رفتن به مطلب
  • 0

چطور میشه slide menu دینامیکی افقی ساخت و حالت WheelView هم داشته باشه

habib7968

سوال

سلام دوستان من چند وقتیه دنبال درست کردن یه برنامه به شکل زیر هستم

slid.PNG

در توضیح بگم
نوار بالا یه اسلاید منوی افقی باید باشه که یصورت دینامیکی باید تعداد منوها زیاد و کم بشن و حالت wheel view داشته باشه(البته اگه این حالت رو هم نداشته باشه مهم نیست و لی اگر باشه خیلی عالی میشه) یعنی بر فرض اگر 10 منو داشت وقتی به آخر رسید دو باره 1 رو نشان بده
حالا اگر مثلا منوی 5 رو انتخاب کردیم زیر منو های 5 رو نشان بده که مشخصات این منو هم مثلا بالاست و حالا اگر 3-5 رو انتخاب کرد زیر منو های اونو نشان بده
من خودم با پنل درست کردم ولی چنان چنکی به دل نزد
ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی منن 
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خب من دقیقا فهمیدم چی میگید ولی یه روش دیگه ام هست میتونید استفاده کنید.شما میتونی چنتا باتن یا لیبل به همین صورت داخل یه اسکرول ویو افقی بزاری . خاصیت کلیک باتن هارو هم با توجه به نیازت همونطور بزاری که مثلا اگه روی باتن 3 کلیک شد زیرمنوهای 3 رو نشون بده...واسه طبیعی تر شدنشم موقع کلیک رو باتن رنگشو تغییر بده.

سلام دوست عزیز از راهنمایت ممنونم چطور میشه حالت wheel  رو هم براش برقرار کرد

لینک ارسال

دوست عزیز همین ۳ روز پیش ساختمش حالت افقیشو میگم ی پست هم زدم ک اخرین پستمه اسم تاپیکم هست مشکل با باتن و ارایه سورسش اونجا هست، رویداد کلیکشو بقیه چیزاشم با کمترین کدنویسی انجام شده استفاده کنید ازش

لینک ارسال

بفرما دوست عزیز خدمت شما 

http://answercenter.ir/topic/11744-مشکل-با-باتن-و-آرایه/

دوست عزیز چیزی ک من ساختم دقیقن عکسیه ک میبینید دقیقن با همین گرافیک

اصل کد همونیه ک تو تاپیک من هست بقیه کاراش از جمله زباسازیش دیگه ب خودتون بستگی داره اگه فتوشاپ بلدین پیشنهاد میکنم برا کلیکشون مثه مال من ک صورتی میشه ی حالت زیبا بزارید تا قشنگ تر جلوه کنه درضمن برا اجرا شدن هر تب یا بقول معروف اون باتن هایی ک توی اسکرول ویو هوریزونتال وجود داره باید ی پنل درست کنید همون طور ک خودتون گفتین

post-4374-0-53526400-1455881732_thumb.gif

لینک ارسال

دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی و پاسخ دادی بسیار ممنونم ( پاسخ سوال اولم رو گرفتم)

و اما

اگه ما از HorizontalScrollView استفاده کنیم اگر n  تا آبجکت اضافه کرده باشیم و به سمت چپ اسکرول کنیم به سمت آبجکت 1 میریم و اگر به سمت راست بریم به سمت آبجکت n اسکرول رو انجام میدم  و در سمت چپ و راست وقتی به آخر برسیم دیگه حرکتی نداریم حالا سوالم اینه که چطور میشه وقتی به سمت چپ و راست حرکت دادیم حرکتمان بی انتها بشه یعنی وقتی به طرف راست اسکرول کردیم و به آبجکت n رسیدیم باز در ادامه اون آبجکت 1 رو داشته باشیم و اگر به سمت چپ اسکرول کردیم و به آبجکت 1 رسیدم در ادامه اون آبجک n n-1 , و ..

درست مثل شمارشگرهای کنتور آب و برق و گاز هست که وقت ارقام میچرخن بعد از 9 دوباره از صفر شروع میشه و همین سیکل چرخشی ادامه داره

ممنون میشم اگه به این تاپیک هم سری بزنی

http://goo.gl/EMXbOR

لینک ارسال

والا اون قسمت تنظیمات گوشیو ک اصلن تالا کار نکردم ک بدونم ب نظرم تاپیک جدا بزنید دوستان بلدن, و اون قسمت ک گفتین دوباره برگرده اول اسکرول ویو اینم نمیدونم شاید بشه شاید نشه ب احتمال زیاد با اسکرول ویو نمیشه با wheel view میشه ولی نمیدونم قابلیت عکس گذازیو چیزای دیگه داره یا نه

لینک ارسال

خب من دقیقا فهمیدم چی میگید ولی یه روش دیگه ام هست میتونید استفاده کنید.شما میتونی چنتا باتن یا لیبل به همین صورت داخل یه اسکرول ویو افقی بزاری . خاصیت کلیک باتن هارو هم با توجه به نیازت همونطور بزاری که مثلا اگه روی باتن 3 کلیک شد زیرمنوهای 3 رو نشون بده...واسه طبیعی تر شدنشم موقع کلیک رو باتن رنگشو تغییر بده.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...