رفتن به مطلب
  • 0

چند نمونه عکس زیبا از متریال

babi.jonz

سوال

سلام دوستان

این عکسای متحرک رو ببینید

لطفا آموزشش رو بذارید

عکسا متحرک هستند لطفا صبورانه نگاه کنید

متریال یعنی اینننننن

post-4760-0-04680400-1460057147_thumb.gifpost-4760-0-65530900-1460057174_thumb.gifpost-4760-0-26295700-1460057187_thumb.gifpost-4760-0-84535500-1460057209_thumb.gif

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خیلی هم عالی مرسی

من توی راه اندازیش موندم چ بره این انیمیشنا خخخخخخخ

لینک ارسال

همرو دیدم قبلن 3 تای چپ ک بعید میدونم رپ شده باشه، ولی اولیه رو دارم سورسشو ک اونم با خوده انیمیشنه ولی دقیقن اون تغییر رنگش مثه تصویر اوله، تازه من نمیدونم شما منظورتون فقد انیمیشناس یا ن ولی انیمیشنا تو متریال برا بیسیک منابعش کمتره و کمتر تبدیلشدن ولی حالت طراحی صفحرو ک کااااااملن پا اپ کمپت میشه زد تو بیسیک(منظورم ویو ها و ایناس نه انیمیشنا)

لینک ارسال

همرو دیدم قبلن 3 تای چپ ک بعید میدونم رپ شده باشه، ولی اولیه رو دارم سورسشو ک اونم با خوده انیمیشنه ولی دقیقن اون تغییر رنگش مثه تصویر اوله، تازه من نمیدونم شما منظورتون فقد انیمیشناس یا ن ولی انیمیشنا تو متریال برا بیسیک منابعش کمتره و کمتر تبدیلشدن ولی حالت طراحی صفحرو ک کااااااملن پا اپ کمپت میشه زد تو بیسیک(منظورم ویو ها و ایناس نه انیمیشنا)

عزیز هرچی داری بده *heart*

لینک ارسال

عزیز هرچی داری بده *heart*

از متریال فقد همین چن تا پاره سورس برام مونده! اولاش ذوقو شوق داشتم N مگ سورس متریال داشتم ولی 2 ماهه کشیدم ازش بیرون! چرتو پرته بدرد هر جایی نمیخوره، درضمن اون تغییر رنگ ب اون صورت ک تو تصویر اول هست هم تو این چن تا هست

http://s7.picofile.com/file/8246305400/Desktop.zip.html

لینک ارسال

سلام ،

صفحه اول که همونطور که دوستمون گفتند کنترل های AppCompat هستند و چیز خاصی نیستند ، سورس رو هم که برای انیمیشن اون قرار دادند.

عکس دوم هم یک دکمه شناور متریال هست ، که کتابخانه ای که برای آن ، برای B4A تبدیل شده امکان تغییر آیکون آن دکمه را ندارد ، اما شما می تونید به صورت دستی یک دکمه شناور بسازید و داخل اون ویو CrossView رو قرار بدید ، بعد در رویداد کلیک همچین انیمیشن رو خودتون طراحی کنید ، اگر پس زمینه سبز رنگ رو نادیده بگیرید ، کتابخانه ای هست که امکان باز شدن آیتم های منو رو به صورت دایره ای می ده ، فعالسازی اون رو داخل رویداد کلیک دکمه می تونید انجام بدید.

بعد سرچ در تولبار انجام می شه ، که این جزئی از کتابخانه AppCompat هست.

برای سومی هم ، برای لودینگ آن از کتابخانه زیر استفاده کنید ، اون نمودار هم با انیمیشن طراحی شده :

http://answercenter.ir/topic/10977-تاپیک-پشتیبانی-کتابخانه-spwaveloadingview/?view=getnewpost

در کل مواردی نیستند که در B4A غیر قابل پیاده سازی باشند ، شما باید تک تک مراحل انیمیشن رو اول بررسی کنید ، بعد ببینید با چه راه حل هایی می تونید پیاده سازی کنید ، بعد شروع به کدنویسی کنید اما این که سورس و آموزش آماده وجود داشته باشد خیر‌.

فقط لطف می کنید به بنده بگید عکس ها رو از کدام سایت جمع آوری کردید؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...