رفتن به مطلب

اکانت توسعه دهنده گوگل پلی + کاملا تایید شده با مدارک + کارت بانکی فیزیکی بین المللی (ویزا کارت)

Dev-Iran.Com

ارسال‌های توصیه شده

عرض سلام و احترام خدمت کاربران عزیز سایت اسرسنتر

با توجه به تحریم های وضع شده یکی از مشکلات مهم برای توسعه دهندگان حرفه ای و حتی نیم حرفه ای کار با مارکت های جهانی مانند آیتیونز و گوگل پلی هست.

شاید خیلی از عزیزان کار کردن در مارکت های خارجی رو به صرفه ندونن . چون قبلا دیدن برنامه های ایرانی در مارکت های داخلی بیشتر از گوگل پلی دانلود شده !

این موضوع کاملا درسته . ویک دلیل بزرگ داره . اونم اینه که کاربرای فارسی گوگل پلی از کاربرای مارکت های داخلی کمترن یعنی یه برنامه فارسی شما نمیتونه بیشتر از مارکت داخلی مورد استقبال قرار بگیره.

اما چطور میشه به گوگل پلی به عنوان یه صندوق پر از طلا نگاه کرد ؟

بزارید اول یه مرور کنیم.

شما یه برنامه ساختید قصد انتشار در گوگل پلی دارید . یه نکنته خیلی خیلی مهم وجود داره . شما فقط برای برنامتون زبان فارسی تعبیه کردید. خب وقتی شما برنامه رو منتشر میکنن نباید انتظار داشته باشید . افراد انگلیسی زبان یا زبان هایی غیر از زبان فارسی برنامتون رو دانلود کنن. چون  شما با تک زبانه کردن برنامه اونهم به فارسی قبلا اعلام کردید که نیاز به کاربر غیر ایرانی ندارید.

کلید موفقیت شما در بالا ذکر شد. 

موفقیت = برنامه با چند زبان از جمله انگلیسی + کیفیت ساخت خوب + کارایی در حد متوسط

شاید شما بجز زبان انگلیسی  در برنامتون دو مورد اخری رو به صورت کامل و عالی رعایت کرده باشید. اما این کافی نیست . این زبان برنامه هست که باعث موفقیت و ورود به بازار های جهانی میشه.

شما میتونید همین الان به مارکتی مثل بازار برید یه برنامه خارجی که احساس میکنید خیلی در بازار معروف هست رو انتخاب کنید. تعداد دانلود اون برنامه  رو با تعداد دانلود برنامه در گوگل پلی مقایسه کنید. چیزی که به قاعده مشاهده میکنید تفاوت بسیار فاحش هست . بین دانلود در مارکت  بازار و گوگل پلی.

شاید بد نباشه یه مقایسه ای هم بین تعداد کاربرای مارکتی مثل بازار با گوگل پلی انجام بدیم.

تعداد کاربران بازار =  حداکثر 30 میلیون نفر

تعداد کاربران گوگل  پلی = نا معلوم !!!     ( جواب این سئوال در سایت داده شده ، حتما به بخش درگوگل پلی چه میگذرد برید و اون سه متن رو مطالعه کنید )

مخلص کلام:

گروه ماه (گروه توسعه دهندگان ایران) بعد از دوسال کار به صورت غیر رسمی شروع به ایجاد یک وبسایت در زمینه ارائه خدمات به توسعه دهندگان عزیز کرده و قصد داره در کنار کسب درامد از این راه کمکی باشه برای برنامه نویس های عزیز کشورمون.

خدمتی که فعلا از طرف ما ارائه میشه ، اکانت توسعه دهندگی گوگل پلی هست که شامل موار زیر میشه :

1-کاملا تایید شده با هویت شما

2-دارای مدارک برای تایید هویت و اعتبار سنجی

3-دارای کارت بانکی بین المللی فیزیکی + ارسال کارت به آدرس شما در ایران

4-یک عدد سرور با ای پی اختصاصی رایگان برای یک ماه ( ماه اول )

5-قابلیت انتشار برنامه های رایگان ، پولی ، پرداخت درون برنامه ای  ( قرار دادن برنامه های پولی برای بعضی از کشور هایی که حتی تحریم هم نیستن ممکن نیست - میتونید با مراجعه به بخش قوانین گوگل استور مشاهده کنید ) اما اکانت های ما هیچ محدودیتی ندارن.

