رفتن به مطلب

الگوریتم یا فلوچارت برنامه

peiman3d

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من میخوام یه برنامه شروع کنم ولی تو فلوچارتش موندم

برنامه برای ثبت مرخصی و ثبت اضافه کار هست

به این صورت که سه تا شیفت کاری داریم ABC

که روزانه دو شیفت سر کار و یک شیفت تعطیل هست

حالا هر شخص تو هر شیفتی میتونه نهایت برای ده روز آینده درخواست مرخصی بده یا درخواست اضافه کار

یعنی فرد پس از لاگین کردن و وارد سایت شدن باید یه تاریخ نهایت تا ده روز آینده انتخاب کنه و درخواست مرخصی رو ثبت کنه

مهمتر از همه گزارش گیری از درخواست ها هستش

یعنی تو گزارش مثلا فردا باید نشون بده فلان شخص از شیفت A و شخص دیگر از شیفت B درخواست مرخصی داده اند و اشخاصی هم از شیفت C درخواست اضافه کار دادن

در کل الان نمیدونم اطلاعات رو چطوری تو دیتابیسا ذخیره کنم و نیاز به چند دیتابیس دارم یا اصلا شاید روشهای دیگه هم باشه

لطفا اساتید راهنمایی کامل کنند

با تشکر فراوان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من میخوام یه برنامه شروع کنم ولی تو فلوچارتش موندم

برنامه برای ثبت مرخصی و ثبت اضافه کار هست

به این صورت که سه تا شیفت کاری داریم ABC

که روزانه دو شیفت سر کار و یک شیفت تعطیل هست

حالا هر شخص تو هر شیفتی میتونه نهایت برای ده روز آینده درخواست مرخصی بده یا درخواست اضافه کار

یعنی فرد پس از لاگین کردن و وارد سایت شدن باید یه تاریخ نهایت تا ده روز آینده انتخاب کنه و درخواست مرخصی رو ثبت کنه

مهمتر از همه گزارش گیری از درخواست ها هستش

یعنی تو گزارش مثلا فردا باید نشون بده فلان شخص از شیفت A و شخص دیگر از شیفت B درخواست مرخصی داده اند و اشخاصی هم از شیفت C درخواست اضافه کار دادن

در کل الان نمیدونم اطلاعات رو چطوری تو دیتابیسا ذخیره کنم و نیاز به چند دیتابیس دارم یا اصلا شاید روشهای دیگه هم باشه

لطفا اساتید راهنمایی کامل کنند

با تشکر فراوان

سلام دوست عزیز ،

چیز پیچیده ای نیست . ایجاد یک Table برای همه در خواست ها کافیه ، توی این تیبل Column هایی نظیر شیفت کاری فرد درخواست دهنده ، نوع درخواست ، تاریخ درخواست و... وجود داره . برای هر درخواست ، این مقادیر رو از کاربر دریافت و به Table اضافه می کنید .

مقادیربرای شیفت کاری میتونه a ، b یا C باشه . نوع درخواست میتونه مرخصی یا اضافه کار باشه . و تاریخ هم امکان داره هر زمانی باشه .

موفق و موئد باشید !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...