رفتن به مطلب

نرم افزار ← #خبر_محرمانه (کوتاه، فوری، مهم)

ارسال‌های توصیه شده

ورژن جدید:

+بهبود گرافیک 

+اضافه شدن دسته بندی

اپلیکیشنی برای دریافت فوری ترین و محرمانه ترین اخبار ایران و جهان

لینک برنامه :

سلام دوستان ، برنامه جدیدم که حدودا تو دو روز مراحل کدنویسی ، طراحی و.. انجام شد ، واسه طراحی برنامه سعی کردم از استانداردهای متریال دیزاین استفاده کنم اما قابل توجه دوستان که من از امکانات پیشفرض بیسیک استفاده کردم و کتابخانه های مربوط به متریال دیزاین رو اصن راه اندازی نکردم و به نظرم تقریبا 80% متریال دیزاین رو میشه رو همین نسخه پیشفرض بیسیک هم اجرا کرد فقط کمی نیاز به خلاقیت داره

اما راجع به ایده برنامه هم بگم که این برنامه درسته از rss استفاده میکنه ولی خبر ها توسط خود من تو فایل xml روی هاست شخصیم نوشته میشه و از این نظر با سایر برنامه های مشابه که از rss سایت های خبری استفاده میکنن و هر خبری توشون به صورت خودکار قرار میگیره ، متفاوته

ایده کی برنامه هم این بوده که مهمترین اخبار به خلاصه ترین شکل ممکن به دست کاربر برسه ، واسه خبرهای خیلی مهم یا مثلا نتایج بازی ها و.. هم از سرویس عالیه پوشه، برای ارسال نوتیفیکیشن استفاده کردم

یه چیزم بگم ، اینکه خبرها به کوتاهترین شکل به دست کاربر برسه ایده ای بود که از توییتر گرفتم و به نظرم تو دنیای امروز چیز خوبیه که یه اپلیکیشن باشه که خبرهای مهم و گلچین شده رو به خلاصه ترین شکل ممکن به دست کاربر برسونه و نیاز نباشه کاربر یه متن یه صفحه ای بخونه تا بخواد یه خبر رو متوجه بشه بجاش با یه نگاه کردن بتونه خبرهای مهم و گلچین شده مطالعه کنه

تقریبا همه ی خبرها (مخصوصن خبرهای جدید) هشتگ دارن و البته این ایده هم دارم که به زودی تو آپدیت بعدی خبرها بر اساس هشتگ دسته بندی بشن  (دسته بندی اضافه شد)

البته هدفم از ساخت این نرم افزار بیشتر یادگیری بود ، نه اینکه بخوام یه نرم افزار کامل و بی نقص باشه

چون هدفم یادگیری و پیشرفته خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم،ممنون از همه

اگه برنامه مورد استقبال قرار بگیره امکاناتی که تو ورژن بعدی اضافه میشه :

← اضافه شدن تاریخ و ساعت خبرها

+ ایده های شما

دوستان چون برنامه رایگانه و حجمش خیلی کمه(یک مگ) خوشحال میشم دانلود کنین و نظر بدین تا به امید خدا برنامه بیاد بالا

یه اسکرین شات از برنامه ( بقیه تو بازار هست)

1.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حرفه ایی نیست اصلا

ممنون از نظرتون  ♥ 

اگه ایده ای واسه بهتر شدن دارین بگین ممنون میشم

لینک ارسال

سلام ،

گرافیک خیلی خوبه. اما برای هر آیتم بهتره یک سایه (Evaltion) قرار بدید تا به متریال نزدیک تر بشه.

ایده هم جالبه.

در کل نمره 19 .

موفق باشید

لینک ارسال

ایده عالیه ولی گرافیک یکم توی ذوق میزنه

دکمه FAB رو هم فکر کنم با عکس درست کردید!