• پسندیدن 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش من سایت شما رو دیدم. مبلغ یکم گرون نیس؟ 

• پسندیدن 3
لینک ارسال

سلام

ویزا کارت فیزیکی هست؟(شماره حساب داره)

برای کدوم کشور هست؟و هزینه شارژ؟

با تشکر

• پسندیدن 2
لینک ارسال

از طریق این ویزا کارت میشه از سایت های دیگه هم که میخواهیم خرید کنیم؟ شما در نظر بگیرید یک برنامه دارم که License اون رو باید خرید

با این ویزا کارت میشه کارهای دیگه به جز گوگل پلی هم انجام داد یا خیر؟؟؟

دوم اینکه میتونیم از طریق ویزا کارتمون مبلغی رو کارت به کارت کنیم به حساب ویزا کارت یا Paypal و ... دیگه ؟؟؟

فرق کارت شما با حساب Paypal چیه ؟

• پسندیدن 3
لینک ارسال

سلام

ویزا کارت فیزیکی هست؟(شماره حساب داره)

برای کدوم کشور هست؟و هزینه شارژ؟

با تشکر

سلام

بله ، ویزا کارت فیزیکی هست و به آدرس شما در ایران ارسال میشه.

از یک موسسه مالی و اعتباری در امارات متحده عربی صادر میشه.

هزینه شار اولیش بستگی به مبلغی که مد نظرتون هست داره.

شما میتونید قبل سفارش اعلام کنید که به مبلغ بیشتری نیاز دارید تا به همان اندازه کارت شارژ شود.

لینک ارسال

سلام

بله ، ویزا کارت فیزیکی هست و به آدرس شما در ایران ارسال میشه.

از یک موسسه مالی و اعتباری در امارات متحده عربی صادر میشه.

هزینه شار اولیش بستگی به مبلغی که مد نظرتون هست داره.

شما میتونید قبل سفارش اعلام کنید که به مبلغ بیشتری نیاز دارید تا به همان اندازه کارت شارژ شود.

به دفعات قابل شارژ هست؟

کارت travelezcard هست؟

هزینه کارت 45000 هست؟

لینک ارسال

از طریق این ویزا کارت میشه از سایت های دیگه هم که میخواهیم خرید کنیم؟ شما در نظر بگیرید یک برنامه دارم که License اون رو باید خرید

با این ویزا کارت میشه کارهای دیگه به جز گوگل پلی هم انجام داد یا خیر؟؟؟

دوم اینکه میتونیم از طریق ویزا کارتمون مبلغی رو کارت به کارت کنیم به حساب ویزا کارت یا Paypal و ... دیگه ؟؟؟

فرق کارت شما با حساب Paypal چیه ؟

سلام.

بله این ویزا کارت قابلیت خرید هم داره . هیچ فرقی در خرید با بقیه کارت های صادره از ویزا نداره.

هر سایتی که امکان خرید با ویزا رو داشته باشه میتونید از این کارت برای خرید ازش استفاده کنید.

بله به اکانت شما در PayPal هم وصل میشه.

تفاوت های زیادی بین کارت هایی که در ایران وجود داره با کارت های ویزا و مستر وجود داره. بله امکان انتقال وجه وجود داره . منتها هیچ پیشخوانی برای استفاده از این کارت ها چه ویزا و چه مستر در ایران وجود نداره . برای انتقال وجه باید این کارو انجام بدید : کارت رو به حسابتون در پی پل وصل کنید. موجودی کارت رو به پی پل انتقال بدید و و از موجودی پی پل به حساب فرد دیگه انتقال وجه انجام بدید.

فرق بین پی پل و کارت های بانکی :

کارت های بانکی اساسا از پشتوانه یک بانک یا موسسه مالی برخوردار هستند . ماننده همان چیزی که در ایران شاهدش هستیم.

اما پی پل یک درگاه هست . که میتونیم با درگاه زرین پال در ایران مقایسش کنیم. که کار هردو پول مجازی هست.

