رفتن به مطلب

انتشار نسخه ی B4A 5.8 + Crack (نهایی)

امین پوراباذری

ارسال‌های توصیه شده

سلام به تمامی توسعه دهنده ی عزیز نسخه ی نهایی 5.8  بیسیک منتشر شده . براتون پیوست کردم همراه کرکش 

امکانات اضافه شده به این نسخه

1.اضافه شدن دسترسی بلوتوث مخصوص اندورید 6

2.بهبود دیباگر 

3.امکان ساخت کاستوم ویو مستقیم در کلاس ها و امکان مدیریت آنها از دیزاینر

4.امکان نادیده گرفتن کلاس های اضافی در کامپایل برنامه 

5.حذف تم هلو از مانیفست

6.اضافه شدن لایبری ریتینگ بار (امتیاز ستاره ای ) و سویچ ویو (مانند سویچ ویو اپکامپت ) به لایبرری های برنامه      lib: viewex    

7.ساخت ریسورس های xml مستقیما در درون مانیفست 

8.رفع باگ ها و اضافه شدن چندین امکان جزئی دیگر مانند کتابخونه های OkHttp and OkHttpUtils2  به کتابخونه های اصلی 

9.امکان گرفتن پرنت هر  ویو 

10.تغییر تم دیفالت  WYSIWYG designer  به تم متریال 

B4A 5.8 Retail.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی دوست عزیز

گزینه کاستوم ویو برا من غیر فعاله چرا؟

لینک ارسال

مرسی دوست عزیز

گزینه کاستوم ویو برا من غیر فعاله چرا؟

شما یک کتابخونه که قابلیت کاستوم ویو داشته باشه تیک بزنید مثلا همین کتابخونه ای که جدید اضاف شده  viewex  بعد از داخل دیزاینر میبینید که کاستوم ویو برای شما دو گزینه ی swich و  ratingbar رو میاره 

لینک ارسال

یعنی تم تغیر کرده برنامه ک میسازیم متریاله؟

یا بازم باید از کتابخونه ها استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

تم تغییر نکرده ولی تم Holo که پیش فرض وجود داشت حدف شده و در manifirst میتونید XML قرار بدید یعنی XML تم خودتون که باید در پوشه Values قرار بدید رو میتونید در manifirst قرار بدید... و اینطوری لازم به ریسورس نمیشه... 

لینک ارسال

اگر میخواهید تم برنامتون متریال بشه این امکان از نسخه ی 5.5 اضاف شده می تونید تم متریال رو اضاف کنید . ولی هیچ موقع صرفا با اضافه کردن یک تم برنامه متریال نمیشه شما باید قواعد و قوانین متریال رو خوب بدونید و با کتابخونه هایی که این امکان رو میدن اونها رو پیاده سازی کنید . نکته ای که هست با اضافه کردن تم متریال برنامه ی شما فقط بر روی اندورید 5 به بالا متریال میشه و این یک ضعف هست برای گوگل به همین دلیل کتابخونه ی اپکامپت که توسط خود گوگل منتشر شده که این ضعف رو بپوشونه  و مستنداتش داخل sdk وجود داره (فرقی هم بین جاوا و بیسیک نیست) این کتابخونه برای هر دو محیط برنامه نویسی هست که میتونید از ویژگی ها و کتابخونه های متریال داخل برنامتون بر روی تمامی نسخه ها استفاده کنید. کتابخونه های متریال زیادی برای بیسیک وجود داره شاید بالغ بر 100 کتابخونه متفاوت وجود داره که شما میتونید با کمک اونا یه برنامه ی متریال خوب درست کنید.  و نکته که داخل توضیحات گفته شد تغییر تم  WYSIWYG designer  به متریال هست این همان محیطی هست که وقتی گوشی رو با کابل به بیسیک وصل میکنید . ویژگی هایی که اعمال میکنید رو مشاهده میکنید بر روی تلفن همراه خودتون البته تم متریال از نسخه ی قبل به این محیط اضافه شده بود و در اینجا فقط تم دیفالت شده متریال همین موفق باشید.

لینک ارسال

سلام فایل زیپ خراب شده و باز نمیشه هم با Winrar تست شد و هم با خود مرورگر فایل ویندوز

لینک ارسال

سلام فایل زیپ خراب شده و باز نمیشه هم با Winrar تست شد و هم با خود مرورگر فایل ویندوز

از ابتدا فایل رو دوباره اپلود کردم.

B4A 5.8 Retail.zip

لینک ارسال

دوستان من از وقتی این ورژن رو نصب کردم نمیتونم با 

b4a bridge برنامه رو روی گوشی اجرا کنم

connect میشه ولی اجرا نمیشه

کمک کنید ...

لینک ارسال

دوستان من از وقتی این ورژن رو نصب کردم نمیتونم با 

b4a bridge برنامه رو روی گوشی اجرا کنم

connect میشه ولی اجرا نمیشه

کمک کنید ...

داداش این نسخه مشکل نداره من با همین نسخه کانکت میکنم از وقتی منتشر شده . مشکل از جای دیگه هست.

لینک ارسال

ممنون !

+

من تازه برنامه نویسی رو شروع کردم و با یه نسخه پایین تر b4a شروع به نوشتن یه برنامه کردم . . . اگه الان با این نسخه بیارمش بالا مشکلی خاصی که بوجود نمیاد ؟

لینک ارسال

ممنون !

+

من تازه برنامه نویسی رو شروع کردم و با یه نسخه پایین تر b4a شروع به نوشتن یه برنامه کردم . . . اگه الان با این نسخه بیارمش بالا مشکلی خاصی که بوجود نمیاد ؟

نه

لینک ارسال

فایل zip مشکل داره به فایل b4x.dll گیر میده

لطفا اصلاح کنید

درسته فایلهای زیپ در تمام سایتها همین مشکل رو با فایل dll دارند لطفاً به صورت rar آپلود کنید.

لینک ارسال

درسته فایلهای زیپ در تمام سایتها همین مشکل رو با فایل dll دارند لطفاً به صورت rar آپلود کنید.

سلام با فرمت rar آپلود شد در پست اول.

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

سلام

دوستان من یکم موضوع این تم متریال متوجه نشدم، یعنی اگه تو مانیفست تم رو متریال بذاریم حداقل رنگ استاتوس بار تغییر میکنه یا خیر؟؟

بطور پیشفرض که تو همین نسخه 5.8 تو مانیفست تم رو ننوشته ولی وقتی من اضافه میکنم موقع run ارور میده!!!

لینک ارسال

سلام. چرا ازم میخواد یه لوکتشنی برا فایل کرک انتخاب کنم؟

شما فقط کافیه فایل کرک رو توی مسیر نصب بیسیک copy past کنید

همین کافیه . بعدش بیسیک رو ران کنید و هر ایمیل دلخواهی که میخواهید بهش بدید. برنامه کرک میشه و میتونید استفاده کنید

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...