مشخصات هاست خودتون رو میشه بگید دقیقا؟ و این که از کدوم سایت خریدید؟

لینک ارسال

ایده واقعا عایه من خوشم اومد ، روش حتما کار کنید و تبلیعات کنید 100% برنامه موفقی میشه

لینک ارسال

نه خوشم اومد هم گرافیک و هم ایده اتون عالی

پیشنهادی که میتونم بهتون بدم این هستش که کتابخانه ای هست که ویو ها سایه میده حتما استفاده کن

سایه اگه بدی به اون پنل هات واقعا قشنگ میشه

اون دکمه ی شناور رو هم شبیه ی خود اکشن بارت بکنی جالب تر میشه

تو نسخه ی بعدی هم سعی کن ویجت هم بزاری براش جالب میشه

به امید موفقیت - راستی تبلیغات عدد هم بزار :دی :DD:

نمره ما هم 18

لینک ارسال

خوبه :) خیلی خوب اما خیلی جا داره و اگه اپدیت منظم داشته باشین و امکانات اضافه کنین مطمئنن استقبال میشه

خب حالا ی چندتا مورد بگم 
شما ک متریال زدین بیاین و پنل هاتون رو با کارد ویو طراحی کنین

دسته بندی اضافه کنید ( سیاسی - اقتصادی و و و)

اون هشتگ ها هم اگه بتونین قابلیت کلیک شدن بزارید بهتره ک وقتی کلیک شد عین بقیه شبکه های اجتماعی بهقیه پست ها با همون هشتگ دیده بشه

بهتره فب رو سمت دیگه قرار بدین چون برنامه فارسیه و راستچین :)

سایز فب باید 56 باشه و سایز یکون توی فب هم باید اگ اشتباه نکنم نصف فب باشه

و اینکه سایه تولبارتون رو میتونید با یه تصویر گرادینت از رنگ (#e5e5e5 - تا - #ffffff) ایجاد کنید و از زیر تولبار تا 4 دیپ ارتفاع بدین بهش) ( اینارو خودم روی پروژه خودم پیاده کردم )

اینکه بتونین یه انیمیشن برای لود شدن پنل ها بهش بدید عالی میشه ! 

موفق باشین :):areuok:

و یه مورد دیگ من متوجه شدم انگاری فب رو با درصد ایکس و وای مقدار دادین که کشیده شده 

توی دیزاینر باید و فب رو از سمت پایین و چپ 32 دیپ فاصله بدید استانداردشه

:)

کلمه سایه رو یادم رفته بود 

لینک ارسال

سلام ،

گرافیک خیلی خوبه. اما برای هر آیتم بهتره یک سایه (Evaltion) قرار بدید تا به متریال نزدیک تر بشه.

ایده هم جالبه.

در کل نمره 19 .

موفق باشید

نه خوشم اومد هم گرافیک و هم ایده اتون عالی

پیشنهادی که میتونم بهتون بدم این هستش که کتابخانه ای هست که ویو ها سایه میده حتما استفاده کن

سایه اگه بدی به اون پنل هات واقعا قشنگ میشه

اون دکمه ی شناور رو هم شبیه ی خود اکشن بارت بکنی جالب تر میشه

تو نسخه ی بعدی هم سعی کن ویجت هم بزاری براش جالب میشه

به امید موفقیت - راستی تبلیغات عدد هم بزار :دی :DD:

نمره ما هم 18

ایده واقعا عایه من خوشم اومد ، روش حتما کار کنید و تبلیعات کنید 100% برنامه موفقی میشه

ایده عالیه ولی گرافیک یکم توی ذوق میزنه

دکمه FAB رو هم فکر کنم با عکس درست کردید!