• پسندیدن 1
لینک ارسال

داداش من سایت شما رو دیدم. مبلغ یکم گرون نیس؟ 

سلام 

شاید اینطور به نظر برسه اما با شرایطی که امروزه وجود داره و با هزینه هایی که باید برای افتتاح حساب پرداخت کرد. نمیشه گفت گرون هست.

البته خبر خوب اینکه : به مناسبت عید سعید فطر در همان روز تخفیفی اعمال خواهد شد که . به زودی اعلام میشه.

• پسندیدن 1
لینک ارسال

سلام.

بله این ویزا کارت قابلیت خرید هم داره . هیچ فرقی در خرید با بقیه کارت های صادره از ویزا نداره.

هر سایتی که امکان خرید با ویزا رو داشته باشه میتونید از این کارت برای خرید ازش استفاده کنید.

بله به اکانت شما در PayPal هم وصل میشه.

تفاوت های زیادی بین کارت هایی که در ایران وجود داره با کارت های ویزا و مستر وجود داره. بله امکان انتقال وجه وجود داره . منتها هیچ پیشخوانی برای استفاده از این کارت ها چه ویزا و چه مستر در ایران وجود نداره . برای انتقال وجه باید این کارو انجام بدید : کارت رو به حسابتون در پی پل وصل کنید. موجودی کارت رو به پی پل انتقال بدید و و از موجودی پی پل به حساب فرد دیگه انتقال وجه انجام بدید.

فرق بین پی پل و کارت های بانکی :

کارت های بانکی اساسا از پشتوانه یک بانک یا موسسه مالی برخوردار هستند . ماننده همان چیزی که در ایران شاهدش هستیم.

اما پی پل یک درگاه هست . که میتونیم با درگاه زرین پال در ایران مقایسش کنیم. که کار هردو پول مجازی هست.

کمال تشکر از توضیحات کاملتون

کارت ها اعتبار یک ساله دارند ؟

بعد از اینکه اعتبار کارت ها تموم شد باید چیکار کرد؟ شما در نظر بگیرید الان 11 ماه گذشته و 1 ماه دیگه اعتبار کارت تموم هست

چه کارهایی باید انجام بدیم تا در صورت نیاز تمدید بشه؟ چه هزینه هایی داره؟

سوال آخر هم اینکه:

شما در نظر بگیرید من الان ویزا کارتم 30 دلار اعتبار داره... اگه بخوام افزایش اعتبار کنم باید چیکار کنم؟

و در مورد این تخفیف روز عید هم حتما بهش فکر کنید و امروز اطلاع رسانی کنید تا ما دست و پامون رو جمع و جور کنیم  :dance2:

• پسندیدن 2
لینک ارسال

کمال تشکر از توضیحات کاملتون

کارت ها اعتبار یک ساله دارند ؟

بعد از اینکه اعتبار کارت ها تموم شد باید چیکار کرد؟ شما در نظر بگیرید الان 11 ماه گذشته و 1 ماه دیگه اعتبار کارت تموم هست

چه کارهایی باید انجام بدیم تا در صورت نیاز تمدید بشه؟ چه هزینه هایی داره؟

سوال آخر هم اینکه:

شما در نظر بگیرید من الان ویزا کارتم 30 دلار اعتبار داره... اگه بخوام افزایش اعتبار کنم باید چیکار کنم؟

و در مورد این تخفیف روز عید هم حتما بهش فکر کنید و امروز اطلاع رسانی کنید تا ما دست و پامون رو جمع و جور کنیم  :dance2:

خواهش میکنم

بله اعتبار کارت ها یک سال هست.

بعد از پایال اعتبار پیشنهاد میشه کارت دیگه ای رو تهیه کنید . چون این کارتها هر یک سال یک بار باید تعویض بشن و برخلاف اونچه در ایران هست که با هزینه ی کم میشه کارت رو تعویض کرد. تعویض کارت در امارات مقداری پر هزینه تر هست و از جهتی هزینه ارسالش به ایران هم هزینش رو بیشتر میکنه.

