رفتن به مطلب

کتابخونه appcompact v3 +sample

mshafiee110

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان این هم از ورژن سه کتابخونه اپ کمپکت به همراه مثالش .فکر کنم هنوز تو سایت کسی قرار نداده.

کتابخونهv 3.0

http://s7.picofile.com/file/8256961292/AppCompatLib3_0.zip.html

کتابخونهv 3.01

http://s7.picofile.com/file/8257161992/AppCompatLib3_01.zip.html

مثال

http://s6.picofile.com/file/8256961318/AppCompatBaseExample.zip.html

کتابخونهv 3.2

http://s7.picofile.com/file/8257233650/AppCompatLib3_20_2.zip.html

مثال v 3.2

http://s7.picofile.com/file/8257233676/AppCompatBaseExample3_20.zip.html

دوستان اینم از تغییرات ورژن ۳ که برای استفاده از اون حتما باید از بیسیک فور اندروید ورژن ۶ به بالا استفاده کنید.

• Requires B4A 6.0 or above
  • References AppCompat from Maven repository
  • Full designer custom properties support for all views
  • Fix: ACRadioButton now supports grouping in a panel
  • Desupport of the Activity Entry animation.
  • New: ACSeekbar
  • Fix: ACSearchview closed() event does not fire (AppCompat bug). Added workaround for this.
  • Fix: Fixed several minor and major bugs
  • New example App which shows main features

V3.20

• Moved resource files to aar library file - see new setup instructions
  • Fix: ACButton ButtonColor attribute now works on all Android versions.
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

سلام. شفیعی جان یه عکس یا توضیح کتابخونه رو بزار. ممنون میشم. واسه سرچ انجمن و واسه کاربرا هم خوبه.  :53:

لینک ارسال

سلام. شفیعی جان یه عکس یا توضیح کتابخونه رو بزار. ممنون میشم. واسه سرچ انجمن و واسه کاربرا هم خوبه.  :53:

مختار جان در این نسخه به این سبب که رپر ها می تونند در پروژه اکلیپس علاوه بر فایل های Jar ، کتابخانه های اندروید استودیو (AAR) رو هم می تونند اضافه کنند ، چندین امکان جدید اضافه شده :

۱- تنظیمات برای تمام ویو ها از طریق دیزاینر می توان انجام داد.

۲- ACRadioButton و ACRadioButton بهبود یافتند و مشکلاتشون برطرف شده.

۳- ACSeekbar جدید اضافه شده.

لینک ارسال

ممنون بابت کتابخونه:)

یه مشکل کوچولو هستش فقط، وقتی بیسیک رو باز میکنم و وقتی که از پروژه هام ران میگیرم این ارور نمایش داده میشه:

Error parsing metadata file: E:\AndroidSDK\tools\..\extras\android\m2repository\com\android\support\appcompat-v7\maven-metadata.xml

-B4A ورژن 6 هستش

-SDK آخرین ورژن هستسش

لینک ارسال

ممنون بابت کتابخونه :)

یه مشکل کوچولو هستش فقط، وقتی بیسیک رو باز میکنم و وقتی که از پروژه هام ران میگیرم این ارور نمایش داده میشه:

Error parsing metadata file: E:\AndroidSDK\tools\..\extras\android\m2repository\com\android\support\appcompat-v7\maven-metadata.xml

-B4A ورژن 6 هستش

-SDK آخرین ورژن هستسش

داخل ابن نسخه از کتابخونه لازم نیست ادرس ریسورس های sdk رو بدید خودش اونا رو اضاف میکنه

لینک ارسال

سلام

دوستان برای من هم در هنگام کامپایل ارور داد:

B4A version: 6.00
Parsing code.    (0.01s)
Compiling code.    (0.05s)
Compiling layouts code.    (0.00s)
Organizing libraries.    Error
Maven artifact not found: com.android.support/appcompat-v7

• b4aappcompat جدید

• بیسیک 4 اندروید 6

قبلا باهاش مشکل نداشتم.....

