رفتن به مطلب

کتابخونه appcompact v3 +sample

mshafiee110

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان یکی از عزیزانی که اپکمپکت ۳.۲۰ رو راه اندازی کردن .لطفا یه شات از اس دی کی شون بزارن اینجا.ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

سلام دوستان یکی از عزیزانی که اپکمپکت ۳.۲۰ رو راه اندازی کردن .لطفا یه شات از اس دی کی شون بزارن اینجا.ممنون

من راه اندازی کردم بدون مشکل . 

سمپل بدون مشکل میتونید ران بگیرید ؟

چه اروری بهتون میده

اگر پروژه ای دارید که قبلا از اپکامپت نسخه 2 استفاده کردید در لود لایوت مشکل دارید الان و خطا میده باید برید تمام کاستوم ویو هایی که روی نسخه ی 2 داخل دیزاینر گذاشتید الان برید یکبار بازشون کنید همه رو تا قابلیت کاسنوم ویویی که اضافه شده به متریال 3.2 رو بشناسه بعد لایوت رو سیو کنید درست میشه . اگر هم پروژه  ی جدید هم دارید کار میکنید سمپل نتونستید ران بگیرید پس قطعا مشکل از sdk شما هست .  

دوستان دیگه هم من میشناسم بدون مشکل براشون ران شده

post-3132-0-41105500-1467047708_thumb.png

post-3132-0-26663700-1467047709_thumb.png

لینک ارسال

کسی میدونه این ارور واسه چیه؟

رفتم به آدرسی که گفته واونا رو حذف کردم درست شد.

invalid resource directory name: C:\Users\Farzad\Desktop\AppCompatBase\Objects\bin\extra\res2\res/drawable-ldrtl-xxxhdpi-v17
invalid resource directory name: C:\Users\Farzad\Desktop\AppCompatBase\Objects\bin\extra\res2\res/drawable-xxxhdpi-v4
invalid resource directory name: C:\Users\Farzad\Desktop\AppCompatBase\Objects\bin\extra\res2\res/values-b+sr+Latn

حذف کردن اینا کار درستیه؟چطوری میشه بدون حذف این پوشه ها این خطا رو از بین برد چون با بستن برنامه و باز کردن وکامپایل پروژه دوباره اون فولدرها ساخته می شوند.

این ارور هم هست

res\values\theme.xml:3: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name 'Theme.AppCompat.Light.NoActionBar'.
res\values\theme.xml:6: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'colorAccent'.
res\values\theme.xml:4: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'colorPrimary'.
res\values\theme.xml:5: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'colorPrimaryDark'.
res\values\theme.xml:8: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'windowActionBar'.
res\values\theme.xml:7: error: Error: No resource found that matches the given name: attr 'windowNoTitle'.

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

این ورژن جدید بیچاره ام کرده

هر کار میکنم راه نمیفته

تغریبا تمام sdk رو پاک کردم و دوباره دانلود کردم ، راه نیفتاد که نیفتاد

یکی راهنمایی کنه

بلافاصله بعد از کامپایل برنامه ارور میده و برنامه بسته میشه

لینک ارسال

سلام دوستان

این ورژن جدید بیچاره ام کرده

هر کار میکنم راه نمیفته

تغریبا تمام sdk رو پاک کردم و دوباره دانلود کردم ، راه نیفتاد که نیفتاد

یکی راهنمایی کنه

بلافاصله بعد از کامپایل برنامه ارور میده و برنامه بسته میشه

سلام عزیزم اموزش رفع مشکل رو تو اموزشهای تصویری ببینید ایشالا مشکلتون حل خواهد شد.

لینک ارسال

سلام

من از android support 7 هم استفاده میکنم اما بازم ارور اونو میده

لینک ارسال

سلام

من از android support 7 هم استفاده میکنم اما بازم ارور اونو میده

چندتا شات از اس دی کی و پوشه بیلدتولز وسورسی که اروور میده رو بزارید اینجا

لینک ارسال

چندتا شات از اس دی کی و پوشه بیلدتولز وسورسی که اروور میده رو بزارید اینجا

این از اس دی کا

post-4807-0-69262500-1468578191_thumb.png

این از ارور 

post-4807-0-08660200-1468578268_thumb.png

لینک ارسال

این از اس دی کا

attachicon.gifUntitled.png

این از ارور 

attachicon.gifUntitled2.png

فقط همین !!! پس پوشه اکستراس چی؟؟این ارور مربوط به پوشه اکستراس هستش.