مشخصات هاست خودتون رو میشه بگید دقیقا؟ و این که از کدوم سایت خریدید؟

خیلی خیلی ممنون از نظرات شما اساتید گرامی 

همونطور که گفتید تغییراتی تو برنامه دادم و برای هر آیتم سایه دادم که امیدوارم از نظرشما گرافیک بهبود پیدا کرده باشه  ♥

به امید خدا تو آپدیت بعدی(تا فردا) تاریخ و ساعت هر خبر قرار میگیره و اگه استقبال خوب باشه تو آپدیت های بعدی دسته بندی بر اساس تگ ها اضافه میشه

اینم یه اسکرین شات از تغییر گرافیک جدید

1.png

لینک ارسال

خوبه :) خیلی خوب اما خیلی جا داره و اگه اپدیت منظم داشته باشین و امکانات اضافه کنین مطمئنن استقبال میشه

خب حالا ی چندتا مورد بگم 

اون هشتگ ها هم اگه بتونین قابلیت کلیک شدن بزارید بهتره ک وقتی کلیک شد عین بقیه شبکه های اجتماعی بهقیه پست ها با همون هشتگ دیده بشه

بهتره فب رو سمت دیگه قرار بدین چون برنامه فارسیه و راستچین :)

سایز فب باید 56 باشه و سایز یکون توی فب هم باید اگ اشتباه نکنم نصف فب باشه

و اینکه تولبارتون رو میتونید با یه تصویر گرادینت از رنگ (#e5e5e5 - تا - #ffffff) ایجاد کنید و از زیر تولبار تا 4 دیپ ارتفاع بدین بهش) ( اینارو خودم روی پروژه خودم پیاده کردم )

اینکه بتونین یه انیمیشن برای لود شدن پنل ها بهش بدید عالی میشه ! 

موفق باشین :):areuok:

و یه مورد دیگ من متوجه شدم انگاری فب رو با درصد ایکس و وای مقدار دادین که کشیده شده 

توی دیزاینر باید و فب رو از سمت پایین و چپ 32 دیپ فاصله بدید استانداردشه :)

فوق العاده ممنون از اینکه وقت گذاشتین واسه نقد برنامه  ♥

حتما حتما حتما از توضیحاتی که دادین استفاده میکنم و طراحی های برنامه برای نزدیک تر شدن به استاندارد متریال طبق گفته هاتون انجام میشه  ♥

لینک ارسال

سلام ،

بنده یک توصیه داشتم برای بهتر شدن برنامه: در ویرایش جدید سایه پنل به خوبی قرار داده نشده و بهتره کل پنل رو بگیره.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام ،

بنده یک توصیه داشتم برای بهتر شدن برنامه: در ویرایش جدید سایه پنل به خوبی قرار داده نشده و بهتره کل پنل رو بگیره.

موفق باشید

خیلی خیلی ممنون ، منظورتون اینه که سمت راست و چپ هم سایه دار بشه؟ 

لینک ارسال

خیلی خیلی ممنون ، منظورتون اینه که سمت راست و چپ هم سایه دار بشه؟ 

بله و همچنین بالا هم ،

البته سایه رو Blur کنید؛ باید عکس رو توی فتوشاپ بسازید و توی B4A به عنوان پس زمینه پنل خودتون قرار بدید. توی گوگل جستجو کنید "آموزش دادن سایه در فتوشاپ".

موفق و مؤید باشید

لینک ارسال

جالبه

کارت ویو انگار ی چیزی کم داره

پیشنهاد میکنم باتن اشتراک و کپی رو زیرشون اضافه کنید

لینک ارسال

خوبه  :) خیلی خوب اما خیلی جا داره و اگه اپدیت منظم داشته باشین و امکانات اضافه کنین مطمئنن استقبال میشه

خب حالا ی چندتا مورد بگم 

+دسته بندی به برنامه اضافه شد

اسکرین شات های جدید +آپدیت برنامه تو بازار قرار گرفت

چندتا اسکرین شات از آپدیت جدید (اضافه شدن دسته بندی)

1.png

2.png

لینک ارسال

این به درد من میخوره ، تو چند دقیقه هر چی خبره دستم میاد!!

