رفتن به مطلب

نظر در مورد بنر برای کافه بازار

VAHIDv7

ارسال‌های توصیه شده

درود بر اساتید عزیز

یکی از دوستان انجمن افتخار دادن و کارای گرافیکی برنامه شون رو دادن به ما طراحی کنیم  و بازار میخواد بنرشو بزاره صفحه اول  دوتا طرح هست خواستم ببینم نظر شما چیه  ؟

برنامه ی رمان های عاشقانه  https://cafebazaar.ir/app/ir.ali.gholami.roman/?l=fa

33556146066401132429_%D8%A8%D9%86%D8%B1%

16352146066399225555_54.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولی بهتره با حال و هوای رمان میخونه

و خود من به شخصه موضوع رو با اولی بهتر درک کردم و القای حس بهتری داره

راستی ببخشید میپرسم

بازار ایمیل میده به توسعه دهنده که بنر بدن ؟ 

لینک ارسال

اولی بسیار عالی دومی متوسط رو به پایین 

قیمت هاشون چه جوریاس بپرس بهم  پ خ کن 

لینک ارسال

با سلام

بنر اولی خوب طراحی شده واقعا خسته نباشی احسنت

اما معمولا در بنرها از فونتهای معمول مثل تیتر و ترافیک استفاده نمیشه و فونتهای خیلی خاص استفاده میشه(به فونتهای بنرها در کافه بازار دقت کن منظورم را متوجه میشی)

" با امکان ارسال رمان" که ممتد نوشتی وسطاش فاصله و برجستگی داره حتما آنها را رفع کن .

موفق باشی.

لینک ارسال

سلام ،

بستگی داره بنر در کدام اسلایدر بازار قرار می گیره ، در صورتی که در اسلایدر نخست صفحه قرار می گیره بنر اول خیلی خوب هست.

در صورتی که لایسنس فونت ایران سانس سریف رو دارید ، فونت رو تغییر بدید. همچنین کادر ورود به دنیای رمان ها بچه گانه هست ، گرافیکی تر کنید. می تونید حالت یک کتابخانه چوبی بهش بدید.

همچنین دو جمله تبلیغاتی که در هر دو بنر در نظر گرفتید اصلا کارشناسی شده نیست ، باید روش کار کنید. می تونید کمی قشنگ تر و ادبی بنویسید با توجه به این برنام ه در حوزه ادبیات فعالیت می کنه.

در صورتی هم که اسلاید دوم بازار مد نظر هست ، بنر دوم خوب هست ، به شرط تغییر فونت و متن.

نکته هم که باید بگم بازار برای قرار دادن برنامه در اسلایدر ها ، و لیست های تازه های برگزیده هیچگونه مبلغی دریافت نمی کنه. ایمیل بزنید و درخواست بررسی برنامه رو برای قرار گیری در این لیست بدید ، بعد حدود یک هفته نتیجه رو بهتون اعلام می کنند و برای بقیه موارد هماهنگ می کنند.

لینک ارسال

اولی بهتره با حال و هوای رمان میخونه

و خود من به شخصه موضوع رو با اولی بهتر درک کردم و القای حس بهتری داره

راستی ببخشید میپرسم

بازار ایمیل میده به توسعه دهنده که بنر بدن ؟ 

درود ممنون از نظر خوبتون 

اره بنر باید توسط توسعه دهنده به بازار داده بشه ... من طراحشم فقط برنامه رو اقای علی غلامی طراحی کردن ♥

اولی بسیار عالی دومی متوسط رو به پایین 

قیمت هاشون چه جوریاس بپرس بهم  پ خ کن 

درود خودم طراحشم ... بنر 15 تومن هست .... ایکن برنامه هم 15... بقیه جیزا هم توافقی هست

با سلام

بنر اولی خوب طراحی شده واقعا خسته نباشی احسنت

اما معمولا در بنرها از فونتهای معمول مثل تیتر و ترافیک استفاده نمیشه و فونتهای خیلی خاص استفاده میشه(به فونتهای بنرها در کافه بازار دقت کن منظورم را متوجه میشی)

" با امکان ارسال رمان" که ممتد نوشتی وسطاش فاصله و برجستگی داره حتما آنها را رفع کن .

موفق باشی.

درود سپاس از نظر عالیتون چشم توی طرح های بعدی حتما رعایت میکنم و خیلی ممنون که وقت گذاشتید و نظر دادید ♥

لینک ارسال

سلام ،

بستگی داره بنر در کدام اسلایدر بازار قرار می گیره ، در صورتی که در اسلایدر نخست صفحه قرار می گیره بنر اول خیلی خوب هست.

در صورتی که لایسنس فونت ایران سانس سریف رو دارید ، فونت رو تغییر بدید. همچنین کادر ورود به دنیای رمان ها بچه گانه هست ، گرافیکی تر کنید. می تونید حالت یک کتابخانه چوبی بهش بدید.

همچنین دو جمله تبلیغاتی که در هر دو بنر در نظر گرفتید اصلا کارشناسی شده نیست ، باید روش کار کنید. می تونید کمی قشنگ تر و ادبی بنویسید با توجه به این برنام ه در حوزه ادبیات فعالیت می کنه.

در صورتی هم که اسلاید دوم بازار مد نظر هست ، بنر دوم خوب هست ، به شرط تغییر فونت و متن.

نکته هم که باید بگم بازار برای قرار دادن برنامه در اسلایدر ها ، و لیست های تازه های برگزیده هیچگونه مبلغی دریافت نمی کنه. ایمیل بزنید و درخواست بررسی برنامه رو برای قرار گیری در این لیست بدید ، بعد حدود یک هفته نتیجه رو بهتون اعلام می کنند و برای بقیه موارد هماهنگ می کنند.

درود ممنون برا وقتی که گذاشتید و نظرتون رو اعلام کردید

اولـــی

مرسی ♥

بنر اولی

♥

من  مخالف سیاست های بازار هستم

شما کار خوبی میکنی :|

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...