رفتن به مطلب

ریوگرام | شبکه اجتماعی المپیک

نظرسنجی  

15 کاربر تاکنون رای داده است

شما مجاز به رای دادن در این نظرسنجی یا مشاهده نتایج نیستید. لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان!
امروز کار برنامه ریوگرام تموم شد و فرستادم بازار... اینجا هم میزارم تا نظراتتون رو بگین لطفا :53:
از همه دوستانی هم که تو ساخت برنامه رهنمایی کردن تشکر میکنم همینجا :give_rose: :give_rose: :give_rose:

لطف کنین داخل نظر سنجی پست هم شرکت کنید...

تصاویر

ir.rio.gram0.jpg

ir.rio.gram3.jpg

ir.rio.gram2.jpg

ir.rio.gram4.jpg

ir.rio.gram5.jpg

ir.rio.gram6.jpg

ir.rio.gram7.jpg

ir.rio.gram8.jpg

ir.rio.gram9.jpg

ir.rio.gram10.jpg

ir.rio.gram11.jpg

پیشاپیش ممنون از نظراتتون :give_rose::DD:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ،

گرافیک برنامه خیلی خوبه. از رنگ مناسبی استفاده شده. فقط در برخی از صفحات برنامه اکشن بار راستچین نشده که جلوه خوبی به برنامه نمی ده. دکمه Floating Action هم باید در سمت چپ می بود نه در سمت راست. 18.5

ایده جالبیه. 18

موفق باشید

لینک ارسال

عالیه اقا عالی 

خسته نباشی منتشر شد اولین پنج ستاره رو بعد خودت مهمون من باش  :oops:  :give_rose:

لینک ارسال

به نظرم برنامه جالبیه مخصوصا اگه اخبار راجب المپیک رو توش بذاری که احتمالا واسه همینه

فقط یه چیزی اکشن بارت توی سه صفحه لیبلش سمت چپ هستش که باید بیاری سمت راست

هم اینکه fab هم بیار سمت چپ

موفق باشی و مطمعن باش میشی  :give_rose:

لینک ارسال

بسیار عالیه

حرف نداره

نمره 20

به امید موفقیتهای بیشتر

لینک ارسال

خیلی خوبه ولی احساس میکنم اون ایکونای زیر عکس رو یک رنگ بزنی بهتره..یک خورده بچه گانه اس.

ولی در کل خیلی خوب...

لینک ارسال

عالیه پسر...

ماشالا شاشان :DD:

لینک ارسال

رنگ بندی اصلی برنامه حس ورزشی نداره قرمز یا رنگ های تند تیز بهتر بود 

شماره تلفن و جنسیت جز چیزای که کاربرهای ایرانی نسبتا گارد میگیرن حتما حذفشون کن یا اختیاریش کن 

تبلیغات نکنی هیچ فایده ای نداره

درکل خوبه

موفق باشید 

لینک ارسال

هم گرافیک عالیه هم ایده

اما این برنامه موقت استفاده میشه

یعنی فقط تا وقتی که اخبار المپیک داغه بعد یکی دو ماه دیگه کاربر ها استفاده ای ندارن و منقضی میشه

لینک ارسال

ایده و گرافیک خوبه ولی اکشن بار که فقط بعضی جاها راستچین هست دکمه حذف تصویر و دو دکمه ی عکس گرفتن و انتخاب از گالری وسط نیستن و بهتر بود دکمه های ویرایش اطلاعات و خروج از حساب کاربری فیت بودن خیلی قشنگ تر می شد و بعضی جاها هم احساس می کنم تصاویر بی کیفیت هستن مثل تصویر "ریوگرام در صفحه درباره ما" و تصویر "لطفا یک عکس را انتخاب کنید" و بعضی جاها مثل صفحه درباره ما بهتر بود justify می کردید متن رو 

وقتی منتشر شد باگ هاشو بهت میگم :DD: 

موفق باشی :53: 

لینک ارسال

خب برنامت منتشر شد و اما باگ ها و سوتی ها :crazy: 

ایمیل تایید حساب کاربری که میگه تایید حساب کاربری شما در اینستا المپیک!

دکمه دانلود که کار نمیکنه

دکمه اشتراک گذاری هم که توی واتساپ و تلگرام جواب نداد البته من فقط تلگرام و واتساپو چک کردم

بعد متوجه شدم که پرمیشن نداره پرمیشن که بهش دادم دکمه دانلود جواب داد و اشتراک گذاری توی تلگرام هم جواب داد ولی واتساپ هنوز مشکل داره (توی اندروید شیش باید برنامه درخواست پرمیشن کنه)

این دوتا لینک فکر کنم بدردت بخوره http://stackoverflow.com/questions/33666071/android-marshmallow-request-permission و https://blog.xamarin.com/requesting-runtime-permissions-in-android-marshmallow/

ویرایش اطلاعات هم که کار نمیکنه هر چیزی رو تغییر میدی میگه این نام کاربری قبلا ثبت شده است! کادرها رو که ویرایش میکنم میپره بیرون دیگه هم باز نمیشه! :wacko1: 

لینک ارسال

چیز جالبیه اما به فکر یه اپ باش همیشگی باشه....

اما درکل خوبه افرین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...