رفتن به مطلب
  • 0

طراحی شبیه B4A

amirsafari

سوال

سلام دوستانی که با b4a  آشنایی دارن میدونن که توی این برنامه میشه واسه طرای از % استفاده کرد که خب خیلی هم فوق العادس 

حالا سوالم اینه . آیا توی Android هم  میشه ایینطوری طراحی کرد ؟؟؟
با Weight آشنا هستم ولی برای طراحی با weight هم زمان باید چند تا LieanerLayout به کار گرفت که این خودش به UI ما عمق میده و سرعت لود رو کم میکنه . 

دوستان کسی داهی پیشنهاد نداره ک از صفجه ی 4 اینچی تا تبلت 10 اینچی مثل B4A صفحه ی نرم افزار خودش ست بشه؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستانی که با b4a  آشنایی دارن میدونن که توی این برنامه میشه واسه طرای از % استفاده کرد که خب خیلی هم فوق العادس 

حالا سوالم اینه . آیا توی Android هم  میشه ایینطوری طراحی کرد ؟؟؟

با Weight آشنا هستم ولی برای طراحی با weight هم زمان باید چند تا LieanerLayout به کار گرفت که این خودش به UI ما عمق میده و سرعت لود رو کم میکنه . 

دوستان کسی داهی پیشنهاد نداره ک از صفجه ی 4 اینچی تا تبلت 10 اینچی مثل B4A صفحه ی نرم افزار خودش ست بشه؟؟؟

جستجو کنید : "android support percent library"

لینک ارسال

جستجو کنید : "android support percent library"

از کجا میتونم دانلودش کنم ؟

لینک ارسال

از کجا میتونم دانلودش کنم ؟

این صفحه رو ببین امیر جان

https://inthecheesefactory.com/blog/know-percent-support-library/en

و برای اضافه کردنش ب پروژه این رو توی گریدل قرار بده

compile 'com.android.support:percent:23.0.0'
لینک ارسال

این صفحه رو ببین امیر جان

https://inthecheesefactory.com/blog/know-percent-support-library/en

و برای اضافه کردنش ب پروژه این رو توی گریدل قرار بده

compile 'com.android.support:percent:23.0.0'

ممنون از لطفتون اتفاقا پیداش کردم خودم 

اضافه هم کردم . 

ولی یه سوال ما توی xml الان این ویژگی هایی که میخواد رو نداریم .  اما کپیش که کردم اجرا شد  :fekr: 

و این که یه باتن گزاشتم و این ارور رو گرفتم 

Missing styles. Is the correct theme chosen for this layout?  Use the Theme combo box above the layout to choose a different layout, or fix the theme style references.  Failed to find style 'buttonStyle' in current theme (4 similar errors not shown)
لینک ارسال

ممنون از لطفتون اتفاقا پیداش کردم خودم 

اضافه هم کردم . 

ولی یه سوال ما توی xml الان این ویژگی هایی که میخواد رو نداریم .  اما کپیش که کردم اجرا شد  :fekr: 

و این که یه باتن گزاشتم و این ارور رو گرفتم 

Missing styles. Is the correct theme chosen for this layout?  Use the Theme combo box above the layout to choose a different layout, or fix the theme style references.  Failed to find style 'buttonStyle' in current theme (4 similar errors not shown)

بابت اون ویژگیها ک میگی باید اینو به روت المنت اضافه کنی 

xmlns:app="http://schemas.android.com/apk/res-auto"

و بعدش هم توی کدها میتوی با app: بهش دسترسی داشته باشی توی ایکس ام ال

حالا این ارور رو دقیق نمیدونم چرا داده ولی فک کنم توی قسمت ویژوال ک میتونی باتن و اینارو اضافه کن ی کومبو باکس یا همون اسپینر هست ک تم رو از توی اون بزار روی منیفست تم فکر کنم درست بشه حالا مطمئن نیستم دقیق 

اگ خواستی یه اسکرین شات بده 

لینک ارسال

ممنون مشکل حل شد 

الان من یه چینشی رو تنظیم کردم که خوب هم کار میکنه , البته روی گوشی هایی ک زبانشون انگلیسیه , وقتی زبان گوشی فارسی میشه همه چیز به هم میریزه , چطور میتونم برطرف کنم این مشکلو , 

لینک ارسال

سلام لطفا برای سوال جدیدتون تاپیک جداگانه بزنید اینطوری هم تو گوگل بهتر ایندکس میشه هم بقیه کاربرا راحت تر پیداش میکنن مثلا : مشکل RTL در android percent support library 

باتشکر . قفل شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...