ممنون

لینک ارسال

ممنون بابت کتابخونه:)

-B4A ورژن 6 هستش

-SDK آخرین ورژن هستسش

خواهش میکنم.ببین این ارور واس اینه که شما ریسپوزیتوری رو تو اس دی کی نداری و باید دان کنی .پوشه اکستراس مورد نیاز رو یکی از دوستان قرار دادن.در محل اس دی کی پیست کنید.درست میشه.

لینک ارسال

دوستان زحمت کشیدن پوشه اکسترا رو گذاشتن واسه دانلود البته واسه بعضی ها شاید حجمش زیاد باشه 300 مگابایته

http://answercenter.ir/topic/14343-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D9%88%D8%B4%D9%87-extras-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-b4a-v60/

لینک ارسال

این ارور برای اینه که sdk بروز نیست اون نکته ای هم اون بالا گفتم رعایت کنید ریسورس های sdk رو لازم نیست ادرس بدید اگر ادرس بدید ازتون خطا میگیره 

سلام

دوستان برای من هم در هنگام کامپایل ارور داد:

Parsing code.    (0.01s)
Compiling code.    (0.05s)
Organizing libraries.    Error
Maven artifact not found: com.android.support/appcompat-v7

• b4aappcompat جدید

• بیسیک 4 اندروید 6

قبلا باهاش مشکل نداشتم.....

ممنون

لینک ارسال

دوستان من اس دی کا آخرین ورژن رو دارم...اون پوشه اکسترا که زحمت آپلودشو کشیده بودید رو هم دانلود کردم و گذاشتم تو پوشه اس دی کا

اما الان بازم همون ارور رو میده.

سورس مثالی که گذاشتید رو هم باز میکنم همینطوره:

post-4140-0-61190300-1466768394_thumb.png

تا بیسیکو آپدیت کردم این بلا سرم اومد :gerye:

لینک ارسال

اون لالا 

دوستان من اس دی کا آخرین ورژن رو دارم...اون پوشه اکسترا که زحمت آپلودشو کشیده بودید رو هم دانلود کردم و گذاشتم تو پوشه اس دی کا

اما الان بازم همون ارور رو میده.

سورس مثالی که گذاشتید رو هم باز میکنم همینطوره:

attachicon.gif2016-06-24.png

تا بیسیکو آپدیت کردم این بلا سرم اومد

گفتم داداش بهت مشکل از sdk هست اون ساپورت رو sdk  شما نداره که به پروژه اضافه شده و نکته  ی دوم اینکه چرا نوع اکتیوتی رو کامنت کردی باید حتما مشخص کنی این اکتیویتی متریال هست . برای من هیج مشکلی نداشته همین که دانلود کردم براحتی ران گرفتم

لینک ارسال

اون لالا 

گفتم داداش بهت مشکل از sdk هست اون ساپورت رو sdk  شما نداره که به پروژه اضافه شده و نکته  ی دوم اینکه چرا نوع اکتیوتی رو کامنت کردی باید حتما مشخص کنی این اکتیویتی متریال هست . برای من هیج مشکلی نداشته همین که دانلود کردم براحتی ران گرفتم

اون کامنت مشکلی نبود درآورده بودم بعد از اسکرین گرفتن...الان این مشکل حل شد اما اگه امکانش هست اپکامپت ورژن 3.20 رو آپلود کن چون من میترسم باز بلا سرم بیاد..مشکل که حله اما حالا به ریسورسای متریال دیالوگ گیر میده...تو فایل xml متریال دیالوگ یه ریسورسی رو اسمشو داده که بیسیک میگه وجود نداره، احتمالا اس دی کی من داغونه کلا:|

Failed to generate resource table for split ''
f:\android dev\material projects folders\additional_res\afollestad_material-dialogs\res\values-v11\styles.xml:16: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'android:actionModeCloseDrawable' with value '@drawable/abc_ic_ab_back_mtrl_am_alpha').
لینک ارسال

