رفتن به مطلب

سورس طراحی صفحه زیبا (ببینید زیباس!)

pedro

ارسال‌های توصیه شده

دوستان چن شب پیش چن تا کیت رابط کاربری داشتم میدیدم از یکیش الهام گرفتم 1 روزه اینو ساختم ک خیلی خوب از اب در نیومد، اگه خواستین ایده بگیرین ازش استفاده کنین، فقد خواهشا کدهارو تحلیل کنین( برا تازه واردا) کپی پیست نکنید شمارو ب خداوندگار :malih: ایشالا وقت بشه آموزش فتوشاپشو بزارم، درضمن اون منوی هوریزونتالو عاغا حامد کمک کردن ک بسازم، دمشون گرم واقعن، درضمن هیچ کتابخونه ای نمیخاد، ی رفلکشن هست ک خوده بیسیک پیشفرض داره

پست ویرایش شد سایدبار + تغییر آیکن اضاف شد

پست ویرایش شد سایدبار + تغییر آیکن اضاف شد

لینک دانلود

http://s7.picofile.com/file/8246373026/Page_design.zip.html

کتابخونه

http://s7.picofile.com/file/8246373818/Lib.zip.html

:crazy:

Untitled.pngUned.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام پدرام

جالبه اما مثلا اون دکمه home که اون بالا گذاشتی

از این استفاده میکردی

https://design.google.com/icons/#ic_home

یا اون ارم منو سمت راست

https://design.google.com/icons/#ic_menu

برای اون رنگ زرد هم به نظرم اگه یه صورتی نبستا پر رنگ هم میذاشتی خوشگل و شیکتر میشد

در کل ایول ♥

لینک ارسال

سلام پدرام

جالبه اما مثلا اون دکمه home که اون بالا گذاشتی

از این استفاده میکردی

https://design.google.com/icons/#ic_home

یا اون ارم منو سمت راست

https://design.google.com/icons/#ic_menu

برای اون رنگ زرد هم به نظرم اگه یه صورتی نبستا پر رنگ هم میذاشتی خوشگل و شیکتر میشد

در کل ایول ♥

ای خدا من اصن یادم رفت از ایکن متریال استفاده کنم،خدایی 10 تا ایکن پک گرفتم اخرشم مجبوری از اون 2 تا استفاده کردم میخاستم از ایکنای این استفاده کنم چون واقعن قشنگن، فقد لنتی کیفیت نداشت مجبوری از اون دو تا استفاده کردم، دوستان اونو دیگه خودشون با متریالش جایگزین کنن، اون رنگ زرد هم ارع راس میگین چشمو میزنه، دیگه میخاسم رنگارنگ بشه، وگرنه قشنگ تر نیس این طوری، اوله اول صورتی بودا  از ی چیز دیگشم خودم بدم میاد اونم حالت کلیک دکمه home و menu هست، انقد حالتاشو عوض کردم دیگه حالم بد شد، ی بار دورش دایره گزاشتم ی بار مربعیش کردم ی بار چسبوندمش ب تهه اکشن بار اخرش اصابم خورد شد این طوری سیاهش کردم  :wacko1:

لینک ارسال

این سایت هم خوبه واسه رنگا و آیکون های متریال

من لینک آیکونشا میذارم واستون

http://www.materialui.co/icons

لینک ارسال

ب نظرم منو هوریزونتال باید بچسبه ب کف صفحه ینى پایینه پایین ک میشه مث بازار

لینک ارسال

سلام ،

طراحی قشنگی هست ، دوستان اگر اون آیکون های مربوط به پزشکی رو بردارند می تونند طراحی هایی همانند کافه بازار داشته باشند.

برای آیکون هم آیکون فونت ها می شه استفاده کرد ، فقط لطف می کنید اسم انگلیسی منو هوریزونتال رو به من بگید؟ ممنون

لینک ارسال

سلام ،

طراحی قشنگی هست ، دوستان اگر اون آیکون های مربوط به پزشکی رو بردارند می تونند طراحی هایی همانند کافه بازار داشته باشند.