خوب گرافیک خیلی سادست این خوبه ولی ایده من اینه که ساعت و روز خبر با فونت کوچیک بالای هر خبر قرار بگیره و قابلیت حذف و ارسال خبر پایین هر خبر

با کشیدن منو به طرفین رنگها عوض بشن مثلا اخبار اقتصادی سبز و اخبار سیاسی قرمز و ...

ایده خوبه ولی ایکون افتضاحه . این برنامه نمیگیره مگر اینکه واسش تبلیغات بشه. من 14 میدم و دان هم کردم. موفق باشید

لینک ارسال

خیلی خیلی ممنون از نظرات شما اساتید گرامی 

همونطور که گفتید تغییراتی تو برنامه دادم و برای هر آیتم سایه دادم که امیدوارم از نظرشما گرافیک بهبود پیدا کرده باشه  ♥

به امید خدا تو آپدیت بعدی(تا فردا) تاریخ و ساعت هر خبر قرار میگیره و اگه استقبال خوب باشه تو آپدیت های بعدی دسته بندی بر اساس تگ ها اضافه میشه

اینم یه اسکرین شات از تغییر گرافیک جدید

Screenshot_2016_07_28_22_51_34.png

از دیزاین ساپورت برای تب هات استفاده کردی؟

لینک ارسال

از دیزاین ساپورت برای تب هات استفاده کردی؟

نه کلا از تب هاست استفاده نکردم ، 

از HorizontalScrollView و باتون استفاده کردم دوست عزیز  ♥

لینک ارسال

این به درد من میخوره ، تو چند دقیقه هر چی خبره دستم میاد!!

خوب گرافیک خیلی سادست این خوبه ولی ایده من اینه که ساعت و روز خبر با فونت کوچیک بالای هر خبر قرار بگیره و قابلیت حذف و ارسال خبر پایین هر خبر

با کشیدن منو به طرفین رنگها عوض بشن مثلا اخبار اقتصادی سبز و اخبار سیاسی قرمز و ...

ایده خوبه ولی ایکون افتضاحه . این برنامه نمیگیره مگر اینکه واسش تبلیغات بشه. من 14 میدم و دان هم کردم. موفق باشید

خیلی خیلی ممنون از نظرتون

بله به زودی ساعت و روز خبر به همون شکل که ایده دادید اضافه میشه به برنامه

عوض شدن رنگها هم ایده فوق العاده ای بود که ممنونم گفتید ، حتما اضافه میشه  ♥

آیکون هم یکی از دوستان قرار بود یه آیکون حرفه ای بزنه ولی بدقولی کرد واسه همین یه ایده که به ذهنم اومد این بود کلمه (م) که اول حرف محرمانه هست رو به عنوان آیکون بزارم و از یه طرف دیگه میخواستم آیکون اونقد ساده باشه که وقتی کاربر آیکون رو تو صفحه انبوه برنامه هاش ببینه بدون نیاز به اینکه اسم برنامه رو بخونه بفهمه برنامه خبر محرمانه هست و بازش کنه...

ولی بازم طبق نظر شما آیکون برنامه هم بزودی عوض میشه

تبلیغات هم شاید تو بدترین اوضاع مالی این ایده به نظرم رسید و واقعا توان دادن هزینه تبلیغات واسش رو ندارم وگرنه اگه تو عدد تبلیغ میشد خیلی تعداد دانلود میرفت بالا، فعلا تو دو روز که فک کنم از انتشار برنامه گذشته 130 تا نصب خورده (طبق آمار سایت پوشه) که البته خیلی کمه ولی با توجه به اینکه بازار برنامه های تازه رو خوب نشون نمیده و تبلیغاتی واسه برنامه نشده جای شکر داره

بازم ممنون از اینکه برنامه رو دانلود کردین و نظر دادین  ♥  ♥

لینک ارسال

نه کلا از تب هاست استفاده نکردم ، 

از HorizontalScrollView و باتون استفاده کردم دوست عزیز  ♥

پس اصلا متریال نیست floating button رو هم عکس قرار دادید انگار

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...