رفتن به مطلب

سورس کامل برنامه کسب و کار

MahdiHD

ارسال‌های توصیه شده

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز :53:

در خدمت شما هستم با یک محصول فوق العاده ، سورس کامل برنامه (کتاب) کسب و کار  :yahoo: 

اول از همه ، به لینک دانلود این برنامه از سرور پیکوفایل مراجعه کنید ، برنامه رو دانلود و نصب کنید : کسب و کار در پیکوفایل

امکانات برنامه :

1- رابط کاربری گرافیکی فلت و حرفه ای و استفاده از آیکون ها و تصاویر زیبا و منحر به فرد

2- کدنویسی بهینه و حرفه ای

3- امکانات پایه از قبیل فهرست بندی ، علاقه مندی ها ، تنظیمات (فونت ، رنگ ، متن) ، جستجو در عنوان و متون ، تماس با ما ، درباره ما ، اشتراک گذاری مطالب ، نظر دهی ، معرفی منابع

4- تبلیغات کلیک یاب سفارشی و بخش حمایت از ما و از استفاده از آیکون فونت

5- امکان قرار دادن ویدئو برای هر مطلب و دانلود آن توسط کاربر

6- امکان قرار دادن عکس میان متون با استفاده از دیتابیس به تعداد بی نهایت و بدون افت سرعت (دو آموزش تصویری در این رابطه به طور رایگان در انجمن قرار داده ام)

7- دیتابیس غنی شامل بیش از 100 رکورد

8- تم سفارشی متریال (Xml) و استفاده متریال دیالوگ و تولبار شخصی

و امکانات دیگر که در صورت بررسی دقیق برنامه به آن ها پی می برید. :cheshmak:

- در صورت درخواست امکانات دیگر از قبیل پوش نوتیفیکیشن ، پخش آنلاین ویدئو ، تبلیغات ویدئویی و بنری ، دریافت آنلاین داده و ... با هزینه مناسب توسط خود بنده به سورس اضافه خواهد شد. در صورت تمایل به بنده پیام خصوصی بدید.

تذکر اول : پیش از خرید سورس برنامه را به طور کامل بر روی گوشی خود بررسی کنید ، سورس همین برنامه به شما تحویل داده می شود و مطمئنا اگر باگی در برنامه مشاهده کردید در سورس نیز وجود دارد (البته پیش از انتشار چندین بار برنامه بررسی شده است). اگر باگی مشاهده کردید در همین تاپیک پیش از خرید مطرح کنید تا بنده در اسرع وقت به رفع آن بپردازم.

تذکر دوم : انجمن وظیفه پشتیبانی قطعی این سورس را در صورت انجام تغییرات در آن و شخصی سازی آن بر عهده ندارد ، با این حال تا حد توان من و بقیه دوستان پاسخگو هستیم.در صورت نیاز سوالات خود را در تاپیک جداگانه مطرح کنید.

تذکر سوم : برای راه اندازی AppCompat داخل سورس ، لازم است تا قسمت اول از دوره آموزشی استفاده از کتابخانه AppCompat که بنده قرار داده ام را مشاهده کنید : لینک آموزش.

اگر سوال و یا ابهامی بود بنده در خدمت هستم ، موفق باشید :give_rose:

قیمت : 14100 تومان ، 9000 تومان به مناسبت عید سعید فطر | لینک خرید از فروشگاه :  http://shop.answercenter.ir/?p=351

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تایید شد !

لینک ارسال

گرون نیس؟  :fekr:

لینک ارسال

گرون نیس؟  :fekr:

مختار جان قیمت رو هم قیمت سورس یخ گذشتیم تا فضای رقابتی نامناسب پیش نیاد و کاربر خودش انتخاب بکنه کدوم رو می خواد خرید کنه.

لینک ارسال

این کتاب مشکل دارد !!

گاهی متن ها خالیست و باید با دستکاری تنظیمات متن را نشان داد.

قسمت سرچ متن ها را نمایش نمی دهد.

دیتابیس اصولی نیست.

برنامه پس از چند دقیقه کار متوقف می شود.

لیبیل عناوین برای مقاله ها و موضوعات ندارد.

ارتفاع سطح نوشته ها مناسب خواندن نیست.

لینک ارسال

این کتاب مشکل دارد !!

گاهی متن ها خالیست و باید با دستکاری تنظیمات متن را نشان داد.

قسمت سرچ متن ها را نمایش نمی دهد.

دیتابیس اصولی نیست.

برنامه پس از چند دقیقه کار متوقف می شود.

لیبیل عناوین برای مقاله ها و موضوعات ندارد.

ارتفاع سطح نوشته ها مناسب خواندن نیست.

سلام ،

در مورد سرچ در اسرع وقت تا فردا این امکان رو اضافه خواهم کرد. البته جز چند خط کد چیزی نیست و با مشاهده سورس هم می توان اضافه کرد!

همچین موردی رو مشاهده نکرده ام که متن خالی باشد ، لطف کنید یک ویدئو از این مورد که فرمودید به صورت شخصی برای من بفرستید!

دیتابیس اصولی به نظر شما چیست؟ هر دیتابیس ساختار خود را دارد ، که برای یک کار می توان راه های مختلفی را انجام داد. حال منظور از اصولی و غیر اصولی را متوجه نمی شوم!

لطف کنید بفرمایید برنامه در چه موقعی و بر روی چه گوشی متوقف شده است ، جزییات را ذکر کنید.

بنده علاقه نداشته ام در صفحه مطلب قسمتی با عنوان موضوع قرار دهم ، شما خو می توانید با توجه به سلیقه خود اقدام به همچین کاری بفرمایید.

ارتفاع خطوط از هم را با استفاده از کتابخانه ای که آقای شاهدی در انجمن قرار داده اند می توان تنظیم کرد ، در زمان تهیه این سورس همچین کتابخانه ای وجود نداشته است. شما خود می توانید اقدام به این کار کنید!

شما بیش تر موارد شخصی که قصد دارید در سورس پیاده شود را گفته اید تا نظر و پیشنهاد.اگر من بخواهم متناسب با نظر هر فرد در سورس تغییر ایجاد کنم که کارم شبانه روزی تغییرات در سورس است!

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام ،

دوستان نسخه جدید در فروشگاه قرار گرفت و افرادی که خرید کرده بودند می تونند به طور رایگان از بخش مشتریان آپدیت کنند.

در این نسخه بهینه سازی های خوبی انجام شده و حتما پیشنهاد می کنم آپدیت کنید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...