ما در حال پیگیری برای ارائه یک کارت با اعتبار سه ساله همراه با شماره حساب و شماره بین المللی سوئیفت و همچنین حک شدن نام متقاضی رو کارت هستیم. که پیشبینی میشه قیمت این کارت های حدودا 330 تا 340 هزار تومان تمام بشه. (البته برای این کارت ها باید پاسپورت داشته باشید)

برای افزایش اعتبار میتونید از پی پل کمک بگیرید . پی پل رو شارژ کنید و موجودی مورد نظرتون رو به کارت انتقال بدید.

در مورد تخفیف هم عرض کنم که انشالله عید سعید فطر روز چهارشنبه باشه . ما از ساعت 9 صبح سه شنبه تا ساعت 9 صبح پنج شنبه یک تخفیف به مبلغ واقعا ناقابل 20 هزار تومان به همه عزیزان خواهیم داد. که هزینه حساب به 350 هزار تومان کاهش پیدا میکنه.

تخفیفی که دادیم واقعا ناقابله اما بضاعت ما هم در همین حده.

• پسندیدن 1
لینک ارسال

@@Dev-Iran.Com, اختیار دارید

خیلی هم خوبه

فقط یک موضوع... برای افتتاح حساب پی پل وریفای شده دردسر های زیادی وجود داره

آدرس و شماره تماس و کد پستی و ....  که خودتون بدون تردید خیلی بهتر از من از این موارد اطلاع دارید.

این موضوع چطور قابل حل هستش؟ 

• پسندیدن 1
لینک ارسال

@@Dev-Iran.Com, اختیار دارید

خیلی هم خوبه

فقط یک موضوع... برای افتتاح حساب پی پل وریفای شده دردسر های زیادی وجود داره

آدرس و شماره تماس و کد پستی و ....  که خودتون بدون تردید خیلی بهتر از من از این موارد اطلاع دارید.

این موضوع چطور قابل حل هستش؟ 

بله . پی پل هم سختگیری های زیادی در زمینه ایجاد اکانت داره . اما ما میتونیم با قیمت نهایتا 250 هزار تومان این اکانت رو برای شما ایجاد کنیم.

منتها فعلا پیشنهاد میشه دنبال این  اکانت نباشید .  پیشنهاد ما اینه که اول برنامه در گوگل پلی منتشر کنید. و بعد اینکه درآمدی کسب کردید . دنبال این اکانت و موارد مورد نیازش باشید.

یه خبر خوب برای حرفه ای ها هم وجو داره اونم اینه که : سرویس هایی مثل StartApp یا InMobi و... وجود داره که علاوه بر پرداخت به ازای کلیک . به ازای نمایش و همچنین نصب نرم افزار شما هم پول میده. که اگه بخوایم با سرویسی مثل عدد مقایسش کنیم . قطع به یقین به این نتیجه میرسید که سرویس عدد در واقع یک کلاه برداری بزرگ هست.

(البته شرایط کار کردن با این سرویس ها داشتن برنامه در گوگل پلی هست)

لینک ارسال

یه سوال ابتدایی

چطور مبلغی که تو ویزا هست رو به ایران بیاریم؟

خواهش میکنم .

سئوال شما خیلیم ابتدایی نیست.

برای نقدر کردن موجودی کارت دو راه وجود داره که بنده با عنوان مستقیم و غیر مستقیم تقسیم بندیش میکنم.

راه اول ، راه مستقیم : به یک صرافی معتبر که دستگاه پوز ویزا داشته باشد مراجعه کنید . که در تهران میشه صرافی گاندی رو مثال زد . اونجا از طریق دستگاه پوز،پول رو به حساب صراف انتقال میدید و معادل ریالی در یافت میکنید.

راه دوم ، راه غیر مستقیم : ایجاد یک حساب پی پل و انتقال موجودی کارت به حساب پی پل و تبدیل معادل ریالی موجودی در صرافی های انلاین.

راه دوم معمولا پیشنهاد نمیشه. چون در بین نقل و انتقالات حدودا از 1 تا 5 درصد کل موجودیتون برای کارمزد های ویزا و پی پل کم میشه.

