۵ تومان گرفت برنامه که یه کتاب بود رو تحویل داد. گذاشتم تو بازار خدا رو شکر قبول نکردن. به این خاطر خدا رو شکر که باعث شد برم خودم یاد بگیرم. کتاب ساختم گذاشتم تو بازار فروش نداشت دومین برنامم افزایش صدای گوشی فروشش خوب بود الان هم حدود ۳ تا ۴ ملیون در ماه متغییره درامدم. البته یه ماه هم ۲ خورده ای بود. یک ساله شروع کردم سه ماه اول درامد صفر.

لینک ارسال

سلام

حدود 1.5 سال پیش بود که با فتوشاپ آشنا شدم و چند تا کار گرافیکی داخلش انجام دادم. بعد از اون به فکر طراحی وب افتادم و HTML و CSS رو کمی یاد گرفتم. کم کم خواستم سطح یادگیری ام رو افزایش بدم رفتم سمت C++ ! اون رو تا حد مبتدی یاد گرفتم ولی الان فراموش کردم! بعدش به فکر برنامه نویسی اندروید افتادم؛ می خواستم Eclipse رو شروع کنم. تقریبا زمستان سال گذشته بود. بعد از تلاش سه هفته بازم نتونستم اون رو نصب کنم و کم کم نا امید شدم. چند روز بعد با برنامه سازی آشنا شدم و با اون چند برنامه ساختم که اونا بازدهی خوبی داشت. ولی بازم به این برنامه سازه راضی نشدم و حدود 4 روز بعد از 13 فروردین امسال با یه سرچ تصادفی با این انجمن آشنا شدم و بیسیک فور اندروید رو دانلود کردم... تا آخر های تابستون همین امسال بود که ادامه دادم و تا یه سطح خوبی بیسیک فور اندروید رو یاد گرفتم. بعدشم اوایل آبان بود که Visual Studio رو نصب کردم و C# رو شروع کردم. الان هم C# و B4J و B4A و HTML و CSS و کمی PHP دارم کار می کنم. ( به اون صورت یاد نمیگیرم دارم روش کار می کنم. )

این بود زندگی نامه ی برنامه نویسی من.

لینک ارسال

سلام! :)

3 سال پیش با کمپایلر Pawn(فکر کنم زبانش C بود، خیلی شبیه C بود) شروع به کار کردم (برنامه نویسی gta5 آنلاین) یه سرور زدم پلیر هم داشتم ولی در آمد آنچنانی نداشتم ، با خودم گفتم آینده نداره ول کردم ، بعد شروع کردم کار با VB ولی نه نوشتن ، تو کار ادیت بودم ، بعدش ادیت php و html ، عید امسال هم که b4a رو شروع کردم ، ایشاالله java هم دارم شروع میکنم :)

الان

70% b4a

40% php

40% html

30% vb

1/5% java

85% pawn(همون c)

:give_rose:

لینک ارسال

15 سال پیش با VB یه برنامه برای آکادمی زبان نوشتم

لینک ارسال

سلام فک کنم توی خرداد ماه بود که یک نرم افزار در مورد درامد بالا بود نصب کردم و گرایش پیدا کردم به بیسیک .خیلی زحمت کشیدم که B4A رو نصب کنم اما نتونستم و همش روی SDK مونده بودم و فایلشو پیدا نمیکردم تااا رفتم یک کلاس برنامه نویسی اندروید توی شهرمون که هزینش خیلیی بالا بود ولی من مجبور شدم قبول کنم.حدود 1 ماه بعد وارد کلاس شدم.(کلاس تشکیل شد)

توی این ماه با انجمن BASIC4ANDROID.IR اشنا شدم (انجمن ANSWERCENTER الان) حدود80% دانش الانم در بیسیک رو در این انجمن یاد گرفتم کلاس هم که میرفتم  تقریبا فقط دو نکته ی جدید (غیر از یافته هام در انجمن )یاد گرفتم.توی برنامه های استادم چیز هایی میدیدم که توجهم رو جلب میکرد ولی وقتی از استاد میپرسیدم ... پس شروع کردم به سوال کردن توی انجمن و اون نکات مبهم رو هم یاد گرفتم .رفتم و رفتم ورفتم تا به دیتابیس رسیدم که کارمو راه انداخت .نکاتی زیادی یاد گرفتم .یک مدت رفتم سراغ C# اما نمیفهمیدم چی شد(گنگ بود) 

مسابقات استانی داشتیم(بسکتبال)(قهرمان شدیم :lol:  :lol:  :lol: ) که رفتیم خونه ی یکی از اقوام که این مدت رو خونشون باشیم .کارش تو وب  بود و نظر من رو به HTML,PHP,CSS جلب کرد و الان هم دارم اینا رو یاد میگیرم.