برای آیکون هم آیکون فونت ها می شه استفاده کرد ، فقط لطف می کنید اسم انگلیسی منو هوریزونتال رو به من بگید؟ ممنون

والا من حولوحوشه 1 هفته درگیر تب هاست بودم ک اخر ب این نتیجه رسیدم گرافیکش واقعن داغونه، بعد خواستم دیزاین ساپورت رو راه اندازی کنم ک نتونستم، کلی فک کردم دیدم هیچچچی ب ذهنم نمیرسه ک جایگزینش کنم، ی روز تو سایت مرجع داشتم چرخ میزدم ی چن تا سرچ کردم دیدم ی نفر این عکسو گزاشته، پرسیده چطور میتونم اون منوی پایینی رو درست کنم ک ارل جواب داد تو بیسیک کتابخونه ای براش نیس اگه میخوای درست کنی دستی درستش کن ک بعدشم اون طرف دیگه هیچی نگف، ینی خوده طرفم بیخیالش شد، ولی من ک دیدم خوشم اومد ی کم فک کردم گفتم با اسکرول ویو هوریزونتال میشه، افتادم پاش تقریبن تمومش کردم فقد ی مشکل داشتم ک اونم برای حالت کلیک شدش بود (چون باتن ها با کدنویسی اضاف شدن برا همین برا حالت کلیکش ی کم داسان داره سورس رو ببینید متوجه میشید) ک برا کلیکش اقا حامد لطف کردن راهنمایی کردنو خلاصه شدش این، حالا هم کلیت قضیه همینه، ینی کدنویسیش دیگه مشخصه بقیه کاراش و این ک بخاد مثه بازار بشه یا مث عکسی ک الان گزاشتم دیگه بستگی ب دانش فتوشاپیِ دوستان داره، خودم چون تقریبن رو فتوشاپ مسلطم میتونم حالتای مختلفشو اجرا کنم =====> اها اسم منو هوریزونتالو یادم رفت بگم، ازونجایی ک اصن معلوم نیس این منو از کجا درومده و خیلی یهویی شد ساختنش برا همین نه جایی دیدم اسم خاصی روش بزارن نه چیز بهتری از "منو هوریزونتال" ب ذهنم میرسید، احتمالن توی جاوا اسم خاصی داره، نمیدونم دقیق

لینک ارسال

ای خدا من اصن یادم رفت از ایکن متریال استفاده کنم،خدایی 10 تا ایکن پک گرفتم اخرشم مجبوری از اون 2 تا استفاده کردم میخاستم از ایکنای این استفاده کنم چون واقعن قشنگن، فقد لنتی کیفیت نداشت مجبوری از اون دو تا استفاده کردم، دوستان اونو دیگه خودشون با متریالش جایگزین کنن، اون رنگ زرد هم ارع راس میگین چشمو میزنه، دیگه میخاسم رنگارنگ بشه، وگرنه قشنگ تر نیس این طوری، اوله اول صورتی بودا  از ی چیز دیگشم خودم بدم میاد اونم حالت کلیک دکمه home و menu هست، انقد حالتاشو عوض کردم دیگه حالم بد شد، ی بار دورش دایره گزاشتم ی بار مربعیش کردم ی بار چسبوندمش ب تهه اکشن بار اخرش اصابم خورد شد این طوری سیاهش کردم  :wacko1:

اره

برای منو و دکمه هوم به نظرم اگه یه دونه از این سه نقطه عمودیا بذاری سمت چپ تایتل بار، و وقتتی کلیک شد یه پاپ اپ منوی کوچولو وا کنی و منو و هوم رو اونجا نوشته باشی ، شیک تر درمیاد، در کل قرار نیس همه چی جلو دست یوزر باشه و هر کاری خواست بکنه بی زحمت انجام بشه، یکم باید بگرده دنبال عناصر تا وقتی پیدا شدن، حال کنه :)

لینک ارسال

سلام داداش

اگه زحمتت نیست کتابخانه Rippleview را پیوست کنید

داداش تو سورس گفتم اگه ندارینش اون قسمتو کامنت کنین

Desktop.zip

لینک ارسال

سلام مجدد

دوستان چطوری میشه به جای اون تصویر که توی اسکرول ویو پایین هست و پانزده بار تکرار شده از 15تا تصویر مختلف استفاده کرد و از طریق گت المنت به هر کدوم از تصاویر یه ادرس اینترنتی(link) داد

