رفتن به مطلب

ویدیو معرفی تیم برنامه نویسی وندیدا

Alireza.Ghafari

ارسال‌های توصیه شده

عرض سلام ادب خدمت تمامی دوستان عزیز. 

تیزری در جهت معرفی خدمات تیممون طراحی کردیم و خوشحال میشیم نظر شما عزیزان رو هم راجبش بدونیم   : 

همچنین یه سری از دوستان پیام داده بودن که رزومه توسط ما دریافت نشده و پاسخ داده نشده میتونن مجددا از طریق ایمیل » 

[email protected] 

اقدام کنن، در حال حاظر ظرفیت تکمیل شده و فقط نیازمند دولوپر وب هستیم که مسلط به PHP , CSS , HTML باشن ، و با فریم ورک هایی مثل لارول بوت استرپ و امثالهم آشنا بشن. 

موفق و موعید باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تیرز خوبیه ولی برای حوزه کاری شما مناسب نیست 

خودتون ساختید یا رو یه تپملت تغییرات دادید؟ فقط با افتر ساختید یا سینما 4دی تری مکس هم توش به کار بردید

لینک ارسال

سلام 

من توی ساخت تیزر سررشته ای ندارم پس نظرم رو به عنوان یه مشتری یا یه بیننده میگم :

به نظرم من قشنگ نبود و تنها چیزی که برای این نوع تیزر قشنگ بود و به چشم میومد آهنگش بود  :areuok:

چرخش و حرکت دوربین عالی بود .

تیزر به نظر میومد که بخش هاش  پیوستگی ندارن و یه جورایی بخش هاش از هم گسیخته بودن

شهر و ساختمون ها مثل بازی ها یا انیمیشن های گرافیک بالا بود در حالی که نوشته ها رو مثل این که آدم با فتوشاپ اضافه کرده باشه و یه جورایی به نظر من تو چشم میزد و یه امتیاز منفی هست .

نوشته هایی رو که روی شیشه ساختمون ها نوشتین به نظر من اگه روی تابلو های تبلیغاتی توی شهر نوشته میشدن قشنگ تر میشد

و به نظرم یه مورد دیگه اگه اشتباه نکنم ساختمون هایی که تا قبل از ثانیه 41 نشون داده میشن گرافیک پایین تری نسبت به ساختمون هایی که بعد از ثانیه 41 نشون داده میشن دارن 

لینک ارسال

ب نظرم زیاد ب این کار نمیخوره خداییش شبیه فیلم بود، برا کارای خدماتی-رایانه ای بهترین تیزر ب نظرم ازین تیزر وکتوریاس ک توش ادمک های وکتوری متحرک هستنو مغازه ی دفه از بالا میوفته پایینو ازین داسانا... (اسمش نمیدونم چیه)

لینک ارسال

شاید سناریو و جای کلمات مناسب نبود ولی خداییش کار قشنگ و عالی ای بود...از چشم یوزر بهش نگاه کنیم خیلی عالی بود! 

دمت گرم داداش خوبه ...فقط کلمات و جملاتی که روی در و دیوار جاهای مختلف نوشتی همه رو سعی کن بیاری رو بیلبورد های شهری در قالب تبلیغات مختلف...

لینک ارسال

از نظر بنده هم اینجور ویدیوها برای این کار مناسب نیستن...همونطور کهع دوستمون گفتن توی ویدیوهای تبلیغاتی سایتهایی مث کار شما از شخصیتای فلت استفاده میشه که جذاب ترن..نمونش ویدیوی تبلیغاتی سایت تپسل

لینک ارسال

خوب بود. من به نوشته ها دقت کردم. ادبیاتشون یکم ایراد داره. بهتره واژه "از جمله" رو حذف کنین. کلیپ میتونست بهتر باشه ولی در همین حد هم عالیه. موفق باشید

لینک ارسال

نرخ فریمش کمه و مقداری لرزش داره 

با شصت fps بهتر میتونست باشه !

لینک ارسال

با سلام

اقا من css و html رو بلدم و php رو دارم یاد میگیرم  اگر به من لازم داشتید بگید و فیلمتون عالی بود

لینک ارسال

فریمش کمه برا همین تصویر لاکپشتی جلو میره

نصبت به نوع کارتون محتواش جالب نبود

لوگوتون رو مطمعنم بعد از مدتی عوض میکنید چون جالب نیست!

و انشالله که همیشه با قدرت پیش برید و مثل بیشتر گروه های ایرانی از هم نپاشید(چون ما معمولا بعد از چند آزمون و خطا زود از کار خسته میشیم و از هم میپاشیم ) ایشالله شما جزو اون گروه هایی باشین که چند سال دیگه بتونید تو جامعه خودتون رو با قدرت مطرح کنید.

لینک ارسال

عـــالــــــــــــــــــی !!!

تمام

لینک ارسال

عــــــــــــــــــــالـــــــــــــــــی به معنای واقعی کلمه ♥

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...