موفق باشم.

لینک ارسال

من خیلی خلاصه گفتم بزارید از آشناییم با برنامه نویسی بگم :

سال 1378 بود که سرباز بودم در یک بیمارستان 

اونجا یکی از دوستان سربازم که فیزیوتراپ بود داشت با vb یه برنامه مینوشت برای پذیرش بیمارستان

یه جور وحشتناکی عاشق این کار شدم در حالی که از کامپیوتر هیچی سر در نمیاوردم 

با حقوق سربازی یه کامپیوتر قسطی خریدم و شروع کردم

با دیپلم رفته بودم خدمت و بعد از خدمت هم رفتم دانشگاه و کامپیوتر خوندم 

و تا امروز که در یک شرکت کامپیوتری بزرگ مشغول کارم

لینک ارسال

حدود 4 سال پیش استارت برنامه نویسی رو زدم.

VB6 : برنامه نویسی برای نیمباز

C# :  برنامه های مختلفی نوشته بودم اعم از دفتر خاطرات ، جیمیل سندر ، کرکر ، برنامه آموزگار B4A  ، ضد تبلیغ نیمباز ، Temp Protector ......

Python : از بس کار نکردم کلا یادم رفت الان ( با IDE اکلیپس )

c++ :  در حد پروژه های دانشجویی ( فرمی و کنسولی )

Pascal : در حد پروژه های دانشجویی :دی

Java :  آندروید تحت IDE  اکلیپس

B4A :  کمی تا حدودی یاد دارم.

و در حال یادگیری PHP  ، HTML ، CSS  ، JAVA SCRIPT.

در آمد خاصی نداشتم به جزء چندتا پروژه واسه B4A.

لینک ارسال

سلام

والا من الان حدود 8 ماهه برنامه نویسی رو شروع کردم .

اول با بیسیک بود

بعد که دیدم علاقه دارم سیشارپ رو شروع کردم و الانم جاوا (اندروید) کار میکنم

واقعیتش درآمد خاصی نداشتم و هنوز بنظرم در حال یادگیری ام اما برنامه داخل بازار هم میزارم که نمیدونم چرا کسی نمیخره D:

لینک ارسال

اولین زبان :ویژوال بیسیک

اولین برنامه ماشین حساب

مقدار کسب درآمد در زبان ویژوال بیسیک : 0 تومان :)

لینک ارسال

سلام . من حدودا از شهریور ماه برنامه نویسی بیسیک میکنم (از وقتی مدارس شروع شده خیلی کمتر شده برنامه نویسیم!)

تا الان هم با هیچ زبانی بجز بیسیک کار نکردم اما علاقه دارم جاوا هم یاد بگیرم....همین امروز میخوام اندروید استادیو دانلود کنم...

لینک ارسال

من 7 ماهه بیسیک کار میکنم قبلش برنامه نوسی نکرده بودم

منم مثل شایان اپ میزارم ولی کسی نمیخره

لینک ارسال

تقریبا از اوایل مهرماه امسال با بیسیک شروع کردم.یه مدت از سایتا یاد گرفتم،بعد پک خریدم

پروژه و برنامه اندروید به عنوان تست زیاد ساختم اما منتشر نکردم و درآمدی نداشتم چون نمیخواستم برنامه ضعیف منتشر کنم اونم به بهونه مبتدی بودن، الانم دارم یه اپ درست و حسابی میزنم با بیسیک

این که تموم شد میرم سراغ زبان جاوا :cool:

لینک ارسال

سلام . من مختار هستم 

یک معتاد 

عه ببخشید یه مثلا برنامه نویس.

دوستان لطفا یا لینک بدین یا عکس یا معرفی اولین ایده و پروژه. بیشتر دوستان فقط خودشون رو معرفی کردن. میخوایم بدونیم چند مرده حلاجید. موفق باشبن.

لینک ارسال

سلام . من مختار هستم 

یک معتاد 

عه ببخشید یه مثلا برنامه نویس.

دوستان لطفا یا لینک بدین یا عکس یا معرفی اولین ایده و پروژه. بیشتر دوستان فقط خودشون رو معرفی کردن. میخوایم بدونیم چند مرده حلاجید. موفق باشبن.

جدید ترین برنامم فردا تموم میشه کارش

چند تا از ماک آپ هاشو میزارم D:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...