Sorry

لینک ارسال

سلام مجدد

دوستان چطوری میشه به جای اون تصویر که توی اسکرول ویو پایین هست و پانزده بار تکرار شده از 15تا تصویر مختلف استفاده کرد و از طریق گت المنت به هر کدوم از تصاویر یه ادرس اینترنتی(link) داد

Sorry

اسم تصاویرتون رو از 1 تا 15 بزارید و تو حلقه، اون قسمتی ک تو سورس نوشتم منو هوریزونتال؟ خب اونجا با حلقه ایجاد شده دیگه ولی میبینید ک این تصاوییر افقی کنار هم همه با هم فرق دارن طبق همون عمل کنید

لینک ارسال

سلام مجدد

Sorry

dim button(16) as Button
     dim tasvir as Bitmap Drawable
      for i=1 to 15 
              tasvir.initialize(LoadBitmap(File.DirAsset,i&".png"))    'اینجا تصاویر مختلف رو اینیشیالایز کردیم ک خب قطن قبلن اسم تصاویر رو باید از 1 تا 15 بزارید
              button(i).initialize("b")
              button(i).Background=tasvir
               ...
               ...
               ...

'بقیش دیگه مربوط ب درصد دهی واسه  جاگذاری باتن هاست ک از تو سورس معلومه
لینک ارسال

عالی بود عالی

یک دنیا ممنون

داداس ظاهرن ک با همون حرفی ک زدم کارت راه افتاد ولی محض کامل کردن قضیه همین سوال شمارو دیشب یکی از دوستان پرسید سورس دادم بفرما

http://answercenter.ir/topic/12758-درخواست-راهنمایی-برای-مولتی-پنل/

لینک ارسال

سلام 

ببخشید این تایپکا میارم بالا چند روز دارم بررسیش میکنم ی مشکل دارم 

اونم اینه که من چطوری روی هر تبی که میزنم اون 15 تا ایتم در مولتی پنل تغییر کنه؟

خودم برای حل این مشکل یک اکتیویتی جدا ساختم و کل کدا هارا در اون کپی & پیست کردم

و در رویداد کلیک تب نوشتم که اکتیویتی مذکور را استارت کنه

ولی خب اون ایکون تب به رنگ زرد در نمیاد

حالا هر راهی هست ممنون میشم بهم بگید 

مثلا بدون ساختن اکتیویتی ایتم های اسکرول ویو پایینی فقط تغییر کنه  یا هر چیز خودتون میدونید :fekr:

لینک ارسال

mahdig502، در تاریخ 04 Apr 2016 - 11:39 صبح گفته است:

سلام

ببخشید این تایپکا میارم بالا چند روز دارم بررسیش میکنم ی مشکل دارم

اونم اینه که من چطوری روی هر تبی که میزنم اون 15 تا ایتم در مولتی پنل تغییر کنه؟

خودم برای حل این مشکل یک اکتیویتی جدا ساختم و کل کدا هارا در اون کپی & پیست کردم

و در رویداد کلیک تب نوشتم که اکتیویتی مذکور را استارت کنه

ولی خب اون ایکون تب به رنگ زرد در نمیاد

حالا هر راهی هست ممنون میشم بهم بگید

مثلا بدون ساختن اکتیویتی ایتم های اسکرول ویو پایینی فقط تغییر کنه یا هر چیز خودتون میدونید :fekr:

سلام این ک ی اکتیویتی دیگه اجرا شه ی کم غیر استاندارده جالبیش ب اونه ک همون لحظه تغییر کنه ک اگه ی انیمیشن بیوفته پاش چیز باحالی از آب درمیاد، با 3-4 خط کد اضاف تر میشه راحت حلش کرد

برادر بیا توضیحاتو مفصل کامنت کردم تو خوده سورس

http://s6.picofile.com/file/8245886768/multi_kam1.zip.html

لینک ارسال

دوستان چن شب پیش چن تا کیت رابط کاربری داشتم میدیدم از یکیش الهام گرفتم 1 روزه اینو ساختم ک خیلی خوب از اب در نیومد، اگه خواستین ایده بگیرین ازش استفاده کنین، فقد خواهشا کدهارو تحلیل کنین( برا تازه واردا) کپی پیست نکنید شمارو ب خداوندگار  :malih:  ایشالا وقت بشه آموزش فتوشاپشو بزارم، درضمن اون منوی هوریزونتالو عاغا حامد کمک کردن ک بسازم، دمشون گرم واقعن، درضمن هیچ کتابخونه ای نمیخاد، ی رفلکشن هست ک خوده بیسیک پیشفرض داره، مورد بعد این ک اون اسلاید منوش کار نمیکنه، دیگه خودتون اونشو را بندازید، حوصله نداشتم اونو بسازم  :crazy: 