اون کامنت مشکلی نبود درآورده بودم بعد از اسکرین گرفتن...الان این مشکل حل شد اما اگه امکانش هست اپکامپت ورژن 3.20 رو آپلود کن چون من میترسم باز بلا سرم بیاد..مشکل که حله اما حالا به ریسورسای متریال دیالوگ گیر میده...تو فایل xml متریال دیالوگ یه ریسورسی رو اسمشو داده که بیسیک میگه وجود نداره، احتمالا اس دی کی من داغونه کلا:|

Failed to generate resource table for split ''
f:\android dev\material projects folders\additional_res\afollestad_material-dialogs\res\values-v11\styles.xml:16: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'android:actionModeCloseDrawable' with value '@drawable/abc_ic_ab_back_mtrl_am_alpha').

به منم گیر داد به همون خط هایی گیر میده اون خط ها رو بردار چون نیازی دیگه بهشون نیست  درست میشه . کتابخونه ی دیالوگ کامل تر هم از روی همین کتابخونه رپ شده میتونی از اون استفاده کنی گرچه همین هم مشکلی پیش نمیاد کلا 

لینک ارسال

به منم گیر داد به همون خط هایی گیر میده اون خط ها رو بردار چون نیازی دیگه بهشون نیست درست میشه

برداشتم، حالا پروژه ها ران میشن اما همه ی پروژه های متریال به محض باز شدن و توی ساب Activity_Create این ارور رو میدن:

java.lang.RuntimeException: java.lang.reflect.InvocationTargetException
لینک ارسال

از مثال 3.2 ران میگیرم این ارور میاد

Parsing code.    (0.00s)
Compiling code.    (0.06s)
Compiling layouts code.    (0.03s)
Organizing libraries.    (3.10s)
Generating R file.    Error
invalid resource directory name: C:\Users\PAYAM-PC\Desktop\payam\android\AppCompatBase\Objects\bin\extra\res2\res/values-b+sr+Latn

پوشه ای هم که توی ارور گفته شده رو پاک میکنم این ارور میاد:

Parsing code.    (0.00s)
Compiling code.    (0.03s)
Organizing libraries.    (0.00s)
Generating R file.    Error
C:\Users\PAYAM-PC\Desktop\payam\android\AppCompatBase\Objects\bin\extra\res2\res\values-v23\values-v23.xml:4: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:TextAppearance.Material.Widget.Button.Inverse'.
C:\Users\PAYAM-PC\Desktop\payam\android\AppCompatBase\Objects\bin\extra\res2\res\values-v23\values-v23.xml:34: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'android:Widget.Material.Button.Colored'.

b4a هم باز و بسته میکنم دوباره اون پوشه میاد میشه همون

sdk رو هم آپدیت کردم با api21 هم هست

لینک ارسال

برداشتم، حالا پروژه ها ران میشن اما همه ی پروژه های متریال به محض باز شدن و توی ساب Activity_Create این ارور رو میدن:

java.lang.RuntimeException: java.lang.reflect.InvocationTargetException

سمپل پیش فرض خود اپکامپت ران بگیرید بینید مشکل از sdk هست یا کد نویسی شما مشکل داره

لینک ارسال

سمپل پیش فرض خود اپکامپت ران بگیرید بینید مشکل از sdk هست یا کد نویسی شما مشکل داره

سمپل رو هم ران میگیرم همین داستانه

لینک ارسال

سمپل رو هم ران میگیرم همین داستانه

پس صددرصد مشکل از sdk هست وقتی سمپل هم بهتون مشکل داره دیگه اس دی کی مشکل داره برادر 

لینک ارسال

پس صددرصد مشکل از sdk هست وقتی سمپل هم بهتون مشکل داره دیگه اس دی کی مشکل داره برادر 

خب ببینن من تا بیسیک و اپکامپت رو آپدیت کردم اس دی کا ارور داد اما نه این ارور..آخرین ورژن extra و sdk رو هم نصب کردم اما حالا این ارور رو میده!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...