رفتن به مطلب
  • 0

یخ زدن کاستم ویو در دیزاینر!

pedro

سوال

دوستان من دقت نکردم ولی فک کنم از وقتی ورژن جدید بیسیکو نصب کردم کاستم ویوم بسته شده، مشکل از چیه؟

post-4374-0-91873600-1460301457_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

عاغا پستو پاک کنین ک سوتی قرن بود سوالم!  :oops:  :oops:  :oops:  جوابشو یافتم چقد راه حلش سخت بود  :oops:  :oops:  :oops:

لینک ارسال

داداش حالا ک یافتی بگو جوابش چی بود احیانا برای بقیه کاربرا اتفاق افتاد با سرچ به این نتیجه برسن مرسی

لینک ارسال

بابا کاستم ویو برا استفاده از ویوهایی ک تو خوده بیسیک نیس دیگه خب قبلش باید حتمن کتابخونه خارجی تیک بخوره تا کاستم ویو تو دیزاینر باز بشه ک بشه type اون رو روی همون کتابخونه هه گزاش درست مثلن وقتی از متریال کاردویو استفاده میشه، تا کتابخونه کارد ویو تیک نخوره نمیشه کاستم ویو ساخت ولی وقتی تیک بخوره تو دیزاینر کاستم ویو باز میشه و میشه تایپش یا حالتشو رو کاردویو گزاش (البته اینم بگم قبل این ورژن ی جور دیگه بود اد کردن ویو خارجی تو این ورژن تغییر کرد برا همین ب اشتباه افتادم)

لینک ارسال

بابا کاستم ویو برا استفاده از ویوهایی ک تو خوده بیسیک نیس دیگه خب قبلش باید حتمن کتابخونه خارجی تیک بخوره تا کاستم ویو تو دیزاینر باز بشه ک بشه type اون رو روی همون کتابخونه هه گزاش درست مثلن وقتی از متریال کاردویو استفاده میشه، تا کتابخونه کارد ویو تیک نخوره نمیشه کاستم ویو ساخت ولی وقتی تیک بخوره تو دیزاینر کاستم ویو باز میشه و میشه تایپش یا حالتشو رو کاردویو گزاش (البته اینم بگم قبل این ورژن ی جور دیگه بود اد کردن ویو خارجی تو این ورژن تغییر کرد برا همین ب اشتباه افتادم)

مرسی ک گفتین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...