Untitled.png

به این آموزش مراجعه کن پدرام جان و کارتو تکمیل کن

http://answercenter.ir/topic/12829-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D9%85%D9%87-%D8%A2%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-font-awesome-%D9%88-ionic/

لینک ارسال

ب روی چشم عاغا حامد اتفاقا امروز آموزشتونو دیدم سیو کردمش، شب تکمیل میکنمش  :give_rose: 

لینک ارسال

سلام 

این سوال برام پیش اومد که چرا برای mbi حلقه for حساب نمیشه 

Dim tasvir As BitmapDrawable
For i = 1 To 15

tasvir.Initialize(LoadBitmap(File.DirAssets,"m"&i&".png"))  
mbi.Initialize(LoadBitmap(File.DirAssets,"card.png"))     
mbi2.Initialize(LoadBitmap(File.DirAssets,"s"&i&".png"))

اول کار که 15 تا عکس شمارا نشون میده

ولی بعد اون mbiوmbi2 را دیگه 15 تا عکس مختلف را نشون نمیده و فقط یک عکس را نشون میده 

در ضمن بعد اینکه مشکل عکس ها حل شد واس رویداد کلیک چ کنم؟اون تگ و سندر ها که فقط مال یک ردیف 15 تاییه :fekr:

لینک ارسال

سلام 

این سوال برام پیش اومد که چرا برای mbi حلقه for حساب نمیشه 

Dim tasvir As BitmapDrawable
For i = 1 To 15

ببین داداشم اول این ک شما پرسیدی چرا برا سری بعدی تصاویر از حلقه استفاده نمیکنیم، خب اینجا ک شما اشتباه کردی برای هر چن تا سری 15 تایی عکسی ک داریم باید حلقه تعریف کنیم شما تو رویداد کلیک تو تصویر اولی ک پایین آپلود کردم ببین حلقه رو ک خب این حلقه برا نسبت دادن بکگراند باتن ها ب متغیر ام بی آی هست و اما برا اینیشیالایز ام بی ای هم بازم از حلقه استفاده شده، کجا؟ تو مولتی پنل اصلی ک تو اکتیویتی کریت هست، 

و اما اون سوالتون ک گفتین برا ام بی ای یک عکسو فقد نشون میده، ببینید من فقد میخاستم شما سازو کارشو یاد بگیرین چون دوباره باید مینشستم ی سری 15 تایی دیگه عکس  مختلف جدا میکردم و اسمشونو مثلن  s1-s2-s3-s4  و همین طور تا s15 میزاشتم ک حوصلشو نداشتم شما فایل منیجرو ببین فقد ی سری 15 تایی عکس داریم ک اسمش m1،m2،m3... هست مثلن فک کن شما میخای وقتی رو مورد 2 کلیک شد بیادو ی سری 15 تایی دیگه عکس مختلف نشون بده، اول چیکار میکنین، ی متغیر BitmapDrawable دیگه توی گلوبال تعریف میکنیم و اسمشو مثلن میزاریم Sbi بعد میای ی سری 15 تایی عکس جدا میکنی اسمشونو از S1 میزاری  تا S15 بعد میای تو اکتیویتی کریت توی حلقه مولتی پنل اونو دقیق مثه mbi اینیشیالایز میکنی فقد بجا m مینویسی s  بعد هم پایین تو رویداد کلیک دقیق مثه عکس دوم ک دورش قرمز کردم شرط میزاری و حلقه مینویسی فقد بجای mbi مینویسی sbi و برا شرط اون قسمت شرطو تغییر میدی ب ی تگ دیگه مثلن میگی اگه رو تگ 5 کلیک شد این سری عکسو نشون بده

Untitled.pnghalqe.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...