لینک ارسال

فقط همین !!! پس پوشه اکستراس چی؟؟این ارور مربوط به پوشه اکستراس هستش.

من هیچی تو پوشه extras ندارم

قبلا همه ی پروژه ها ران میشد نمیدونم چرا با ورژن جدیدش نمیشه

لینک ارسال

من هیچی تو پوشه extras ندارم

قبلا همه ی پروژه ها ران میشد نمیدونم چرا با ورژن جدیدش نمیشه

عزیز دلم ورژن جدید اپکمپکت با بیسیک ۶ و اپدیت پوشه اکستراس که شامل گوگل ریپوزیتوری و ساپورت ریپوزیتوری و...میشه کار میکنه.اموزش رفع مشکل رو میتونید.ازبخش اموزشها ببینید.موفق باشین. :53: :53: :53:

لینک ارسال

سلام . من همه چیو آپدیت کردم. ورژن جدید اپکمپکت با بیسیک ۶ و اپدیت پوشه اکستراس که شامل گوگل ریپوزیتوری و ساپورت ریپوزیتوری و اینا. .

مشکل اینجاست که بدون مشکل کامپایل میکنه اما موقع باز شدن ارور میده و بدبختی اینه که هیچ اروری توی لاگ نشون نمیده... فقط مینویسه Unfortunatly Has Stopped.

هیچ خطایی هم نمیده . چیکار کنم؟

لینک ارسال

ببینید دوست عزیز اگه پروژه های قبلیتون رو بای ورژن جدید باز میکنید، چونکه خصوصیات کاستوم ویوها اضافه شده به AppCompat شما یکبار باید تمام لایوتهاتون رو دوباره طراحی کنید.

موفق تر باشید

لینک ارسال

سلام ممنون . سمپل کتابخونه هم امتحان کردم ولی خراب بود. SDK هم آپدیت کردم. 

لینک ارسال

سلام من از کتابخانه اپ کامپت 1.10 استفاده می کنم در b4a V6.0 و هیچ مشکلی ندارم ولی وقتی برنامه اجرا میشه فروس کلوز میده

لینک ارسال

خوب من ورژن 3.20 رو دانلود کردم ولی یک مشکل وجود دارد و یک سوال اپ کامپت 3.20 مگه پوشه ریسورس و ساپورت v7 نمی خواهد

تصویری از مشکل در اجرای سمپل اپکامپت ورژن 3.20 :

Capture.JPG

لینک ارسال

سلام . من همه چیو آپدیت کردم. ورژن جدید اپکمپکت با بیسیک ۶ و اپدیت پوشه اکستراس که شامل گوگل ریپوزیتوری و ساپورت ریپوزیتوری و اینا. .

مشکل اینجاست که بدون مشکل کامپایل میکنه اما موقع باز شدن ارور میده و بدبختی اینه که هیچ اروری توی لاگ نشون نمیده... فقط مینویسه Unfortunatly Has Stopped.

هیچ خطایی هم نمیده . چیکار کنم؟

سلام مراجعه کنید به بخش آموزشها یه پست مربوط به رفع مشکل قرار دادم طبق اون عمل کنید .درست میشه.فقط لطفا دقیقا مراحل رو انجام بدین.

لینک ارسال

سلام من از کتابخانه اپ کامپت 1.10 استفاده می کنم در b4a V6.0 و هیچ مشکلی ندارم ولی وقتی برنامه اجرا میشه فروس کلوز میده

سلام مراجعه کنید به بخش آموزشها یه پست مربوط به رفع مشکل قرار دادم طبق اون عمل کنید .درست میشه.فقط لطفا دقیقا مراحل رو انجام بدین.

لینک ارسال

خوب من ورژن 3.20 رو دانلود کردم ولی یک مشکل وجود دارد و یک سوال اپ کامپت 3.20 مگه پوشه ریسورس و ساپورت v7 نمی خواهد

تصویری از مشکل در اجرای سمپل اپکامپت ورژن 3.20 :

Capture.JPG

منم همین مشکل دارم

لینک ارسال

سلام لطفا لینک بده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...