رفتن به مطلب

اول تجربه شما در کد نویسی چه بوده ؟؟؟ ( امید بخش کاربران )

Radius

ارسال‌های توصیه شده

این اولین برنامه من وhttps://cafebazaar.ir/app/volume.b4a.up/?l=fa

دیروز اول لیست در حال پیشرفت بود. امروز هم دو تا برنامم تو همون لیسته.

بقیه برنامه هام رو هم از تو همون ببینید.

یه برنامه دارم فروشی فقط 3 تا دانلود داشته. افتضاح

یه برنامه هم حدود 17000 تا دانلود.

خودم افزایش انتن دهی گوشی رو خیلی دوست دارم. درون پرداخته تقریبا از هر 3 نفر دانلود یک نفر خریده. حدود 24 روز روش کار کردم و خط به خط نوشتم و رو گرافیکش فکر کردم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه سال پیش بود که با یه برنامه ساز بود کار می کردم (اسمش فک کنم joapp)   و یه پروژه خیلی طولانی کتاب نوشتم که موضوعوش در باره ماشین بود و حدود یک ماه بود روش کارکردم وبعدش با قیمت 2000 تومان گذاشتم بازار که بعد 5 روز گفتن برنامه های که با کتابسازها ساخته می شوند پولی در بازار نمی توان گذاشت از همون شب تصمیم گرفتم که برنامه نویسی رو با یه زبون شروع کن که تو اینترنت سرچ کردم و برنامه b4a رو دانلود کردم .وداستان برنامه نویسی من از همون جا شروع شد.وتا 3 ماه بعدش هیچ درامدی نداشتم و تا الان 300 تومن بیشتر در نیاوردم. :dance:

لینک ارسال

سلام .من برنامه نویس نیستم ولی خوشحالم تو جمع برنامه نویس ها هستم. ترم گذشته درس اختیاری داشتم و باید یه درس برمیداشتم. دوستام گفتن یه استاد یه درس جدید ارائه کرده واسه برنامه نویسی اندروید. رفتم همون رو برداشتم ( اخه با برنامم میخوند ) .استادمون هیچی یادمون نمیداد و در عوض کلی تکلیف و پروژه میداد . تو نت جستجو کردم این انجمن رو پیدا کردم. به b4a علاقه مند شدم . با کمک های دوستان و این انجمن درس اختیاری 3 واحدی رو با 20 پاس کردم. تا حالا برنامه خاصی ننوشتم ولی کلی برنامه برای دل خودم و یادگیری b4a نوشتم :cool: :cool:

درآمد هم تا حالا نداشتم :girl_blush: :girl_blush:

لینک ارسال

سلام به همه دوستان

حدود آبان ماه سال پیش بود یه نرم افزار گذاشتن بازار که میشد باهاش کتاب ساخت دوستم که IT میخوند گفت بخریمش باهاش کتاب بسازیم بذاریم واسه فروش ولی من مخالفت کردم و گفتم این محدودیت زیاد داره فروش نمیکنه ،بهم پیشنهاد داد برنامه نویسی رو شروع کنیم منم علاقه شدیدی داشتنم بعد گشت و گذار توی نت با سایت کامپوتر دانشجو آشنا شدم من شروع کردیم ولی اون ادامه نداد بعد یه ماه بخاطر امتحانای پایان ترم گذاشتم کنار بعدشم رفتم سراغ وب و فتوشاپ تا اینکه تابستون امسال دوباره با اصرار دوست دیگه ام برنامه نویسی رو شروع کردم ولی بخاطر کنکور ارشد و پروژه کارشناسیو و کلاسا نمیتونم زیاد وقت بذارم روش

اینم اولین برناممه

آموزش خیاطی با الگو

لینک ارسال

شکر خدا خوبه. به خودم امیدوار شدم!! باید به فروشندگان برنامه سازها و کتاب سازها تبریک بگیم (بخاطر نتیجه معکوس استفاده از برنامشون :wacko1: ). دوستان ساخت کتاب برنامه نویسی نیست. نمی خوام به کسی توهین کنم یا ارزش کار کسی رو پایین بیارم ولی خوب این یه حقیقته. دکامپایل یا ترجمه و همچنین استفاده از برنامه سازها ای آفلاین و انلاین فقط و فقط شما رو از زندگی عقب می اندازه. اونقدر بنویسین و بنویسین و گیر کنین تا بلاخره خودتون اغنا بشین. و اینکه مثل ما پیروپاتالا فقط رو یک برنامه خاص زوم نکنین. سعی کنین چندتا برنامه رو که به هم نیاز دارن یا شبیه هستن رو یاد بگیرین. مثلا html و جاوا رو با بیسیک کار کنین. چون بزودی زود نیاز دارین بهش. از اینکه هر چیزی رو به ذهنتون میاد بسازین  نترسین. حتی اگر منتشر نشه یا بد دربیاد یا وسطاش ول کنین، حداقل تجربتون بیشتر شده و متوجه شدین که دفعه بعدی از این راه نرین. 

لینک ارسال

4 سال پیش یعنی سال سوم دبیرستان برای اولین بار vb6 اشنا شدم.
خیلی باهاش حال کردم
یعنی استارت علاقه مند شدن من به برنامه نویسی اونجا و توسط یکی از اساتید عزیزم زده شد.

خیلی سطح پایین بیسیک کار کردم و یادمه اولین برنامم یه محاسبه گر سن و سال بود.

بعد از سال پیش دانشگاهی و کنکور رشته ای که عاشقش بودم رو یعنی مهندسی نرم افزار قبول شدم.

با زبان های c++ و c#  اشنا شدم.

نزدیک 6 ماهه با b4a  اشنا شدم و خیلی باهاش حال کردم.

تا الان 6 تا برنامه توی بازار دارم ولی فقط و فقط 20 تومن درامد مالی  :biggrin1:  :lol:  :S

اما با تمام این وجود عاشششششق برنامه نویسی ام و شک ندارم یه روزی جوابمو میده

***** نکته : تنها نگرانی امروزم اینه که بیسیک بازار کار نداره(به گفته چند تا از دوستام) و باید جاوا رو شروع کنم
اما هیچی از اندروید استودیو و ایکلیپس متوجه نمیشم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...