• پسندیدن 1
لینک ارسال

سلام خسته نباشید این اکانت که به ما میدین مال چه کشوریه؟چون اگه کاربرا بفهمن برنامه ایرانیه دیگه نمیخرن

لینک ارسال

سلام خسته نباشید این اکانت که به ما میدین مال چه کشوریه؟چون اگه کاربرا بفهمن برنامه ایرانیه دیگه نمیخرن

مدارک هویتی و کارت صادر شده از کشور امارات متحده عربی هست.

مسئله ای که مطرح کردید . اصلا وجود نداره که بفهمن شما ایرانی هستید از شما برنامه نخرن !!!

مورد دوم اینکه قبلا هم به دوستان پیشنهاد کردم . برنامه میسازید حتما زبان انگلیسی بهش اضافه کنید و حتی اسکرین شات هایی که در توضیحات قرار میدید مربوط به بخش زبان انگلیسی باشه.

قصد جسارت ندارم  .  اما بعضی اوقات دوستان مسائلی رو مطرح میکنن که خود بنده که بیشتر از دوسال هست در این زمینه فعالیت میکنم تا الان نشنیدم.

قضیه ای که شما مطرح کردید بر میگرده به تولید برنامه های بی کیفیت. 

برای مثال اگه شناسه شما در بازار برای کاربران یاد آور برنامه های بی کیفیت باشه ، خب این باعث میشه استقبال کمتری از برنامتون صورت بگیره.

در گوگل پلی هم این موضوع توسعه دهنده ای که معروف به تولید برنامه های بی کیفیت باشه وجود داره . اما خیلی نگران کننده نیست . چون میشه گفت 90 درصد کاربرا موقع دریافت برنامه به شناسه توسعه دهنده توجه نمیکنن.

لینک ارسال

مدارک هویتی و کارت صادر شده از کشور امارات متحده عربی هست.

مسئله ای که مطرح کردید . اصلا وجود نداره که بفهمن شما ایرانی هستید از شما برنامه نخرن !!!

مورد دوم اینکه قبلا هم به دوستان پیشنهاد کردم . برنامه میسازید حتما زبان انگلیسی بهش اضافه کنید و حتی اسکرین شات هایی که در توضیحات قرار میدید مربوط به بخش زبان انگلیسی باشه.

قصد جسارت ندارم  .  اما بعضی اوقات دوستان مسائلی رو مطرح میکنن که خود بنده که بیشتر از دوسال هست در این زمینه فعالیت میکنم تا الان نشنیدم.

قضیه ای که شما مطرح کردید بر میگرده به تولید برنامه های بی کیفیت. 

برای مثال اگه شناسه شما در بازار برای کاربران یاد آور برنامه های بی کیفیت باشه ، خب این باعث میشه استقبال کمتری از برنامتون صورت بگیره.

در گوگل پلی هم این موضوع توسعه دهنده ای که معروف به تولید برنامه های بی کیفیت باشه وجود داره . اما خیلی نگران کننده نیست . چون میشه گفت 90 درصد کاربرا موقع دریافت برنامه به شناسه توسعه دهنده توجه نمیکنن.

نه برنامه. من که همش انگلیسیه.حقیقتش من خودم اقامت امارات رو دارم ولی خب در حال حاضر نمیصرفه برم دبی اونجا حساب باز کنم و این چیزا پس شما میتونین همه کاراشو انجام بدید ؟بعدش گوگل پول رو به چه حسابی واریز میکنه؟اون حساب وریفای شده هستش که به ما میدین؟

• پسندیدن 1
لینک ارسال

نه برنامه. من که همش انگلیسیه.حقیقتش من خودم اقامت امارات رو دارم ولی خب در حال حاضر نمیصرفه برم دبی اونجا حساب باز کنم و این چیزا پس شما میتونین همه کاراشو انجام بدید ؟بعدش گوگل پول رو به چه حسابی واریز میکنه؟اون حساب وریفای شده هستش که به ما میدین؟

بسیار عالی .

گوگل در مرحله اول تمام موجودی شما رو به والت شما در گوگل واریز میکنه . بعد از طریق والت شما تصمیم میگیرید که پول رو به کدوم کارت انتقال بدید.

بله عزیز ، حساب ها ویرفای شده هستن. (هیچ حسابی بدون ویرفای اجازه فعالیت و دسترسی به پنل رو نداره)

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...