رفتن به مطلب

آموزش تصویری وصل کردن گوشی به لوکال هاست سیستم از طریق وای فای

جواد زبیدی زاده

ارسال‌های توصیه شده

سلام

شاید خیلی از دوستان  میخوان گوشی های خودشون رو به لوکال هاست سیستم وصل کنند و برنامه خودشون رو روی لوکال هاست تست کنند  خوب توی این فیلم به شما میگم چطور گوشی خودتون رو از طریق وای فای  به لوکال هاست وصل کنید.

این آموزش برای بیسیک و اندروید استودیو جواب میده و کافیه فقط ایپی که توی فیلم  گفتم  که چطور بدست میارید رو جای گزین کنید توی نرم افزار بعد خروجی بگیرید و روی گوشی نصب کنید  به این راحتی :)

دوستانی هم که  سیستم  خونگی دارند و وفای فای ندارند برن و یک  کارت سخت افزاری وای فای که قیمتش 30 تا 50 هزار تومان هستش بخرن :)

http://www.aparat.com/v/zJkES

امید وارم آموزش خوبی باشه :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلا آقای زبیدی زاده ، ممنون از آموزش خوبتون. فقط چند روز بود دنبال این بودم که جنی موشن رو به لوکال هاست وصل کنم ، یادم بود باید از طریق cmd یک آی پی به دست می آوردیم که یادم نیست روش دقیقش رو.

با روشی که شما رفتید ، و با وارد کردن همون آی پی در جنی موشن ، به لوکال هاست متصل می شه؟

لینک ارسال

اقای زبیدی زاده نمیدونم با چه زبونی ازتون تشکر کنم 
دمتون گرم خیلی خیلی خیلی لطف کردین  :give_rose:  ♥

لینک ارسال

سلا آقای زبیدی زاده ، ممنون از آموزش خوبتون. فقط چند روز بود دنبال این بودم که جنی موشن رو به لوکال هاست وصل کنم ، یادم بود باید از طریق cmd یک آی پی به دست می آوردیم که یادم نیست روش دقیقش رو.

با روشی که شما رفتید ، و با وارد کردن همون آی پی در جنی موشن ، به لوکال هاست متصل می شه؟

سلام

استاد شما برایاتصال نی موشن به لوکال هاست از این ایپیاستفاده کنید

http://10.0.3.2

شما  فقط ای پی بالا رو بزارید جای localhost و یا 127.0.0.1  به جنی موشن وصل میشه

لینک ارسال

• 8 ماه بعد...

دوست عزیز به من این ارور رو میده

Forbidden

You don't have permission to access /php/show.php on this server.

چیکار کنم اجازه بده؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...